Stakliškių vidurinė mokykla vs Kaišiadorių rajono Algirdo Brazausko gimnazija (76:83)"Krepšinis.net" taurė 2011m. 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 balandžio 12 d., Antradienis, 14:30 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas LT-59210

Puikus antrasis kėlinukas nulėmė "Kaišiadorių rajono Algirdo Brazausko" gimnazijos pergalę

2011 balandžio 12 d., Antradienis, 17:42 val., peržiūros: 3752

Balandžio 12 dieną, 14.30 val., "Birštono" gimnazijos sporto salėje, susitiko "Krepsinis.net" turnyro komandos "Stakliškių" vidurinė mokykla ir "Kaišiadorių rajono Algirdo Brazausko" gimnazija. Rungtynės buvo gana lygios, išskyrus antrąjį ketvirtį, kuomet svečiai sugebėjo atitrūkti dviženkliu pranašumu ir visą likusį laiką pirmauti. Nors "Stakliškių" moksleiviai nenuleido rankų, tačiau pasivyti varžovų jiems taip ir nepavyko. Rungtynės baigėsi rezultatu 76:83.

Rungtynes tolimu metimu pradėjo svečiai, tačiau netrukus pateko į gana gilią duobę ir leido varžovams netik išlyginti, bet ir persverti rezultatą. Puikiai žaidę "Stakliškių" žaidėjai pradėjo tolti ir susikrovė 8 taškų pranašumą. Po kelių keitimų ir minutinės pertraukėlės pabudo ir "Kaišiadorių rajono Algirdo Brazausko" gimnazijos aukėtiniai, kurie išlygino žaidimo tempą, o rungtynėms įsibėgėjus netgi pradėjo mažinti savo atsilikimą. Nesulaikomai svečių gretose žaidęs J.Kursevičius padėjo savo komandai perlaužti rungtynių eigą. Dabar jau skirtumas augo "Kaišiadorių rajono Algirdo Brazausko" gimnazijos komandos naudai, o ilgoji pertrauka prasidėjo jiems pirmaujat rezultatu 33:42.

Antroje rungtynių pusėje žaidimas vyko jau lygiau, krepšininkai nebežaidė taip banguotai, o turimas gana solidus pranašumas visą laiką išliko svečių komandos pusėje. Nors "Stakliškių" krepšininkai nenuleido rankų ir tolimų metimų dėka kartais sugebėdavo priartėti, bet dažnos pražangos, bei klaidos net ir paprastose situacijose nieko gero jiems nežadėjo. Rungtynės einant į pabaigą komandas skyrė 7 taškai, bet iniciatyvą savo rankose vis dar užtikrintai laikė "Kaišiadorių rajono Algirdo Brazausko" komanda. Paskutinės minutės tebuvo formalumas ir pergalė atiteko "Kaišiadorių rajono Algirdo Brazausko" gimazijai, rezultatu 76:83.

"Kaišiadorių rajono Algirdo Brazausko" gimazijos komandos treneris po rungtynių teigė, kad šiandien žaidėjai buvo nusiteikę laimėti, bei džiugu, jog pavyko atsirevanšuoti varžovams už anksčiau patirtą nesėkmę.

"Stakliškių" vidurinė mokykla: T.Švedas 27 (12 atk. kamuolių), E.Keblikas 17 (11 rez. perdavimų), M.Židanavičius 16.

"Kaišiadorių rajono Algirdo Brazausko" gimazija: J.Kursevičius 35 (6 per. kamuoliai, 6 išpr. pražangos), P.Pocius 14, A.Aleksandravičius 10.

Kaišiadorių rajono A. Brazausko gimnazija įveikė Birštono gimnaziją (2011 kovo 31 d., ketvirtadienis, 18:32 val.)Kaišiadorių rajono A. Brazausko gimnazija antrą karą įveikė Birštono gimnaziją (2011 balandžio 11 d., pirmadienis, 19:14 val.)Kauno "A.Smetonos" gimnazija pasiekė triuškinamą pergalę (2011 gegužės 03 d., antradienis, 17:26 val.)"Birštono gimnazija" pasiekė nelengvą pergalę (2011 balandžio 28 d., ketvirtadienis, 20:05 val.)Stakliškių vidurinė mokykla iškovojo dar vieną pergalę (2011 kovo 29 d., antradienis, 22:11 val.)Stakliškių vidurinė mokykla po atkaklios kovos palaužė Birštono gimnaziją (2011 kovo 23 d., trečiadienis, 18:10 val.)Birštono gimnazija iškovojo pirmą pergalę, svečiuose nugalėję Stakliškių vidurinę mokyklą (2011 balandžio 08 d., penktadienis, 18:37 val.)