BC ŽALVARIS vs KAUNO KVARCAS (69:85)Respublikos taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gegužės 13 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

„Kauno Kvarcas“ nugalėjo „Triobet“ komandą

2009 gegužės 13 d., Trečiadienis, 22:14 val., peržiūros: 4268

Šiandiena Kauno Technikos Kolegijos sporto salėje susitiko „Triobet“ ir „Kauno Kvarcas“ ekipos. Pergalę iškovojo „Kauno Kvarcas“ komanda, kuri savo pranašumą įrodė tik antroje varžybų pusėje ir laimėjo rezultatu 85:69.

Pirmasis kėlinys vyko apylygiai, abi komandos gerai puolė ir kibiai gynėsi. Nors dažnai klysdamos, savo klaidas greit ištaisydavo sužaidus apie 8 minutes priekyje buvo „Kauno Kvarcas“ ekipa 16:15. Tačiau kėlinio pabaigą geriau sužaidė jaunieji „Triobet“ krepšininkai, kurie ir laimėjo pirmąjį kėlinį 25:19.

Antrajame kėlinyje „Kauno Kvarcas“ po truputi pradėjo mažinti deficitą ir daugiausia Artūras Zadorožnyj pastangomis išsiveržė į priekį 32:34. Ir minimalų pranašumą išlaikė iki kėlinio pabaigos. Taigi prieš ilgąją pertrauka priekyje „Kauno Kvarcas“ rezultatu 42:40.

Po ilgiosios pertraukos komandos vėl kibo viena kitai į atlapus. Abi komandos gerai gynėsi ir puikiai atakavo krepšį. Likus kelioms minutėms iki kėlinio pabaigos priekyje buvo „Kauno Kvarcas“ 58:52. Bet kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Triobet“ ekipa, o paskutinę sekundę tolimą metimą dar pataikė Mantas Čipas. Tačiau kėlinį laimėjo „Kauno Kvarcas“ 60:58.

Paskutiniame kėlinyje geriau atrodė „Kauno Kvarcas“ , kuris nuo pat pirmųjų minučių perėmė iniciatyva į savo rankas ir neleido „Triobet“ ekipai pagalvoti apie pergalę. „Triobet“ komandos krepšininkai šiame kėlinyje daug klydo ir nesutarė tarpusavį dėl ko ir pralaimėjo šias varžybas. Taigi pergalę rezultatu 85:69 iškovojo „Kauno Kvarcas“.

„Kauno Kvarcas“ ekipos treneris po varžybų sakė, kad varžovai jauni, stiprus, verti pergalių, jie šiandiena buvo geras varžovas, nežinia kas būtų nutikę jei jie visi būtų atvykę į varžybas, bet džiaugiuosi, kad laimėjome.

„Triobet“ ekipos treneris buvo labai nepatenkintas Mindaugo Špoko žaidimu, ir jis pasakė kad šis žaidėjas yra „blogiausias pasaulyje“.

"Kamesta" nesunkiai nugalėjo "Triobet" jaunimą (2009 gegužės 08 d., penktadienis, 00:22 val.)„Kauno Artmedia“ įrodė savo pranašumą (2009 gegužės 25 d., pirmadienis, 23:37 val.)Lengva "Kauno kvarco" pergalė (2009 balandžio 28 d., antradienis, 22:18 val.)Nesunki "Kauno vandenų" pergalė (2009 gegužės 05 d., antradienis, 23:11 val.)"Kamesta" turnyrą pradėjo pergale namuose (2009 balandžio 23 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)"ICE" įrodė savo pranašumą prieš "Triobet" (2009 balandžio 26 d., sekmadienis, 23:53 val.)"Triobet" ekipa pasiekė sunkią pergalę (2009 gegužės 10 d., sekmadienis, 20:48 val.)Šakių KK "Splitas" be gailesčio sutriuškino "TrioBet" (2009 gegužės 08 d., penktadienis, 20:22 val.)Šakių "KK Splitas" savo tritaškiais metimais nužudė "Kauno kvarcą" (2009 gegužės 07 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)