PATVANKA vs KAUNO ORO UOSTAS (102:90)"LAIKINOJI SOSTINĖ" TAURĖ » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 gegužės 09 d., Sekmadienis, 11:30 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Patvanka" nesunkiai nugalėjo "Kauno oro uostą"

2010 gegužės 09 d., Sekmadienis, 14:07 val., peržiūros: 4886

Sekmadienį, gegužės 9 dieną, „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ taurės A grupės varžybos, kuriose rungtyniavo aikštės šeimininkai „Patvanka“ ir svečiai „Kauno oro uostas“. Iki šių varžybų „Patvanka“ savo sąskaitoje turėjo vieną pergalę, o „Kauno oro uostas“ vieną pralaimėjimą. Nuo varžybų pradžios geriau žaidę „Patvankos“ krepšininkai didino persvarą, kuri vienu metu buvo 21 taškas (25:4). Pirmo kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai. Antro ketvirčio pirmoje pusėje geriau rungtyniavo „Kauno oro uostas“. Svečiam buvo pavykę sumažinti varžovų persvarą iki devynių taškų, bet vėliau „Patvanka“ vėl nutolo ir sužaidus pusę varžybų pirmavo rezultatu 52:34. Antroje varžybų pusėje „Patvanka“ išsaugojo įgytą persvarą ir nugalėjo rezultatu 102:90. Tai buvo antra jų pergalė „Laikinosios sostinės“ taurės varžybose.

Varžybų pradžioje daug geriau rungtyniavo „Patvanka“. Sužaidus dvi minutes, po taiklaus G. Venclovo („Patvanka“) dvitaškio šeimininkai pirmavo rezultatu 6:0. „Kauno oro uostas“ dažnai klydo, o „Patvanka“ tuo pasinaudodavo ir pelnydavo taškus. Sužaidus šešias su puse minutės „Patvanka“ jau turėjo 21 taško persvarą (25:4). Vėliau poros minučių atkarpą geriau sužaidė „Kauno oro uostas“, laimėjęs ją rezultatu 2:8 (27:12). Kėlinio pabaigoje M.Kemzūra („Patvanka“) pataikė keturis baudos metimus bei padidino savo komandos pranašumą iki 19 taškų (31:12). „Kauno oro uostas“ pirmam ketvirtį suklydo net 13 kartų.

Antrą kėlinį dvitaškiu pradėjo E.Kunigonis („Kauno oro uostas“), bet netrukus R.Macelis („Patvanka“) atsakė tuo pačiu. Sužaidus keturias minutes, po taiklaus T.Anankaus („Kauno oro uostas“) tritaškio komandas skyrė devyni taškai (36:27). Septyni iš eilės R. Macelio („Patvanka“) taškai vėl padidino šeimininkų persvarą iki dviženklės (43:27). Iki kėlinio pabaigos dar buvo likę žaisti keturias minutes. Jas komandos žaidė lygiai. Likus minutei komandas skyrė 14 taškų (48:34), o taikliu baudos metimu ir dvitaškiu šeimininkai persvarą dar labiau padidino. Sužaidus pusę varžybų rezultatu 52:34 pirmavo „Patvanka“.

Trečio ketvirčio pradžioje taikliai tritaškį metė R.Macelis („Patvanka“) (55:34). E.Kemeraitis („Kauno oro uostas“) pataikė dvitaškį, bet R.Macelis pataikė dar vieną tritaškį (58:36). Šešis taškus be atsako pelnę svečiai truputi sumažino šeimininkų pranašumą (58:42). Komandoms buvo likę žaisti šešias minutes šiame ketvirtyje, minutės pertraukėlės paprašė „Patvanka“. Po jos komandos žaidė lygiai, likus trim minutėm iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 17 taškų (62:45). Likusį ketvirčio laiką geriau žaidė šeimininkai, kurie padidino savo pranašumą iki 22 taškų (73:51).

Ketvirtas kėlinys vyko ypač rezultatyviai. Pradžioje ketvirčio komandos atakavo krepšį taikliai. Sužaidus dvi su puse minutės rezultatas buvo 50:55. Dar pora minučių „Patvanka“ išlaikė solidžią persvarą (97:71). „Kauno oro uostas“ nepasidavė ir surado jėgų varžybų pabaigoje spurtuoti 0:12 (97:83). Deviintą varžybų minutę „Patvanka“ pelnė šimtąjį tašką (100:85). „Kauno oro uostui“ intrigos šios dienos varžybose atkurti nepavyko ir „Patvanka“ šventė pergalę rezultatu 102:90.
„Patvankos“ treneris po varžybų sakė: „Nugalėtojai neteisiami. Įvykdėme užduotį, įmetėm šimtą taškų ir viskas gerai.“

Rezultatyviausi žaidėjai:
„Patvanka“: G.Venclovas 35 (11 atk. kam., 46 naudingumo balai), R.Macelis 27, G.Kemzūra ir R.Storpirštis po 9.
„Kauno oro uostas“: E.Kemeraitis 33 (39 naudingumo balai), V.Smaliukas 14, E.Kunigonis 13.

"Patvanka" nesunkiai pateko į pusfinalį (2010 gegužės 28 d., penktadienis, 20:14 val.)"Sabonio mokykla" apkarpė sparnus "Kauno oro uostui" (2010 gegužės 11 d., antradienis, 22:25 val.)"Ragai" po atkaklios kovos palaužė "Kauno oro uostas" ekipą (2010 balandžio 30 d., penktadienis, 20:40 val.)"Patvanka" nugalėjo "Ragus" ir užsitikrino pirmąją vietą grupėje (2010 gegužės 12 d., trečiadienis, 22:19 val.)Po atkaklios kovos pergalę iškovojo "Money Gym" (2010 gegužės 18 d., antradienis, 00:00 val.)"Patvanka" antrą kartą privertė suklupti "Sabonio mokyklą" (2010 gegužės 05 d., trečiadienis, 22:02 val.)"Patvanka" po atkaklios kovos iškopė į finalą (2010 birželio 09 d., trečiadienis, 19:55 val.)Atkakliose ir nervingose rungtynėse pirmąją pergalę iškovojo "Money Gym" komanda (2010 gegužės 16 d., sekmadienis, 13:17 val.)"Radijas Tau" po permainingos kovos sugebėjo palaužti "Patvanka" ekipą (2010 birželio 08 d., antradienis, 23:26 val.)D.Lukmino taiklių tolimų metimų rekordas atvėrė kelią "Patvankai" į ketvirtfinalį (2010 gegužės 18 d., antradienis, 22:45 val.)