BC „Ambi“ vs Remza (56:45)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 10 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Lemiamą ketvirtį kur kas geriau sužaidę „BC „Ambi“ pranoko varžovus

2014 lapkričio 11 d., Antradienis, 00:32 val., peržiūros: 710

Pirmadienį, lapkričio 10 dieną, VDU sporto centre susigrūmė "C" lygos komandos – "BC "Ambi" (šeimininkai) bei "Remza" (svečiai). Pirmajį ketvirtį laimėję svečiai, antrajame išbarstė savo pranašumą, o įžengę į lemiamą ketvirtį turėjo minimalų deficitą. Visgi, ketvirtajame kėlinyje kur kas geriau atrodė šeimininkai, kurie ir pasiekė pergalę.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo svečių šturmu į priekį 2:10. Vėliau šeimininkai sumažino atslikimą iki trijų taškų, tačiau svečiai vėl kiek padidino savo turėtą pranašumą ir įgijo šešių taškų pranašumą pasibaigus pirmajam ketvirčiui. Po pirmojo kėlinio rezultatas 10:16. Antrąjį kėlinį komandos pradėjo pelnydamos po šešis taškus paeiliui. Pradžiai šeimininkai laimėjo atkarpėlę 6:0, o po to svečiai laimėjo tokią pačią atkarpą. Visgi, kėlinį žymiai sėkmingiau pabaigė šeiminikai, spurtavę 9:0. Galimybė buvo padidinti pranašumą dar keliais taškais, tačiau du "Ambi" žaidėjai prametė po du mestus baudos metimus. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas 25:22.

Trečiasis ketvirtis sėkmingiau prasidėjo "Remzos" ekipai, kurie po pertraukos įsiveržė į priekį ir įgijo minimalų pranašumą. Vėliau rungtynės vyko taškas į tašką, o po trijų kėlinių "Ambi" turėjo minimalų pranašumą savo rankose – 37:36. Lemiamą ketvirtį šeimininkai pradėjo spurtu 9:0 bei įgijo dviženklį pranašumą. Svečiai dar bandė pakovoti dėl pergalės ir vienu momentu buvo priartėję iki šešių taškų, tačiau po to jų puolimas visiškai sustojo ir jie nebepelnė taškų. "BC "Ambi" iškovojo pergalę rezultatu 56:45.

BC „Ambi“: Dominykas Apšega – 15 tšk. (14 atk. kam., 5 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Vytautas Čypas – 15 tšk., Saulius Grebliauskas – 10 tšk.

Remza: Vainius Goštautas – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Arūnas Abromaitis – 14 tšk., Tadas Dudzevičius – 8 tšk. (11 atk. kam.)

Po pergalės "BC "Ambi" treneris nedaugžodžiavo: "Vienas sakinys. Šiandien mes labiau norėjom laimėt. Ačiū".

Paskutiniai komentarai (3 iš 4)

TomTJ2014 lapkričio 11 d., 15:15 val.
paulis

Statistika turi didele įtaka ypač tam žmogui kuris lankosi retai rungtynėse ir dėl 1-2 rungtynių nepažymėtų kaip žaidusio jis gali praleisti po to atkrintamas rungtynes vien todėl kad kažkas dirbo neatydžiai. Aišku nuo klaidu niekas neapsaugotas svarbu pasitaisyti jas kad ir vėliau kaip šiuo atveju.
Anonimas2014 lapkričio 11 d., 14:24 val.
Pataisiau. Ačiū už pastebėjimus
paulis2014 lapkričio 11 d., 12:42 val.
Na taip ir veda, ne ant to vardo. O kam labai rūpi jo statistika, po to paprašo, kad pataisytų. Manau, kad statisiniam rodikliam tai jokios įtakos neturi.
„New Team“ penketukas palaužė BC „Ambi“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 22:44 val.)Įspūdingai atakavusi „Sporto Manija“ sutriuškino „Bc Ambi“ ekipą. (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 22:54 val.)Trečiajame kėlinyje atitolusi „Akademija“ atlaikė BC „Ambi“ šturmą (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 00:32 val.)Antrąsias rungtynes laimėjusi BC „Liuksas“ ekipa užtikrintai žengia į aštunfinalį. (2015 vasario 24 d., antradienis, 00:12 val.)BC „Ambi“ neturėjo vargo su „Kauno Liberalais“ (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)Paskutiniame kėlinyje „vaistinė.lt“ įveikė BC „Ambi“ ekipą (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:13 val.)Rungtynių pradžioje susikrautą persvarą „Compensa“ išsaugojo iki pat rungtynių pabaigos (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 00:34 val.)„Lituanica“ nepasigailėjo „Remza“ ekipos. (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:14 val.)„Nepyk“ nesunkiai palaužė „Remzos“ ekipą (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:52 val.)„Abstinentai“ nesunkiai įveikė BC „Ambi“ krepšininkus (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 23:01 val.)