RYTERNA vs KAUNO ENERGIJA (69:49)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 31 d., Ketvirtadienis, 17:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Puikiai antroje rungtynių pusėje žaidusi ''Ryterna'' palaužė ''Kauno Energiją''

2013 sausio 31 d., Ketvirtadienis, 20:04 val., peržiūros: 1716

Šiandien, sausio 31d., Kauno Santaros gimnazijos sporto salėje , vyko KKL ''Įmonių'' lygos dvikova, kurioje ginklus surėmė ''Ryterna'' (šeimininkai) ir ''Kauno Energija'' (svečiai). Pirmoje rungtynių pusėje savo sąlygas diktavo ''Kauno Energijos'' ekipo, kuri po dviejų kėlinių turėjo aštuonių taškų persvarą 28-36. Antroje rungtynių pusėje jau šeimininkai pradėjo diktuoti savo sąlygas. Antroje rungtynių pusėje ''Kauno Energija'' įmetė vos trylika taškų. Galima paminėti, jog ketvirtajame ketvirtyje ''Kauno Energijai'' nepavyko pralaušti ''Ryternos'' gynybos. Rungtynes laimėjo ''Ryterna'' rezultatu 69-49. (16:19,12-17,26-13,15-0)

Pirmąjį rungtynių ketvirtį geriau pradėjo svečiai kurie pradėjo atkarpa 5-0. Šeimininkai iškart į tai atsakė atkarpa 7-0 ir išsiveržė į priekį jau dviem taškais. Svečiai lengvos kovos nežadėjo šeimininkams ir sužaidė solidžią atkarpą 10-0 ir persvėrė rezultatą savo naudai (7-15). Kėlinio pabaigoje šeimininkams pavyko šiek tiek sušvelninti deficitą. Po pirmojo ketvirčio priekyjė buvo ''Kauno Energija'' 16-19.

Labai banguotai ekipos žaidė antrajame ketvirtyje, kuris prasidėjo keturiais iš eilės ''Kauno Energijos'' taškais. Kėlinio viduryje ''Ryterna'' buvo išlyginus rezultatą (22-22). Tuomet sekė vėl sėkminga 12-0 svečių atkarpa. Kėlinio pabaigą šiek tiek geriau sužaidė šeimininkai, bet vis tiek po dviejų kėlinių turėjo aštuonių taškų deficitą 28-36.

Antroje rungtynių pusėje ''Kauno Energijos'' puolimas ėmė strigti ir to pasekoje pradėjo tirpti jų pranašumas. Kėlinio viduryje ''Kauno Energija'' vis dar buvo priekyje septniais taškais (35-42). Tuomet šeimininkai pradėjo žaisti tarsi iš natų ir persvėrė rezultatą. Po solidžios 11-0 atkarpos ''Ryterna'' turėjo keturių taškų persvarą. Kėlinio pabaigoje svečiams nepavyko susigražinti savo pranašumo. Po trijų kėlinių priekyje jau penkiais taškais buvo ''Ryterna'' 54-49.

Paskutiniame kėlinyje ''Kauno Energijos'' puolimas visiškai sugriuvo. ''Kauno Energijai'' pasižymėti nepavyko išvis, tuo tarpu ''Ryterna'' surinko penkiolika taškų ir laimėjo rungtynes 69-49.

Po rungtynių ''Kauno Energijos'' treneris S.Buknys sakė: „ Eilinį kartą nepavyko... Kol darėm derinius atrodė viskas normaliai. Paskui gal atsipalaidavom, ar kas atsitiko, jog nebesugryžom į tą derinių kelią ir nei metimai, nei greitos atakos nepavyko“.

''Ryternos'' treneris G.Kamarauskas sakė: „ Pradžia buvo vangi, paskui įsibėgėjom. Vyrai susikaupė, pradėjom pataikyt, susikaupė vyrai. Varžovai šeip susižaidę, turi potencialo. Tiesiog stengėmės šiandien gerai, agresyviai gintis, jie pradėjo nervintis, matyt dėl to jų tikslumas ir krito“.

''Ryternos'' ekipoje išsiskyrė: M.Gilius ( 27 tšk.) G.Rinkevičius ( 9 tšk. 14 atk.kam.) N.Zikas ( 14 tšk.)

''Kauno Energijos'' ekipoje naudingiausi buvo: A.Vaivada ( 12 tšk.) A.Iškauskas ( 11 tšk.) E.Amilevičius ( 7tšk.)

''Ryterna'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Lietuvos Geležinkelius'' (2013 vasario 08 d., penktadienis, 01:18 val.)''Ryterna'' nugalėjo ''Chemcentras" ekipą (2012 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)''Ryterna'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Dentist Team'' ekipą (2012 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)''Ryterna'' užtikrintai nugalėjo ''Eolto'' ekipą ir keliauja į pusfinalį (2013 balandžio 11 d., ketvirtadienis, 20:35 val.)''Ryterna'' išlygino serijos rezultatą (2013 balandžio 22 d., pirmadienis, 23:36 val.)Nuo rungtynių pradžios išsiveržusi "Baubilo" ekipa lengvai nugalėjo "Kauno Energiją" (2012 gruodžio 08 d., šeštadienis, 00:43 val.)Antroje rungtynių pusėje "Topo centras" įrodė savo pranašumą prieš "Kauno energiją" (2012 lapkričio 06 d., antradienis, 22:58 val.)''Kauno Energijai'' pritūko energijos kovoje su ''Ryterna'' (2013 kovo 28 d., ketvirtadienis, 19:59 val.)"Best 4 You" sunkioje kovoje palaužė "Kauno Energiją" (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 18:37 val.)''Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas'' po įtemptos kovos nugalėjo ''Ryterna'' ekipą (2012 lapkričio 23 d., penktadienis, 02:30 val.)