UNO vs Skroblų alėja (70:79)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 sausio 24 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Skroblų alėja“

2024 sausio 24 d., Trečiadienis, 22:06 val., peržiūros: 238

Sausio 24 dieną, 20:15 val., Kauno Švaros sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos "UNO" (šeimininkai) ir „Skroblų alėja“ (svečiai). Iki ilgosios pertraukos iniciatyvą ir pranašumą savo rankose išlaikė šeimininkai, tačiau vėliau „Skroblų alėja“ galingu spurtu perlaužė rungtynių eigą ir pasiekė pergalę rezultatu 70:79 (22:17, 16:16, 17:26, 15:20).

Rungtynes abi komandos pradėjo intensyviai, dažni keitimai, daug pražangų, didelis tempas. Geriau pirmoje susitikimo dalyje atrodė "UNO" ekipa, kuri ir išlaikė pranašumą savo rankose visus du kėlinukus, o prasidedant ilgajai pertraukai pirmavo rezultatu 38:33.

Po ilgosios pertraukos „Skroblų alėja“ iš karto varžovus pribloškė galingu spurtu, skirtumas ne tik išnyko, bet dabar jau svečiai pirmavo ir netgi turėjo dviženklį pranašumą. Nuo to momento „Skroblų alėja“ visą laiką išliko priekyje, nors "UNO" vis priartėdavo, bet pasivyti varžovų jiems taip ir nepavyko. Susitikimas baigėsi rezultatu 70:79.

Žilvinas Varna

Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Skroblų alėja“ (2024 balandžio 24 d., trečiadienis, 21:10 val.)Galingas M.Naviko pasirodymas leido MR „TR Project“ švęsti pergalę prieš „Skroblų alėja“ (2024 vasario 14 d., trečiadienis, 21:12 val.)KKL II lygos čempionais tapo „Skroblų alėja“ ekipa (2024 gegužės 24 d., penktadienis, 22:20 val.)2 lygoje ‒ lengva „Skroblų alėjos“ pergalė (2023 lapkričio 22 d., trečiadienis, 20:21 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalė atiteko „Klausučių alaus daryklai“ (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 22:43 val.)2 lygoje ‒ nesunki „Skroblų alėjos“ pergalė (2024 sausio 31 d., trečiadienis, 20:35 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Skroblų alėjos“ pergalę (2024 vasario 07 d., trečiadienis, 21:15 val.)II lygoje: „Skroblų alėja“ įveikė „Kauno Rami“ (2024 sausio 15 d., pirmadienis, 23:14 val.)Po atkaklios kovos „Skroblių alėja“ įveikė „GZP ‒ 2“ ir žengia į II lygos pusfinalį (2024 gegužės 08 d., trečiadienis, 20:47 val.)„Skroblų alėja“ po permainingos kovos įveikė „Kautech ‒ 2“ ir užsitikrino grupės nugalėtojos poziciją (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 22:00 val.)