KAUNO ENERGIJA vs AKS & NEKTURTAS (80:59)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 sausio 24 d., Trečiadienis, 18:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

„Kauno energija“ iškovojo 10-tąją pergalę

Deivido Čereškos vedini "Kauno energijos" krepšininkai įrodė kad ne veltui esą savo pogrupio lyderiai
2007 sausio 24 d., Trečiadienis, 20:14 val., peržiūros: 3072

Trečiadienio vakarą (01.24) vykusios „Įmonių“ lygos rungtynės tarp „Kauno energijos“ ir „AKS & Nekturto“ ekipų naujų vėjų KKL lygoje neatpūtė – „Kauno energija“ pergalę iškovojo 21 taško skirtumu 80:59 (28:15, 11:16, 16:15, 25:13), o daugiausiai techninių pražangų lygoje gaunantis „AKS & Nekturto“ treneris Egidijus Vaitkevičius eilinį kartą buvo nubaustas technine pražanga.

Pasinaudoję aikštelės svečių klaidomis, „Kauno energijos“ krepšininkai jau nuo pirmųjų rungtynių minučių įgijo iniciatyvą. Po sėkmingo spurto jau susitikimo pradžioje „Kauno energijos“ pranašumas pasiekė 7 taškų ribą (7:0).

Po dar vienos sėkmingos atkarpos „Kauno energijos“ persvara išaugo iki dviženklės (26:13).

Visgi antrąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo „AKS & Nekturto“ krepšininkai, kurie spurtavo 13:0 ir panaikino varžovų persvarą (28:28). Tačiau rezultatas ilgai lygus nebuvo – iki kėlinio pabaigos „Kauno energija“ susigrąžino 8 taškų pranašumą (39:31).

Lemiamas „Kauno energijos“ spurtas buvo paskutinėje atkarpoje. Jau ketvirtojo kėlinio pradžioje ketvirtąją pražangą gavo vienas „AKS & Nekturto“ lyderių Egidijus Vaitkevičius, o netrukus už ginčus su arbitrais jam buvo skirta ir techninė pražanga. Krepšininkas buvo priverstas palikti aikštelę.

Tuo „AKS & Nekturto“ bėdos nesibaigė – iki kėlinio pabaigos likus žaisti 3 minutes, kojos traumą patyrė Žydrūnas Navickas. Šiam atsisėdus ant atsarginių žaidėjų suolelio, „AKS & Nekturtas“ kovoti liko keturiese.

Po rungtynių kalbintas E.Vaitkevičius arbitrų darbo vertinti nepanoro, o ir apie komandos žaidimą kalbėti nenorėjo: „Žaidėme blogai. Dėl to ir pralaimėjome“.

Tuo tarpu „Kauno energijos“ strategas Gediminas Vasiliauskas buvo kalbesnis: „Teisėjai dirbo tikrai gerai. Jiems skiriu po 9 balus. O laimėjome, nes skyrėme daug dėmesio priešinininkų snaiperiams. Žinojome, kad jie gali pataikyti“.

Nugalėtojų gretose 38 taškus įmetė Marius Antanaitis, 19 pridėjo Skirmantas Staniulis, 17 – Deivydas Čereška.

„AKS & Nekturto“ ekipoje išsiskyrė Remigijus Sargiūnas ir Egidijus Vaitkevičius. Jie atitinkamai pelnė 16 ir 13 taškų.
"Kauno Energija" iškovojo dar vieną pergalę (2006 lapkričio 24 d., penktadienis, 23:38 val.)Įtikinama „Kauno energijos“ pergalė (2006 spalio 29 d., sekmadienis, 21:48 val.)"Kauno energetikos remontas" išplėšė ketvirtąją pergalę (2006 lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:49 val.)"AKS & Nekturtas" antrajame ture iškovojo antrąją pergalę (2007 vasario 28 d., trečiadienis, 22:08 val.)"Kauno energija" antrąjį etapą pradėjo pergale (2007 vasario 14 d., trečiadienis, 21:12 val.)"Kauno Energija" iškovojo nelengvą pergalę prieš "Kauno vandenis" (2007 vasario 03 d., šeštadienis, 19:56 val.)Lengva "Kauno Energijos" pergalė (2007 vasario 16 d., penktadienis, 21:45 val.)"AKS & Nekturtas" iškovojo trečią pergalę iš eilės (2006 gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 21:04 val.)„Antaras“ ir toliau lieka be pergalių (2006 lapkričio 19 d., sekmadienis, 22:30 val.)"Kauno energija" dar labiau priartėjo prie pusfinalio (2007 kovo 11 d., sekmadienis, 13:05 val.)