Senukai vs Celsis (74:85)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 kovo 11 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Celsis“ užtikrintai susitvarkė su „Senukais“ ir išlygino serijos rezultatą

2016 kovo 11 d., Penktadienis, 22:30 val., peržiūros: 1006

Penktadienį, kovo 11 dieną, KTU sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Rind“ pirmenybių ketvirtfinalio antrosios rungtynės, tarp vietos „Senukų“ ir svečių „Celsio“ ekipų. Susitikimo pradžioje kiek geriau žaidę šeimininkai kurį laiką žengė priekyje, tačiau čia pat žaidimą pajautę „Celsio“ krepšininkai perėmė iniciatyvą, kurią vėliau tik didino. Po ilgosios pertraukos ir toliau dominavę svečiai įgijo dvidešimties taškų atotrūkį. Vis tik, paskutinėje rungtynių dalyje atsigavę aikštės šeimininkai dar kiek sumažino atsilikimą, tačiau šis buvo per didelis ir pergale džiaugėsi „Celsis“, kuris išlygino serijos iki: dviejų pergalių rezultatą. 74:85 (17:19, 19:26, 15:26, 23:14).

Rungtynių pradžioje keturis taškus iš eilės surinkę svečiai iškart atitrūko, tačiau čia pat savo taškų sąskaitą atidarę aikštės šeimininkai spurtavo ir perėmė iniciatyvą į savo rankas. Kiek vėliau „Celsis“ dar buvo išsiveržęs į priekį, tačiau čia pat ir vėl rezultatyvią atkarpą sužaidę „Senukų“ krepšininkai susigrąžino kelių taškų pranašumą. Vis tik, kėlinuką geriau užbaigę svečių žaidėjai sugebėjo įgyti dviejų taškų persvarą. 17:19.

Antrojo ketvirčio pradžioje aibę baudų metimų metę aikštės šeimininkai didžiąją dalį jų prametė, kuo puikiai pasinaudojęs „Celsis“ padidino skirtumą tarp komandų iki šešių taškų. Nepaisant to, „Senukai“ sugebėjo surengti spurtą 6:0 ir rezultatą išlyginti. Kiek vėliau, ir toliau geriau žaidę šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau neilgam, nes per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios spurtą 2:13 surengę svečiai įgijo devynių taškų persvarą. 36:45.

Po pertraukos prabilęs D.Valatkevičius tiesiogine ta žodžio prasme sušaudė varžovus taikliais tritaškiais metimais, kurių dėka „Celsis“ pagirtinai rungtyniavo puolime bei padidino atotrūkį iki šešiolikos taškų. Kiek vėliau „Senukų“ krepšininkai dar bandė rodyti atsigavimo ženklus, tačiau ir toliau greitą krepšinį demonstravę svečiai iki trečiojo ketvirčio pabaigos padidino savo pranašumą iki dvidešimties taškų. 51:71.

Per anksti pergalės skonį pajautę „Celsio“ žaidėjai kiek atleido vadžias ir leido priešininkams sumažinti deficitą iki dvylikos taškų. Komandą į priekį ir vėl timptelėjęs D.Valatkevičius atitolino svečius šešiolikos taškų skirtumu, tačiau dar vieną rezultatyvią atkarpą sužaidę „Senukai“ sugebėjo sumažinti skirtumą tarp komandų iki dešimties taškų. Nepaisant to, priešininkų šturmą atlaikęs „Celsis“ išsaugojo pergalę, kurios dėka serijos rezultatas iki dviejų pergalių tapo 1:1. 74:85.

„Senukai“: Mantas Gudeliauskas – 24 tšk., Andrius Zapalskis – 22 tšk. (6 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Šarūnas Kenstavičius – 12 tšk. (14 atk. kam., 6 išpr. praž.), Ovidijus Ročius – 10 tšk.

„Celsis“: Deividas Valatkevičius – 34 tšk., Ignas Krukonis – 13 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mantas Valatkevičius – 12 tšk. (9 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

„Celsis“ nesunkiai susitvarkė su „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipa (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Celsis“ sunkioje serijoje įveikė „Senukus“ ir keliauja į pusfinalį (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 23:12 val.)„Celsis“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Coca-cola“ vyrais (2016 sausio 12 d., antradienis, 21:12 val.)Celsis susitvarkė su Kauno technologijos universitetu (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 05:16 val.)„Celsis“ visus reikalus sutvarkė antroje rungtynių pusėje (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:15 val.)„Legama“ įveikė „Senukų“ ekipą (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 23:15 val.)„Celsis“ ketvirtame kėlinyje įveikė „RVG Baldus“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 22:20 val.)„Celsis“ nukovė „ASU & Co „AgroVis“ (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 00:12 val.)„Celsio“ vyrai tik rungtynių pabaigoje įrodė pranašumą prieš „ASU &CO AgroVIS“ krepšininkus (2015 gruodžio 19 d., šeštadienis, 17:51 val.)„Best 4 You“ savoje salėje pamokė „Senukus“ (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 20:51 val.)