PROJEKTŲ GAMA GTV & MOBIRINGAS vs S.RAŠTIKIO PUSKARININKIŲ MOKYKLA (90:57)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 spalio 29 d., Ketvirtadienis, 19:20 val. @ Babtų gimnazija, Kėdainių g. 48, Babtai LT-54329

"Projektų gama GTV & Mobiringas" iškovojo nesunkią pergalę

2009 spalio 29 d., Ketvirtadienis, 20:48 val., peržiūros: 3083

Babtų gimnazijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos A pogrupio varžybos tarp vietos "Projektų gamos GTV & Mobiringo" ir "S.Raštikio Puskarininkių mokyklos" (svečiai) komandų. Atkakli ir apylygė kova vyko per pirmuosius du kėlinius, o vėliau svečiams pradėjo trūkti jėgų (jie rungtyniavo vos šešiese), kuo puikiai pasinaudojo šeimininkai ir laimėjo rungtynes rezultatu 90:57 (13:20; 26:12; 23:12; 28:13).

Rungtynės prasidėjo "Projektų gamos GTV & Mobiringo" atkovotu ginčo kamuoliu, tačiau pirmuosius taškus pelnė "S.Raštikio Puskarininkių mokyklos" krepšininkai. Kurį laiką aikštelėje vyko apylygis žaidimas (4:4; 9:9; 10:12), tačiau tada svečiai laimėjo "sausą" atkarpą 6:0 ir įgijo 8-ių taškų pranašumą (18:10). Vėliau komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, o po pirmųjų 10-ties kovos minučių rezultatu 20:13 pirmavo "S.Raštikio Puskarininkių mokykla".

Antrojo kėlinio pradžioje ir toliau vyko apylygis žaidimas, tačiau antroje ketvirčio pusėje svečių žaidime pradėjo jaustis nuovargis, o "Projektų gamos GTV & Mobiringo" žaidėjai surengė du spurtus (8:0; 10:0) ir prieš didžiąją pertrauką įgijo 7-ių taškų pranašumą (39:32).

Trečiajame kėlinyje "Projektų gamos GTV & Mobiringo" komandos krepšininkai ir toliau nemažino "apsukų" ir rengė vieną rezultatyvią ataką po kitos, tuo tarpu "S.Raštikio Puskarininkių mokykla" gana retai sugebėdavo "pralaužti" varžovų gynybą. Laimėję šį ketvirtį rezultatu 23:12, šeimininkai prieš lemiamą ketvirtį įgijo jau solidų 18-os taškų pranašumą (62:44).

Nors ketvirtojo kėlinio pradžioje "S.Raštikio Puskarininkių mokykla" dar išlaikė lygų žaidimą (69:51), tačiau po to "Projektų gama GTV & Mobiringas" spurtavo 12:0, įgijo 30-ties taškų pranašumą ir galutinai nulėmė rungtynių baigtį (81:51). Vėliau komandos daugiau dėmesio skyrė puolimui nei gynybai, o po paskutinio teisėjų švilpuko pergalę rezultatu 90:57 šventė "Projektų gamos GTV & Mobiringo" komanda.

Nugalėtojus į pergalę vedė D.Čepulis (18 taškų), V.Grinis (17 taškų) ir po 14-a taškų įmetę Marius Giedraitis (11 atk. kam.) bei Mantas Giedraitis.

"S.Raštikio Puskarininkių mokyklos" komandoje pastebimiausi buvo M.Juotkus (18 taškų, 20 atk. kam.), D.Trepeika bei M.Zapalis (po 12 taškų, po 11 atk. kam.) ir K.Kosauskas (11 taškų).

Pakalbintas "Projektų gamos GTV & Mobiringo" komandos kapitonas ir žaidžiantis treneris V.Grinis šypsodamasis sakė, kad esame varžovams sunkiai įmenama mįslė – esame lygiaverčiai 13-a žaidėjų. Strategas perdavė linkėjimus Žemaičiui į Londoną, kur jis dabar bando praeiti į Londono "Towers" komandą, bet tikimės, kad jis ten neįsitvirtins ir grįš pas mus. Tuo pačiu M.Maziliauskas pasveikino Mantą Giedraitį su gimtadieniu, kurį jis šventė prieš porą dienų.

Tuo tarpu žavioji "S.Raštikio Puskarininkių mokyklos" trenerė teigė, kad priešininkai žaidė labai gražiai ir iškart matėsi, kad jie nugalės...

„Projektų gama GTV & Mobiringas“ iškovojo nesunkią pergalę (2010 sausio 12 d., antradienis, 22:30 val.)Nesunki "Projektų gama GTV & Mobiringas" pergalė (2009 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)„Projektų gama GTV & Mobiringas“ nesunkiai nugalėjo varžovus (2009 gruodžio 23 d., trečiadienis, 00:09 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" gavo pamoką nuo "Celsis & LTC" (2009 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:19 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" toliau žengia be pralaimėjimų (2009 lapkričio 09 d., pirmadienis, 21:23 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" sezono startą vainikavo revanšu (2009 spalio 22 d., ketvirtadienis, 21:29 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" apgynė namų sienas (2010 sausio 29 d., penktadienis, 00:09 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" ir toliau laikosi lyderio pozicijos (2009 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" po atkaklios kovos palaužė "Olympic casino" (2009 gruodžio 13 d., sekmadienis, 22:08 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" rungtynių pabaigoje išlaikė persvarą ir nugalėjo (2010 vasario 02 d., antradienis, 22:18 val.)