Marijampolės „Sūduva ‒ Mantinga“ vs Baubilas (88:77)„Laikinosios sostinės“ SUPER taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gegužės 21 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Po dar vienos nesėkmės „Baubilas“ lieka vienintele komanda be pergalių

2015 gegužės 21 d., Ketvirtadienis, 22:23 val., peržiūros: 1179

Ketvirtadienį, gegužės 21 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Laikinosios sostinės“ Super taurės 2015 rungtynės, tarp šeimininkų rolėje buvusios „Sūduvos – Mantingos“ ir svečių „Baubilo“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios į priekį išsiveržė „Sūduvos – Mantingos“ krepšininkai. Kiek vėliau „Baubilas“ dar buvo trumpam perėmęs iniciatyvą, tačiau po ilgosios pertraukos kiek užtikrinčiau žaidę šeimininkai iškovojo pirmą pergalę rezultatu 88:77 (24:17, 19:19, 30:25, 15:16).

Susitikimą trimis tolimais metimais pradėję šeimininkai įgijo nedidelį pranašumą, o dar vėliau, surengę spurtą 7:0 padidino skirtumą tarp komandų iki devynių taškų. Kiek vėliau, kelis reidus po krepšiu iš eilės surengė „Baubilo“ krepšininai, ko pasekoje prisivijo priešininkus iki trijų taškų. Vis tik, per likusį laiką iki pirmojo kėlinuko pabaigos dar vieną rezultatyvesnę atkarpą sužaidusi „Sūduva – Mantinga“ įgijo septynių taškų persvarą. 24:17.

Antrojo kėlinuko pradžioje „Baubilo“ snaiperis L.Žukauskas smeigė du tolimu metimus iš eilės ir dar labiau priartino savo komandą prie varžovų. Kiek vėliau aikštės šeimininkai dar bandė atitrūkti, tačiau dar vienas tolimas svečių metimas rezultatą išlygino. Bėgant laikui abi komandos dar apsikeitė trumpomis atkarpomis, tačiau kiek rezultatyviau sužaidęs „Baubilas“ persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau kėlinuką geriau užbaigę „Sūduvos – Mantingos“ krepšininkai susigrąžino septynių taškų pranašumą. 43:36.

Po ilgosios pertraukos lyg ant sparnų žaidęs R. Ūzas tempė „Baubilą“ į priekį, tačiau vienas prieš vėją nepapūsi, todėl aikštės šeimininkai dar labiau padidino skirtumą tarp komandų. Kiek vėliau žaidimas išsilygino ir abi ekipos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau trečiojo kėlinuko laikui bėgant link pabaigos vieną rezultatyvesnę atkarpą sužaidę „Sūduvos – Mantingos“ krepšininkai įgijo dvylikos taškų persvarą. 73:61.

Jau pačioje lemiamos rungtynių dalies pradžioje spurtavę aikštės šeimininkai padidino skirtumą tarp komandų iki dvidešimties taškų, tačiau taip lengvai dar nusileisti nesiruošę „Baubilo“ krepšininkai surengė spurtą 0:8 ir pastebimai sušvelnino atsilikimą. Dar šiek tiek vėliau ir toliau rezultatyviai žaidę svečių ekipos žaidėjai sumažino deficitą iki dešimties taškų, tačiau ties čia ir sustojo, nes užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidę šeimininkai šsaugojo dviženklę persvarą bei pergalę. 88:77.

Marijampolės „Sūduva ‒ Mantinga“: Paulius Petrilevičius – 17 tšk. (10 atk. kam., 7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Ignas Labutis – 16 tšk., Marijus Užupis – 14 tšk. (10 atk. kam.), Valentinas Mitalauskas – 13 tšk.

„Baubilas“: Vytenis Čižauskas – 22 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Rokas Ūzas – 19 tšk., Lukas Žukauskas – 14 tšk., Paulius Sorokas – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

Marijampolės „Sūduva ‒ Mantinga“ nesustabdė pergalingo „Kauno Autobusų“ žygio (2015 gegužės 22 d., penktadienis, 21:32 val.)Likimą už ūsų tampę „LSU“ krepšininkai išsigelbėjo pratęsime (2015 gegužės 20 d., trečiadienis, 22:43 val.)Atsitiesusi Marijampolės „Sūduva ‒ Mantinga“ pasidabino „Laikinosios Sostinės“ Super taurės bronza (2015 gegužės 27 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Laikinosios sostinės“ SUPER taurės starte „LSU“ įveikė Marijampolės „Sūduvą ‒ Mantingą“ (2015 gegužės 13 d., trečiadienis, 21:08 val.)