ETERNIT vs HIDRAULINĖS SISTEMOS (72:51)Auksas » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 sausio 17 d., Trečiadienis, 21:10 val. @ V.Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas LT-50403

"Eternit" pergalei prieš "Hidraulines sistemas" neprireikė didesnių pastangų

Justinas Leitanas prieš Robertą Gedutį
2007 sausio 17 d., Trečiadienis, 22:59 val., peržiūros: 3209

Net ir vėliau prasidėjusios rungtynės nesutrukdė "Eternit" komandai savo aikštelėje nugalėti "Hidraulinių sistemų" komandą. Pergalę, rezultatu 72:51, be didesnio vargo pasiekė šeimininkai, taip antrą kartą įrodydami savo pranašumą prieš svečius. Pirmasis susitikimas baigėsi rezultatu 82:55 "Eternit" naudai.

Nuo pat rungtynių pradžios šeimininkai pradėjo demonstruoti gerą ir kokybišką žaidimą. Tą atspindėjo ir rezultatas – 9:2 priekyje buvo „Eternit“. Aiškiai buvo matomas jų pranašumas po krepšiais. Svečiai nieko negalėjo padaryti prieš galingą varžovų priekinę liniją. Po pirmojo kėlinio 10-ties taškų persvara pirmavo „Eternit“.

Antrajame ketvirtyje komandos labiau gynėsi nei puolė. Svečiams pavyko šiek tiek sustabdyti įsibėgėjusius priešininkus ir sumažino savo deficitą iki 7-ių taškų. Didesnę dalį taškų „Hidraulinių sistemų“ krepšininkai rinkosi baudos metimais.

Po pertraukos vėl iniciatyvą į savo rankas susigrąžino šeimininkai. Laimėdami kovą dėl atšokusio kamuolio, jie ne kartą turėjo progą pakartoti netaiklius metimus. Agresyviomis atakomis „Eternit“ žaidėjai dažnai vertė oponentus pažaidinėti taisykles. Net du svečių aukštaūgiai jau šiame ketvirtyje buvo priversti palikti aikštę dėl per didelio pražangų kiekio. Tuom iškart pradėjo naudotis šeimininkai, prieš lemiamą kėlinį padidinę savo atotrūkį iki 11-os taškų.

Paskutinioje dvikovos atkarpoje „Hidraulinių sistemų“ komandą, gavęs 5-ąją pražangą, turėjo palikti ir Justinas Leitanas. Be jo svečiams neliko jokių šansų kovoti su priešininkais baudos aikštelėje. Tuom aišku netrukus ir pasinaudojo „Eternit“ krepšininkai. Jų persvara pradėjo didėti žymiai greičiau kol pasiekė 20-ties taškų ribą. Nuaidėjus paskutiniam teisėjo švilpukui, pergalę rezultatu 72:51, šventė „Eternit“.

Šeimininkų treneris po rungtynių teisėjų darbą įvertino taip: T.Banys – 8 balai, Z. Mazylevskis – 7. „Hidraulinių sistemų“ treneris abiems arbitrams skyrė po 5 balus.

Daugiausiai prie pergalės prisidėjo Nerijus Pranckevičius, pelnęs 18 taškų ( 14 naud. kfc.). Po 14 taškų įmetė Donaldas Jankauskas ir Vytautas Slapšinskas. 13 taškų ir 11 atkovotų kamuolių Roberto Gedučio sąskaitoje ( 19 naud.kfc.).

Svečių gretose išsiskyrė Marius Markevičius pelnęs 18 taškų ( 16 naud.kfc.). 9 pridėjo Saulius Klimkevičius.

Pasibaigus dvikovai nugalėtojų treneris Ričardas Kudarauskas teigė: „Sunkios ir nervingos rungtynės. Pakankamai gerai sužaidėme rungtynių galą, dėl to ir pavyko iškovoti pergalę. Tikimės pasiekti tokia sportinę formą kaip ir pernai“.

"Neveronys" iškovojo pergalę prieš "Hidraulines sistemas" (2007 sausio 31 d., trečiadienis, 21:34 val.)"Spiečius" be vargo sutriuškino "Hidraulines Sistemas" (2007 vasario 10 d., šeštadienis, 19:26 val.)"Eternit" ir "Era+" komandoms dviejų susitikimų neužteko (2007 kovo 14 d., trečiadienis, 22:42 val.)"Neveronys" ketvirtajame kėlinyje palaužė "Hidraulinių sistemų" ekipą (2006 spalio 29 d., sekmadienis, 17:10 val.)"Eternit" ekipos gynyba "FKK Šveicarijai" buvo neįkandama (2006 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:29 val.)"Eternit" ekipa be vargo keliauja "Aukso" lygoje (2006 gruodžio 03 d., sekmadienis, 21:13 val.)"Hidraulinės sistemos" nesunkiai įveikė "FKK Šveicariją" (2007 sausio 20 d., šeštadienis, 22:11 val.)"Hidraulinės sistemos" pasirodymą užbaigė pralaimėjimu (2007 vasario 26 d., pirmadienis, 23:00 val.)Namų sienos padėjo "Hidraulinių sistemų" krepšininkams iškovoti pergalę (2006 lapkričio 22 d., trečiadienis, 22:34 val.)"Hidraulinės sistemos" šiaip ne taip palaužė "Vaišvydavą" (2006 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 21:01 val.)