BC „Straight“ vs Advokatų kontora „Konsus“ (54:55)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 20 d., Antradienis, 19:30 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

Advokatų Kontora „Konsus“ iškovojo sunkią pergalę prieš BC „Straight“

2015 spalio 21 d., Trečiadienis, 02:13 val., peržiūros: 1474

Spalio 21 dieną, Petrašiūnų vidurinėje mokykloje vyko C lygos rungtynės tarp vietos BC „Straight“ ir svečių Advokatų Kontoros „Konsus“. Pirmame kėlinuke stipresni atrodė svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių pirmavo 16:7. Antrame kėlinuke šeimininkams pavyko šiek tiek aptirpdyti atsilikimą, tačiau „Konsus“ vis dar buvo priekyje 26:20. Trečiame kėlinuke BC „Straight“ ekipa dar labiau priartėjo prie varžovų ir baigiantis trečiajam kėlinukui jau kvėpavo svečiams į nugarą – 40:42. Paskutiniame ketvirtyje užvirė kova taškas į tašką ir rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis rungtynių akimirkomis. Visgi, šaltesnius nervus išlaikę svečiai šventė pergalę rezultatu 55:54.

Pirmojo kėlinuko pradžia buvo gana apylygė ir tik kėlinuko antroje pusėje svečiams pavyko priešininkų gynyboje rasti daugiau skylių ir atsiplėšti įgyjant beveik dviženklę persvarą. Po pirmojo kėlinuko 16:7 pirmavo „Konsus“.

Antrame ketvirtyje žaidimas išsilygino ir komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis. Tai leido BC „Straight“ ekipai išlaikyti gana saugų pranašumą ir neleisti artėti varžovams. Advokatų Kontorai „Konsus“ prie svečių priartėti pavyko tik mažo spurto dėka antrojo kėlinuko pabaigoje. Po pirmosios rungtynių pusės vis dar pirmavo Advokatų Kontora „Konsus“.

Trečiojo kėlinuko pradžioje svečiai toliau rodė gana pastovų žaidimą, o šeimininkams vis nesisekė mažinti atsilikimo. Viskas pasikeitė kėlinuko antroje pusėje kai BC „Straight“ pradėjo spausti varžovus. Aktyvi gynyba ir spaudimas pasiteisino, o šeimininkų turimas deficitas ištirpo iki dviejų taškų. Po trečiojo kėlinuko 42:40 pirmavo Advokatų Kontora „Konsus“.

Paskutiniojo ketvirčio pradžioje rezultatas išsilygino ir komandos žaidė taškas į tašką. Tarp komandų esant minimaliai persvarai sėkmė labiau šypsojosi svečių krepšininkams, kurie iškovojo sunkią pergalę rezultatu 55:54.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė: „Šiandien daugiau rotavom žaidėjus, todėl visas rungtynes nepavyko išlaikyti stabilumo, bet pergalę, mano manymu, šiandien lėmė kai kurių žaidėjų didesnis meistriškumas“

BC „Straight“: Laimonas Garnelis – 17 tšk., Arūnas Eitutis – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Lukas Grėbliūnas – 12 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“: Gediminas Kemzūra – 13 tšk. (6 išpr. praž.), Mindaugas Pažėra – 12 tšk., Algirdas Janonis – 11 tšk. (11 atk. kam.)

Advokatų kontora „Konsus“ nesunkiai įveikė „Dumblą“ (2016 sausio 15 d., penktadienis, 21:47 val.)„Advokatų kontora Konsus“ pasiekė revanšą prieš „VU KHF“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 23:32 val.)Advokatų kontora „Konsus“ džiaugėsi paskutinėmis rungtynių sekundėmis iškovota pergale prieš „Grizlius“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)Advokatų kontora „Konsus“ po nervingos ir sunkios kovos privertė pasiduoti „ICE“ ekipą. (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:27 val.)Advokatų kontora „Konsus“ be didesnio vargo įveikė „Grizlių“ ekipą. (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)„Elektromontuotojas“ buvo per kietas riešutas BC „Straight“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 23:17 val.)„Kauno technikos kolegija“ atsilaikė prieš BC „Straight“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 19:09 val.)Advokatų kontora „Konsus“ krepšininkai tik rungtynių pabaigoje įveikė „Grizlius“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)BC „BOOM“ įnirtingoje kovoje palaužė BC „Straight“ (2016 kovo 13 d., sekmadienis, 18:47 val.)Advokatų kontora „Konsus“ ramiai susitvarkė su Kauno Rami (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:42 val.)