VAIŠVYDAVA vs KAUNO ŠVOGERIAI (63:72)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 13 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

Kauno Švogeriai nepaliko vilčių Vaišvydavai

2013 sausio 14 d., Pirmadienis, 00:40 val., peržiūros: 1704

2012 sausio 13 dieną, C lygos dvikovoje, Vaišvydavos pagrindinėje mokykloje susitiko Vaišvydava (šeimininkai) ir Kauno Švogeriai (svečiai). Per pirmus tris kėlinius Švogeriai susikrovė didžiulę 22 taškų persvarą, tačiau ketvirtą kėlinį, Vaišvydava atrodė kur kas šviežesnė ir po truputį mažino skirtumą. Vis dėlto šeimininkams nepavyko pavyti svečių ir galutinis rungtynių rezultatas – 63:72 (6:13, 12:23, 19:23, 26:13).

Rungtynės prasidėjo A.Miliūno dvitaškiu, dviem taškais atsakė Tomas Baumila ir rezultatas lygus – 2:2. Atkarpą 7:2 laimėjo švogeriai ir išsiveržė į priekį – 4:9. Du baudos metimus pelnė Vilius Valiulis, o keturiais taškais atsakė Edvinas Guobis ir po pirmojo kėlinio – 6:13.

Antrąjį kėlinį dvitaškiu pradėjo svečiai, o tritaškiu atsakė šeimininkai ir skirtumas kiek sumažėjo. Atkarpą 4:6 laimėjo svečiai ir skirtumas padidėjo iki – 13:21. Devynis taškus paeiliui sumetė Švogeriai ir skirtumas šoktelėjo iki septyniolikos – 13:30. Penkis taškus surinko Vaišvydava, o kėlinį dviem tritaškiais pabaigė svečiai ir po dviejų kėlinių – 18:36.

Trečiasis kėlinys prasidėjo komandoms pelnius po šešis taškus – 24:42. Atkarpą 6:2 laimėjo Vaišvydava ir kiek sumažino atsilikimą – 30:44. Po penkis taškus surinko komandos ir skirtumas vis dar keturiolika taškų – 35:49. Devynis taškus be atsako surinko svečiai ir skirtumas padidėjo iki 23 taškų – 35:58. Iki kėlinio pabaigos skirtumas sumažėjo tašku ir po trijų kėlinių – 37:59.

Ketvirtasis kėlinys jau tebuvo formalumas ir Švogeriai jau žaidė atsipalaidavę, tad greitai skirtumas pradėjo tirpti, tačiau Vaišvydavai perlaužti rungtynes tiesiog pritrūko laiko ir galutinis rungtynių rezultatas – 63:72.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė – rungtynės gavosi gražios, laimėjom ir tuo labai džiaugiuosi.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė – Aurimas Miliūnas (24, 30 naud. bal., 5 rez. perd., 6 ispr. pr.), Edvinas Guobis (22, 30 naud. bal., 16 atk. kam.), Rokas Šapalas (12, 21 naud. bal., 12 atk. kam.) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų surinko – Audrius Linkus (26, 29 naud. bal.), Naglis Dunčikas (19, 20 naud. bal., 8 ispr. pr.), Tomas Baumila (12) taškų.

"Kauno Švogeriai" nugalėjo "Komandą X" (2013 sausio 23 d., trečiadienis, 01:17 val.)"Kauno technikos kolegija" nugalėjo "Vaišvydavą" (2013 vasario 25 d., pirmadienis, 21:40 val.)"Kauno Švogeriai" nepasipriešino "Grizliams" (2012 gruodžio 17 d., pirmadienis, 23:23 val.)"Kauno švogeriai" be didesnio vargo sutriuškino KK"Persvarą-2" (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 22:16 val.)Birštono "SC-Olimpas" nukovė "Vaišvydavą" (2012 lapkričio 17 d., šeštadienis, 16:41 val.)"Kaišiadorys" antroje rungtynių pusėje nesunkiai įveikė "Vaišvydavą" (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 23:24 val.)"Kauno Technikos Kolegija" išbarstė persvarą ir pralaimėjo (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 02:19 val.)"Kauno švogeriai" tik paskutinėmis sekundėmis nugalėjo "Kauno rami" ekipą (2012 lapkričio 28 d., trečiadienis, 20:03 val.)Visas rungtynes pirmavusi "Vaišvydava" įveikė "Komandą X" (2013 kovo 05 d., antradienis, 23:06 val.)''Kauno Švogeriai'' antrą kart sutriuškino KK ''Persvarą - 2'' (2013 kovo 03 d., sekmadienis, 15:35 val.)