PROJEKTŲ GAMA GTV & MOBIRINGAS vs BANGOS ENERGETIKA - DIREMTA & STP (53:79)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2011 balandžio 26 d., Antradienis, 19:45 val. @ Babtų gimnazija, Kėdainių g. 48, Babtai

Paskutinėmis sekundėmis paaiškėjo, jog "Bangos energetika - Diremta & STP" komandai užteko vienerių varžybų

2011 balandžio 26 d., Antradienis, 22:40 val., peržiūros: 6024

Balandžio 26 dieną, 19.45 val., "Babtų gimnazijos" sporto salėje, susitiko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Top Sport" pirmenybių komandos "Projektų gama GTV & Mobiringas" ir "Bangos energetika – Diremta & STP". Rungtynių pradžioje į priekį išsiveržė "Bangos energetika – Diremta & STP" krepšininkai, kurie visą rungtynių laiką ir pirmavo, tiesa, priešininkams viduryje varžybų buvo pavykę sumažinti atsilikimą, tačiau rungtynių paskutines sekundes įspūdingai sužaidusi "Bangos energetika – Diremta & STP" komanda išplėšė pergalę pirmosiose susitikimo varžybose didesniu nei 25 taškų skirtumu. Rungtynės baigėsi rezultatu [53:79].

Rungtynių pradžioje pirmąjį kamuolį atkovojo svečiai, "Bangos energetika – Diremta & STP" krepšininkai, bet jiems iškart suklydus kamuolį perėmė šeimininkai, "Projektų gama GTV & Mobiringas" krepšininkai, tačiau jie pirmosios savo atakos neužbaigė pelnydami taškus, o svečiai atsikovoję kamuolį ir pelnę du taškus išsiveržė į priekį. O dar kartą apsigynę ir taikliu dvitaškiu metimu pelnę taškus jie jau pirmavo 4:0. Tik tuomet pirmuosius du taškus pelnė šeimininkai. Tačiau iškart po to sekė svečių tiksli atkarpa, kurią jie sužaidę 7:0 išsiveržė į priekį jau 11:0. Svečiai visą pirmąjį kėlinuką spaudė varžovus ir gynėsi asmeniškai, o šeimininkams niekaip nepavyko pralaužti jų gynybos. Svečiai pirmąjį kėlinuką laimėjo devynių taškų skirtumu. Antrajame ketvirtyje žaidimas išsilygino, tačiau vis dar tikliau žaidė svečiai, kurie iki ilgosios pertraukos dar šiek tiek padidino savo atitrūkimą. Sužaidus du kėlinius rezultatas buvo [22:36].

Po ilgosios pertraukos kova aikštelėje tęsėsi. Trečiajame kėlinuke svečiai žaidė labai sėkmingai, jie atkovojo du kartus daugiau kamuolių negu varžovai bei išprovokavo penkias pražangas, kai varžovai tik vieną, tačiau savo persvarą jiems pavyko padidinti tik keturiais taškais. Šeimininkai per kėlinuką pataikė tik vieną dvitaškį ir tą tik prasidėjus kėlinukui, todėl jei ne keturi tolimi metimai, kuriuos pataikė Marius Giedraitis, šeimininkai butų buvę visiškai parklupdyti. Taigi prieš paskutinįjį kėlinuką svečiai pirmavo aštuoniolikos taškų skirtumu. Paskutiniojo kėlinuko pradžioje šeimininkai labai sėkmingai startavo ir sumažino atsilikimą iki keturiolikos taškų. Svečiams trūko kovinės dvasios, bet du išlės taiklius tolimus metimus pataikęs Aurimas Juozapaitis ne tik padidino persvarą iki dvidešimties taškų, bet ir vėl įkvėpė komandą. Dar vienas tolimas metimas bei taiklus dvitaškis ir skirtumas tarp komandų buvo dvidešimt penki taškai. Žaisti buvo likę tik kelios sekundės, kai šeimininkai išprovokavę pražangą ir pataikę vieną metimą iš dviejų sušvelnino skirtumą iki dvidešimt keturių taškų. Ir nors per likusį laiką svečiai taip pat išprokokavo pražangą, tačiau abu metimai skriejo pro šalį. Svečių komandą išgelbėjo atkovotas kamuolys ir taiklus dvitaškis, kuriuo Paulius Danisevičius išplėšė pergalę savo komandai dvidešimt šešių taškų skirtumu. Taigi "Bangos energetika – Diremta & STP" komandai užteko vienerių rungtynių nugalėti varžovus, "Projektų gama GTV & Mobiringas" komandą. Rungtynės baigėsi rezultatu [53:79].

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris sakė, jog antrą kartą šiame sezone komanda buvo labai gerai nusiteikus. Prieš varžybas visi labai rimtai pašnekėjom, kas ką turi daryti, kad pasiekti pergalę per vieneres rungtynes. Ir nors žaidėm tik septyniese, tačiau kovojome iki galo ir mums pasisekė. Labai džiaugiames pergale.

Pralaimėjusi komanda pakomentuoti varžybas atsisakė.

"Projektų gama GTV & Mobiringas": Marius Giedraitis 22 (5 tritaškiai metimai), Mantas Giedraitis 10, Gintaras Rinkevičius 6 (13 atk. kamuolių).

"Bangos energetika – Diremta & STP": Martynas Mikšys 25 (12 atk. kamuolių, 8 išpr. pražangos), Paulius Danisevičius 15, Ričardas Brovka 15 (5 išpr. pražangos), Tadas Jankevičius 12 (17 atk. kamuolių, 7 rezult. perdavimai), Aurimas Juozapaitis 12 (10 atk. kamuolių).

Paskutiniai komentarai (3 iš 13)

Anonimas2011 balandžio 28 d., 22:03 val.

Visi trys projektu gamos gynejai (pekis, paulauskas, grinis) komanda ne vede i prieki, o smigde zemyn. Saunuoliai BANGA, nuputete zvaigzdems voratinklius nuo akiu :D

Palshis122011 balandžio 27 d., 11:38 val.

Jei Ker'as nugales Dujas,tai i ketverta-pusfinalius papuola visos 1 turo 4 stipriausios C pogrupio komandos.

O kad Projektu gama pralose ir tokiu skirtumu,kad negali atsilosti,tai tikrai staigmena.Nors aisku svarbiausiai kaip zaidi atkrintamosiose..

Anonimas2011 balandžio 27 d., 09:51 val.

Sensacija ir  ne kitaip, labai gaila Projektu gamos tikrai galvojau kad toliau jie nueis, nes labai gera krepsini demonstravo sezono metu. bet pasirodo svarbu igauti gera sportine forma atkrintamosiose.

Permainingose rungtynėse sunkią pergalę pasiekė "Bangos Energetika - Diremta & STP" (2010 gruodžio 12 d., sekmadienis, 19:28 val.)"Bangos Energetika - Diremta & STP" išplėšė pergalę iš varžovų rankų (2010 lapkričio 25 d., ketvirtadienis, 21:19 val.)"Bangos Energetika - Diremta & STP" pasiekė nesunkią pergalę (2010 spalio 29 d., penktadienis, 22:29 val.)"Bangos Energetika - Diremta & STP" palaužė "Kauno Švaros" pasipriešinimą (2010 spalio 26 d., antradienis, 22:16 val.)Po atkaklios kovos "Bangos energetika - Diremta & STP" įveikė "Kamestą - KK/PDDF" (2011 vasario 10 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)Visas rungtynes pirmavusi "Mikrovisata" iškovojo sunkią pergalę prieš "Banga Energetika - Diremta & STP" ekipą (2011 kovo 14 d., pirmadienis, 21:45 val.)"Elektromontuotojas" nugalėjo "Bangos Energetika - Diremta & STP" (2011 kovo 08 d., antradienis, 21:06 val.)"Bangos energetika - Diremta & STP" krepšininkai pratęsė "Club 9 & Pizza club" nesėkmių seriją (2010 lapkričio 11 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)Įmonių lygos Didžiosios taurės mažajame finale 26 taškų skirtumu pergalę iškovojo "Bangos energetika - Diremta & STP" komanda (2011 gegužės 14 d., šeštadienis, 12:41 val.)"Bangos Energetika - Diremta & STP" įsirašė sau lengvą pergalę (2010 lapkričio 19 d., penktadienis, 23:32 val.)