ŠERNAI vs BC SPURTAS & LIUKSAS (57:54)30+ lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 15 d., Ketvirtadienis, 19:30 val. @ Ąžuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

„Šernai“ po labai atkaklios kovos palaužė BC „Spurtas & Liuksas“ ekipą

2012 lapkričio 15 d., Ketvirtadienis, 21:22 val., peržiūros: 1962

Ketvirtadienį (11.15), Ąžuolo katalikiškos vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos „Sportturas“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Šernai“ (šeimininkai) ir BC „Spurtas & Liuksas“ (svečiai) ekipos. Rungtynėse netrūko kietos kovos ir emocijų, o pranašumas vienos ar kitos komandos nei karto nebuvo dviženklis. Beveik visą laiką pirmavę „Šernai“ iškovojo pergalę rezultatu 57:54.

Rungtynes šiek tiek geriau pradėjo BC „Spurtas & Liuksas“ ekipa, kuri po taiklaus Igorio Konovalenko tritaškio bei Tomo Rasburskio dvitaškio išsiveržė į priekį 2:5. Kelinio viduryje BC „Spurtas & Liuksas“ ekipa dar turėjo minimalų pranašumą (9:10), tačiau tuomet inicatyvą į savo rankas perėmė „Šernų“ komandos žaidėjai ir sugebėjo laimėti pirmąjį ketvirtį rezultatu 19:12.

Antrąjį kėlinį pradėjo taiklus Egidijaus Plentos dvitaškis metimas, kuris padidino „Šernų“ ekipos pranašumą iki 9 taškų (21:12). Į tai svečiai atsakė atkarpą 6:0 ir sumažino savo komandos deficitą iki 3 taškų (21:18). Vis dėlto „Šernų“ ekipos žaidėjai arčiau priartėti BC „Spurtas & Liuksas“ komandai neleido ir išlaikę 7 taškų pranašumą laimėjo kėlinį rezultatu 29:22.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo taikliais Andriaus Grabausko metimais, kuris pataikė tritaškį bei dvitakį ir sumažino savo komandos atsilikimą iki 2 taškų (29:27). Sužaidus 5 minutes trečiajame kėlinyje komandas skyrė 4 taškai (34:30) Kėlinio pabaigą užtikrinčiau sužaidę BC „Spurtas & Liuksas“ ekipos žaidėjai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 3 taškų (41:38).

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo taikliu Egidijaus Plentos dvitaškiu metimu (43:38), į kurį taikliu dvitaškiu metimu atsakė Igoris Konovalenko (43:40), tritaškį pridėjo BC „Spurtas & Liuksas“ komandos kapitonas Petras Aleksonis ir rezultatas tapo lygus (43:43). Tuomet „Šernai“ laimėjo atkarpą 5:0 ir įgijo 5 taškų pranašumą (48:43). Likus žaisti 3 minutes ketvirtajame kėlinyje „Šernai“ pirmavo 7 taškais (55:48), tačiau BC „Spurtas & Liuksas“ ekipos žaidėjai nei neketino taip lengvai pasiduoti ir likus žaisti mažiau nei minutę sumažino skirtumą iki 1 taško (55:54). Rungtynių pabaigoje Egidijus Plenta sumetė 2 baudos metimus ir įtvirtino „Šernų“ komandos pergalę rezultatu 57:54.

Po pralaimėjimo BC „Spurtas & Liuksas“ komandos treneris kalbėjo: „Pralaimėjom, kadangi komanda naujai susikūrusi, nesusižaidę, kol kas neturim jokių derinių“.

Po laimėtų rungtynių „Šernų“ komandos treneris kalbėjo: „Geros ir atkaklios rungtynės, verta dėl tokių ateiti žaisti, smagiai pažaidėm ir varžovams leisim kitą kartą atsilošti. Pergalę lėmė tai, kad buvo pora atkarpų kai pabėgom į greitą puolimą ir gynyboje gerai viską atlikom“.

„Šernai“: Egidijus Plenta (16 tšk., 20 naud. bal.), Skirmantas Staniulis (13 tšk., 10 atk. kam., 10 rez. perd., 5 išpr. praž., 22 naud. bal.), Paulius Juchnevičius (11 tšk.), Stasys Steponavičius (11 tšk., 8 atk. kam.).

BC „Spurtas & Liuksas“: Igoris Kovonalenko (16 tšk., 6 atk. kam., 5 išpr. praž.), Petras Aleksonis (14 tšk., 10 atk. kam., 6 kld.), Andrius Grabauskas (7 tšk., 13 atk. kam.).

"Makroflex" po sunkios kovos įveikė "BC Spurtas&Liuksas" (2012 lapkričio 18 d., sekmadienis, 22:53 val.)Kauno savivaldybė & Policija rungtynių pabaigoje palaužė BC Spurtas & Liuksas (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 22:37 val.)"Šernai" palaužė "Judam" ekipą (2013 sausio 19 d., šeštadienis, 13:48 val.)Geriau sužaidę ketvirtajį kėlinį "Kauno autobusai" iškovojo pergalę prieš "BC Spurtas & liuksas" (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:54 val.)"Šernai" antroje rungtynių pusėje palaužė "Sporto Manijos & Ekodoros" pasipriešinimą (2012 lapkričio 09 d., penktadienis, 20:57 val.)"Kauno Savivaldybės & Policijos" tritaškiai metimai pražudė BC "Spurtą & Liuksą" (2013 vasario 03 d., sekmadienis, 23:41 val.)"Sporto Manija - Ekodora 30+" pasiekė užtikrintą pergalę prieš BC "Spurtą - Liuksą" (2013 vasario 15 d., penktadienis, 21:01 val.)"Makroflex" po atkaklios kovos nusileido Šernai" ekipai (2012 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:38 val.)Išsigelbėjęs paskutinėmis sekundėmis "BC Spurtas & Liuksas" po pratęsimo parklupdė "SLKALDK Akademiją" (2012 gruodžio 12 d., trečiadienis, 23:56 val.)"Šernai" antroje rungtynių pusėje palaužė "Kauno Savivaldybę & Policiją" (2012 lapkričio 19 d., pirmadienis, 00:24 val.)