Zapyškio pagrindinė mokykla vs Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija (58:93)„Basketnews.lt 2015“ taurė 10–12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 10 d., Antradienis, 15:15 val. @ Zapyškio laisvalaikio salė, Šviesos g. 18, Kluoniškių k., Kauno raj., LT-53416

Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija neturėjo vargo rungtynėse prieš Zapyškio pagrindinę mokyklą

2015 kovo 11 d., Trečiadienis, 01:02 val., peržiūros: 1008

Kovo 11-ąją dieną, Zapyškio laisvalaikio sporto salėje įvyko „Basketnews.lt 2015“ taurė, pietryčių pogrupio susitikimas tarp šeimininkų Zapyškio pagrindinės mokyklos ir svečių Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos. Rungtynės vyko kiek nestandartinėje, labai mažoje salėje, tad tiek teisėjams, tiek svečiams iš Kaišiadorių kilo šiokia tokia nuostaba. Bet svečiai neužtruko ir prie kiek kitokių sąlygų prisitaikė labai greitai ir iškovojo nesunkią pergalę.

Pirmajame kėlinyje į priekį iš karto šovė svečiai, bet šeimininkai nenorėjo nusileisti ir sparčiai mažino atsilikimą, o sužaidus tris pirmojo ketvirčio minutes, rezultatas tapo 7:9, svečių naudai. Bet poto šeimininkai sustojo, o svečiai naudodamiesi ūgio persvara rinko lengvus taškus. Jau per pirmąjį ketvirtį, Karolis Kursevičius surinko dvigubą dublį – 10 taškų, bei tiek pat atkovotų kamuolių, o jo vedama komanda kėlinį laimėjo rezultatu 26:12.

Antrajį ketvirtį geriau pradėjo šeimininkai ir surengę 10:3 atkarpą priartėjo iki 7 taškų – 22:29. Per likusį kėlinio laiką, komandos apsikeitė keliomis mini atkarpomis, bet šeimininkai neleido savo priešininkams pabėgti didesniu nei dviženkliu skirtumu. Po dviejų kėlinių rezultatas tapo 31:40.

Po pertraukos svečiai išėjo susikaupę ir nebekvailiojo. Surengę atkarpą 11:0 išsiveržė į priekį 18-os taškų skirtumu ir gręžiotis atgal nė nemanė. Prieš ketvirčio galą svečiams pavyko dar labiau padidinti persvarą. Po trijų kėlinių rezultatas bylojo, jog Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija laimi 21 tašku (46:67).

Paskutiniajame ketvirtyje svečiai toliau dominavo ir siuntė savo būsimiems varžovams, jog jie yra galinga jėga, laimėdami ketvirtį rezultatu 26:12, o rungtynes 93:58.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos kapitonas Arvydas Ivanauskas kalbėjo: „ Pradžioje kiek nesisekė, metimai buvo trumpi, o ir salė kiek keista buvo, tad užtrukom kol prisitaikėm, bet po ilgosios pertraukos geriau pradėjom pataikyt ir kamuolius atsikovojom, tas turbūt ir lėmė pergalę“.

Zapyškio pagrindinė mokykla: Algirdas Jančius – 28 tšk. (10 atk. kam.), Augustinas Jaras – 9 tšk., Simas Pašajevas – 8 tšk.

Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija: Arvydas Ivanauskas – 21 tšk. (10 atk. kam.), Karolis Kursevičius – 18 tšk. (10 atk. kam.), Adomas Vaicekauskas – 18 tšk.

Kaimynų dvikovoje Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija parklupdė Žiežmarių gimnaziją (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 17:13 val.)Kaišiadorių „A. Brazausko gimnazija“ sutriuškino „Žiežmarių gimnaziją“ (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 17:17 val.)Po įtemptos kovos Kaišiadorių „Algirdo Brazausko gimnazija“ pasiekė finalą (2015 gegužės 12 d., antradienis, 23:03 val.)Permainingoje kovoje „Žiežmarių gimnazija“ iškovojo pergalę. (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 14:55 val.)„Akmenės gimnazija“ perkopė ketvirtfinalio barjerą (2015 balandžio 29 d., trečiadienis, 17:54 val.)„Basketnews.lt 2015“ Mažosios taurės čempionais tapo Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio gimnazija“ (2015 gegužės 12 d., antradienis, 23:23 val.)