KAUNAS "AISČIAI" - 3 vs LIETUVOS KURČIŲJŲ JAUNIMO RINKTINĖ (79:49)"DAILIOJI" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 vasario 08 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ Kauno krepšinio mokykla, Miško 3a, Kaunas LT-44321

"KSM – Aiščiai 3 " neturėjo problemų su Lietuvos kurčiųjų jaunimo rinktine

2010 vasario 08 d., Pirmadienis, 23:00 val., peržiūros: 5417
Pirmadienį „Kauno krepšinio mokyklos“ sporto salėje įvyko dar vienerios „Dailiosios“ lygos varžybos tarp „KSM – Aiščiai 3“ (šeimininkės) ir „Lietuvos kurčiųjų jaunimo rinktinė“ (svečiai). Nuo pirmųjų minučių iniciatyvą į savo rankas perėmusios „KSM – Aiščių 3“ krepšinininkės iškovojo nesunkią pergalę rezultatu 79:49.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo gan vangiai ir nerezultatyviai. Šeimininkių komanda išnaudodama savo ūgio pranašumą jau kėlinio viduryje turėjo įgijusios dviženklį pranašumą. Įpusėjus ketvirčiui „Lietuvos kurčiųjų jaunimo rinktinė“ krepšininkės kiek sumažino pranašumą. Pirmosios dešimt minučių pasibaigė rezultatu 18:7.

Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštėje ryškiai nepasikeitė. Šeimininkės ir toliau tvirtai laikė iniciatyvą savo rankose. Naudodamos tokią pat taktiką kaip ir pirmajame kėlinyje „KSM – Aiščių 3“ žaidėjos po pirmosios pusės pirmavo rezultatu 37:15 (19:8).

Trečiame kėlinyje šeimininkės ir toliau didino savo turėtą persvarą. Svečių komandos neišgelbėjo ir pataikyti tolimi metimai. Puikiai žaisdamos „KSM – Aiščių 3“ krepšininkės prieš lemiamą ketvirtį turėjo įgijusios 25 taškų pranašumą 63:38 (26:23).

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkės kiek atsipalaidavo. Svečių žaidėjoms ir toliau pavyko pataikyti tolimus metimus. Lietuvos kurčiųjų jaunimo rinktinė nesugebėjo sustabdyti įsibėgėjusių varžovių aukštaūgių. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 79:49 (16:11).

Po varžybų pakalbinta „KSM – Aiščių 3“ trenerė teigė : „- Komanda sužaidė geras varžybas. Mergaitėm tokios rungtynės yra gera patirtis ir kontroliniai mačai prieš merginų krepšinio taurės turnyro rungtynes".

„KSM – Aiščių 3“ : G.Pileckaitė 19 , Marija Pociūnaitė 13.
Lietuvos kurčiųjų jaunimo rinktinė : J.Šegždaitė 19 , G.Lesmanavičiūtė 16.

"Vilniaus DPV" antroje rungtynių pusėje palaužė "Lietuvos kurčiųjų jaunimo rinktinę" (2010 kovo 05 d., penktadienis, 19:37 val.)"Dailiojoje" lygoje pergalę iškovojo "KTU" komanda, nugalėjusi "Lietuvos kurčiųjų jaunimo rinktinę" (2010 vasario 27 d., šeštadienis, 17:05 val.) “Lietuvos kurčiųjų jaunimo rinktinė“ sugebėjo išlaikyti pranašumą. (2010 vasario 26 d., penktadienis, 22:04 val.)"Lietuvos Kurčiųjų Jaunimo Rinktinė" pasiekė nesudėtingą pergalę (2010 kovo 06 d., šeštadienis, 16:12 val.)"Kaunas Aisčiai - 3" ekipa neturėjo didelio vargo prieš "Prienų Aušrą" (2010 vasario 22 d., pirmadienis, 23:10 val.)"SKK Komanda" pasiekė nesunkią pergalę (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 15:20 val.)SKK "Komanda" įveikė jaunąsias Kauno "Aisčiai" - 3 krepšininkes (2010 kovo 01 d., pirmadienis, 21:26 val.)"Dailiojoje" lygoje Kaunas "Aisčiai" - 3 lengvai įveikė "KTU" (2010 vasario 04 d., ketvirtadienis, 19:47 val.)Vilniaus "DPV" - "Dailiosios" lygos finale (2010 kovo 25 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)Jonavos "SŠC" laimėjo mažąjį "Dailiosios" lygos finalą (2010 balandžio 14 d., trečiadienis, 22:37 val.)