KAUNO ENERGIJA vs CURRUS IR DARIAUS BALDAI & TRUKMĖ (75:64)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gruodžio 18 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Kauno energija" pasiekė nesunkią pergalę

2009 gruodžio 18 d., Penktadienis, 22:03 val., peržiūros: 5266
Penktadienio vakarą, „Kauno energijos“ sporto salėje, susitiko dvi „Įmonių“ lygos komandos „Kauno energija“ ir "Currus ir Dariaus baldai & Trukmė". Prieš šias rungtynes abi komandos turėjo tik po pergalę ir dalinosi dvi paskutines vietas c pogrupyje. Rungtynes geriau pradėjo svečiai, tačiau tai truko neilgai ir šeimininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas. "Currus ir Dariaus baldai & Trukmė" atsilikinėdami keturiolikos taškų persvara, per trečiąjį kėlinį sugebėjo išlyginti rezultatą, o vėliau jį ir persverti. Tačiau geriau sužaidę paskutinį rungtynių kėlinį ir susikrovę vienuolikos taškų persvarą, rezultatu 75:64, rungtynes laimėjo šeimininkai "Kauno energija" krepšininkai.

Rungtynės prasidėjo dviem taikliomis svečių atakomis. Po to tuo pačiu atsakė "Kauno energija" krepšininkai ir visas kėlinys vyko pagal panašų scenarijų. Svečiai bandė išsiveržti į priekį mėtydami tritaškius, tačiau tik vienas jų buvo taiklus ir tai lėmė, kad po pirmojo kėlinio šeimininkai buvo priekyje rezultatu 23:17.

Antrajame kėlinyje pirmieji taškus pelnė "Currus ir Dariaus baldai & Trukmė" komanda, tačiau po to sekė dešimt iš eilės šeimininkų taškų be atsako ir jie jau turėjo keturiolikos taškų persvarą. Šeimininkai pirmojoje rungtynių pusėje puikiai atakavo iš toli ir tai lėmė kad po dviejų kėlinių "Kauno energija" komanda pirmavo rezultatu 45:31.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai tarsi užmigo. Jie prastai gynėsi, o dar prasčiau jiems sekėsi puolime. Tuo tarpu svečiai sumetė beveik visus mestus dvitaškius metimus ir puolime neturėjo problemų. Laimėję trečiąjį kėlinį keturiolikos taškų persvara ir leidę šeimininkams įmesti tik dešimt taškų, "Currus ir Dariaus baldai & Trukmė" komanda išlygino rezultatą, kuris po trijų kėlinių buvo 55:55

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo dviem svečių taškais su pražanga ir atrodė, kad iniciatyva pereina į jų rankas. Tačiau atsigavę po "šalto dušo", šeimininkai sužaidė porą gerų atkarpų šiame kėlinyje ir po A. Pužausko dėjimo iš viršaus, rungtynių nugalėtojas tapo aiškus. Rungtynes rezultatu 75:64 laimėjo "Kauno energija

Šeimininkų gretose išsiskyrė Arvydas Pužauskas pelnęs 25 taškus ir Deividas Čereška įmetęs 14 taškų

Svečių gretose rezultatyviausiai žaidė Eduardas Grinčikas pelnęs 16 taškų ir Darius Daunoras įmetęs 15 taškų.

"Kauno energijos" treneris po rungtynių teigė: Pirmojoje rungtynių pusėje labai neblogai pataikėme tritaškius ir tai buvo pagrindinė priežastis dėl ko pirmavome. Antroje rungtynių pusėje nesisekė pataikyti tritaškių, tačiau žaidėme mažu penketu ir todėl dažnai užpuldavome greitose kontraatakose. Tai buvo pagrindinės pergalės priežastys.

"Currus ir Dariaus baldai & Trukmė" treneris sakė: Tai buvo prasčiausios rungtynės iš visų dešimt, kurias jau sužaidėme. Tai ir buvo pralaimėjimo priežastis.

"Vėjų Linija & Garliavos Duona" pasiekė nesunkią pergalę (2010 kovo 22 d., pirmadienis, 21:36 val.)"JMI & Florvita" iškovojo nesunkią pergalę (2010 kovo 07 d., sekmadienis, 21:50 val.)Pirmoji "Kauno energijos" pergalė (2009 lapkričio 20 d., penktadienis, 21:58 val.)"Kauno Energija" svečiuose palaužė "Fornestas" ekipą (2010 vasario 13 d., šeštadienis, 19:36 val.)"Omega" pergalę pasiekė be didesnio vargo (2009 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:45 val.)"Achema & EKB" krepšininkai iškovojo nesunkią pergalę (2009 lapkričio 27 d., penktadienis, 19:43 val.)Nesunki "Kauno energijos" pergalė svečiuose (2010 sausio 18 d., pirmadienis, 21:52 val.)"Kauno energija" nesugebėjo pasipriešinti vieniems iš savo pogrupio lyderių (2009 gruodžio 12 d., šeštadienis, 19:16 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė "Fornestas" (2010 sausio 22 d., penktadienis, 22:35 val.)"Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" ketvirtajame kėlinyje vos nepaleido pergalės iš rankų (2009 spalio 25 d., sekmadienis, 22:42 val.)