SK MATTAS vs DUMBLAS (78:44)Kauno Mero taurė 2012 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2012 spalio 16 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

SK „Matas“ be didesnio vargo įveikė „Dumblą“

2012 spalio 16 d., Antradienis, 22:19 val., peržiūros: 2170

Antradienį (10.16), Vidaus reikalų ministerijos sporto centro salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos „Kauno Mero taurės 2012“ ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko SK „Matas“ (šeimininkai) ir „Dumblas“ (svečiai) ekipos. Nuo pat pirmųjų minučių iniciatyvą į savo rankas paėmė SK „Matas“ komandos žaidėjai, kurie per pirmąsias 7 rungtynių minutes „Dumblo“ ekipai neleido pelnyti nei taško, patys įmetė 23, o pirmąjį ketvirtį laimėjo rezultatu 28:8. Nors toliau rungtynėse skirtumas ir nebeaugo taip grėsmingai kaip pirmajame kėlinyje, tačiau „Dumblo“ ekipai rungtynių eigos pakeisti sau naudinga linkme nepavyko ir užtikrintą pergalę šventė SK „Matas“ ekipa laimėdama rungtynes rezultatu 78:44.

Jau pati rungtynių pradžia nieko gero nežadėjo „Dumblo“ ekipai, kurie pirmųjų septynių rungtynių minučių atkarpą pralaimėjo rezultatu 0:23. Pirmuosius taškus „Dumblo“ ekipai, sužaidus kiek daugiau nei 7 minutes pelnė Lukas Steikūnas (23:2). Kėlinio pabaigoje SK „Matas“ dar labiau padidino savo pranašumą ir po pirmojo ketvirčio turėjo jau 20 taškų pranašumą (28:8).

Antrąjį kėlinį taikliu dvitaškiu metimu pradėjo „Dumblo“ ekipos narys Tadas Bulotas (28:10), tačiau netrukus į tai taiklius tolimu metimu atsakė Gediminas Kemzūra (SK „Matas“) ir skirtumas šoktelėjo iki 21 taško (31:10). Antrajame ketvirtyje komandos kiek sumažino rungtynių tempą, pasipylė daugiau klaidų bei netaiklių metimų, todėl skirtumas taip grėsmingai nebeaugo. Antrasis kėlinys baigėsi rezultatu 16:10 SK „Matas“ komandos naudai, kuri po dviejų kėlinių turėjo jau 26 taškų persvarą (44:18).

Situacija aikštėje nesikeitė ir po didžiosios pertraukos. SK „Matas“ ekipos žaidėjai ir toliau sėkmingai stabdė „Dumblo“ atstovus bei sėkmingai patys užbaigdami atakas didino ekipos prašumą. Įpusėjus trečiajam kėliniui SK „Matas“ turėjo jau 29 taškų pranašumą (53:24). Ketvirčio pabaigoje skirtumas dar labiau išaugo ir komandas skyrė jau 30 taškų (63:33).

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, nors kietos kovos jame netrūko. SK „Matas“ ekipa tik dar labiau padidino savo pranašumą ir rungtynes laimėjo rezultatu 78:44.

Po pralaimėtų rungtynių „Dumblo“ komandos treneris kalbėjo: „To dar nebuvo „Dumblo“ istorijoje, kad pralaimėtumėm beveik 30 taškų, o šiaip tai reiktų įvertinti ir varžovus, kad buvo pajėgūs. Šiame sezone su tokio pajėgumo komandomis dar neteko žaisti. Sveikiname varžovus su pergale, nors ir gaila, kad apleidžiame turnyrą, ką gi, ruošimės naujam sezonui. Naujajame sezone tikimės, kad tokių dalių kaip šiandien daugiau nebus bei tikimės pasirodyt geriau nei kad pasirodėm šiandien“.

Po laimėtų rungtynių SK „Matas“ komandos treneris kalbėjo: „Pergalę lėmė visų pirma komandos nusiteikimas, atėjom tikrai norėdami laimėti, nors į „Kauno Mero taurės 2012“ turnyrą atėjom tikėdamiesi žaisti „Mažojoj taurėj“ dėl apdovanojimų, o dabar pavyko patekti į stipriausių ketvertuką „Didžiojoj taurėj“ ir yra labai malonu. Vyrai buvo užsivedę, demonstravom gerą gynybą. Žinom, kad tolimesniame etape bus „Vertigo-Radijas Tau“, labai gerai žinomas varžovas, bet labai stiprus, kausimės iš visų jėgų, o koks bus rezultatas, pamatysim.

SK „Matas“: Mindaugas Drėzas (20 tšk., 8 atk. kam., 30 naud. bal.), Eimantas Daunora (16 tšk., 5 išpr. praž., 5 kld., 19 naud. bal.), Gediminas Naikauskas (15 tšk., 8 atk. kam., 6 kld., 15 naud. bal.), Gediminas Kemzūra (11 tšk.).

„Dumblas“: Mantas Partikas (8 tšk.), Lukas Steikūnas (8 tšk., 6 atk. kam.), Tadas Bulotas (7 tšk.).

SK "Mattas" rungtynių pabaigoje įveikė "Sporto maniją & OTO" (2012 rugsėjo 25 d., antradienis, 22:40 val.)SK "Mattas" nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš "Green Death" (2012 rugsėjo 26 d., trečiadienis, 20:15 val.)"Sporto manija & Ekodora" sutriuškino SK "Matas" ekipą ir iškovojo trečiąją vietą (2012 lapkričio 03 d., šeštadienis, 14:39 val.)Ketvirtajame kėlinyje "SK Mattas" įrodė pranašumą prieš "Julijanavą" (2012 spalio 03 d., trečiadienis, 14:15 val.)"Dumblas" neturėjo vargo su "KTU Galera" (2012 spalio 05 d., penktadienis, 22:28 val.)Lygiaverčių varžovų dvikovoje triumfavo "Dumblas" (2012 rugsėjo 23 d., sekmadienis, 22:02 val.)"Vertigo - Radijas Tau" nesunkiai prasiskynė kelią į finalą (2012 spalio 23 d., antradienis, 22:37 val.)''Dumblas'' neturėjo vargo su ''Econsul'' (2012 spalio 08 d., pirmadienis, 21:30 val.)