SABONIO MOKYKLA vs ECCUA & FURNIKA (90:69)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 06 d., Penktadienis, 21:00 val. @ A.Sabonio KM sporto salė, Pašilės g. 39a, Kaunas LT-51358

"Sabonio mokykla" nesunkiai pasiekė pergalę

Musteikio tritaškis mestas paskutinę rungtynių sekundę buvo taiklus
2009 lapkričio 06 d., Penktadienis, 22:41 val., peržiūros: 6700

A.Sabonio KM sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos C pogrupio varžybos, kuriose susitiko "Sabonio mokyklos" (šeimininkai) ir "Eccua & Furnika" (svečiai) komandos. Atkakli ir apylygė kova vyko vos pirmą kėlinį, o vėliau iniciatyvą į savo rankas perėmė šeimininkai ir, kontroliuodami įvykius aikštelėje, iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 90:69 (26:13; 18:17; 24:22; 22:17).

Nors pirmąjį ginčo kamuolį atkovo "Eccua & Furnika" komandos krepšininkai, tačiau pirmuosius taškus tolimu metimu pelnė "Sabonio mokykla". Į tai svečiai atsakė dvitaškiu ir sumažino skirtumą iki minimumo (2:3). Kurį laiką aikštelėje vyko lygus krepšinis (12:12), tačiau ketvirčio pabaigoje šeimininkai pataikė tris tritaškius be atsako ir po pirmųjų 10-ties kovos minučių įgijo 13-os taškų pranašumą (26:13).

Antrajame kėlinyje nei vienai iš komandų nesisekė pakreipti įvykių sau naudinga linkme, t.y. vieniems skirtumą dar labiau padidinti, o kitiems – jį sumažinti. Visgi ketvirtį 1-o taško skirtumu laimėjo "Sabonio mokykla" (18:17) ir prieš didžiąją pertrauką dar šiek tiek padidino turėtą pranašumą (44:30).

Trečiajame kėlinyje ir toliau aikštelėje vyravo lygus krepšinis, o komandos tarsi surengė tritaškių konkursą – viso buvo pataikyta net 9-i tolimi metimai (5-is pataikė "Sabonio mokykla", 4-is – "Eccua & Furnika"). Visgi ir šį ketvirtį rezultatu 24:22 laimėjo šeimininkai, tad prieš paskutinį kėlinį gana solidžiu pranašumu pirmavo "Sabonio mokykla" (68:52).

Nors ir labai ketvirtajame ketvirtyje stengėsi "Eccua & Furnika" krepšininkai, tačiau į kiekvieną jų bandymą sumažinti skirtumą "Sabonio mokykla" atsakydavo taikliais metimais ir skirtumas nei kiek nemažėjo, o M.Musteikio ("Sabonio mokykla") paskutinę kėlinio sekundę pataikytas tolimas metimas įtvirtino šeimininkų pergalę rezultatu 90:69.

Nesulaikomi nugalėtojų komandoje buvo D.Sirtautas (32 taškai) ir R.Bardauskas (26 taškai). Neblogai jiems talkino M.Musteikis, kurio sąskaitoje 10-mt taškų.

"Eccua & Furnika" komandoje pasižymėjo R.Ramanauskas (18 taškų), R.Remenčius (17 taškų) ir D.Baltrušaitis (13 taškų).

Pakalbintas "Sabonio mokyklos" treneris A.Žukauskas sakė, jog šiandien jautėsi, kad žaidžia treneriai ir žaidžia visai neblogai, nors ir mažai patys treniruojasi. Strategas negailėjo pagyrų varžovams teigdamas, kad priešininkas žaidė tikrai gerai.

"Sabonio mokykla" nesunkiai įveikė "Kauno aerouostą" (2010 vasario 17 d., trečiadienis, 23:03 val.)Lengva "Sabonio mokyklos" pergalė (2009 lapkričio 13 d., penktadienis, 22:44 val.)Eilinė "Sabonio mokyklos" pergalė (2009 lapkričio 27 d., penktadienis, 22:55 val.)"Sabonio mokyklos" penketukas nesunkiai įveikė "YIT Kaustą" (video) (2010 sausio 08 d., penktadienis, 22:55 val.)Užtikrinta "Sabonio mokyklos" pergalė (2009 lapkričio 20 d., penktadienis, 22:50 val.)"Sabonio Mokykla" puikiai sužaidusi paskutinį kėlinį nugalėjo "YIT Kaustą" (2010 kovo 01 d., pirmadienis, 22:40 val.)"Sabonio mokykla" - "Įmonių" lygos pusfinalyje (2010 kovo 19 d., penktadienis, 22:45 val.)"Sabonio mokykla" be didesnio vargo įveikė aštunfinalio barjerą (2010 kovo 16 d., antradienis, 00:08 val.)"Sabonio mokykla" ir toliau išlieka vienvalde lydere (2010 vasario 23 d., antradienis, 23:09 val.)"Sabonio mokykla" gavo skaudžią pamoką nuo "Kauno Aerouosto" (2010 sausio 13 d., trečiadienis, 23:50 val.)