Kelių priežiūra vs Lemora & Minaltra (57:66)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 08 d., Trečiadienis, 18:40 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

16 E. Aukštikalnio taškų ir pelnyta „LEMORA & MINALTRA“ pergalė

2023 lapkričio 08 d., Trečiadienis, 20:58 val., peržiūros: 277

Lapkričio 8 dieną, Trečiadienį, Ringauduose įvyko įmonių lygos rungtynės tarp namų komandos KELIŲ PRIEŽIŪRA bei svečių komandos LEMORA & MINALTRA.

Pirmojo kėlinio metu vikresnį žaidimą po krepšinio lanku demonstravo KELIŲ PRIEŽIŪRA, o ypač žaidėjas Nr. 20 E.Karpavičius. LEMORA & MINALTRA aplankė savotiška nesėkmė, kadangi pirmojo kėlinio metu jiems pavyko pelnyti vos 9 taškus, kuomet priešininkai jau buvo atitrūkę dviženkle persvara.

Antrojo kėlinio metu, LEMORA & MINALTRA ėmė pelnyti daugiau taškų, bet visgi emocijas žaidėjams buvo gan sunku valdyti. Po dviejų kėlinių rezultatas tapo 37:27

Po ilgosios pertraukos jėgų įgavusi svečių komanda ėmė sparčiai vytis KELIŲ PRIEŽIŪROS komandą. Įpusėjus kėliniui, LEMORA & MINALTRA komanda išlygino rezultatą ir vieno taško persvara išsiveržė į preikį.

Lemiamojo kėlinio metu viisišku fenomenu tapo Nr. 2 E.Aukštikalnis, kuris ataka po atakos svaidė taiklius metimus, taip iš eilės pelnęs 16 taškų. Toks šio žaidėjo "siautėjimas" leido užtikrintai atitolti nuo KELIŲ PRIEŽIŪROS komandos ir perimti žaidimą į savo rankas.

Rezultatu 57:66 (20:9, 17:18, 10:21, 10:18) šį vakarą rungtynes laimėjo LEMORA & MINALTRA.

8 taškai

Įmonių lygoje: užtikrinta „Lemora & Minaltra“ pergalė prieš „Vilmista“ (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 16:34 val.)Įmonių lygoje „Lemora & Minaltra“ pergаlė prieš „Festo“ (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 20:55 val.)Įmonių lygoje ‒ įspūdinga „Kelių priežiūros“ pergalė (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 18:54 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Hidraulinių sistemų“ pergalę (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 21:47 val.)R. Balčiaus benefisas puolime nukalė „Lemora & Minaltra“ ekipai lengvą pergalę (2023 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)„Lemora & Minaltra“ pasiekė įtikinamą pergalę (2024 vasario 05 d., pirmadienis, 22:28 val.)„Lemora & Minaltra“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš VšĮ BC „Rhino“ (2023 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 21:44 val.)Rungtynėse 5X5 „Lemora & Minaltra“ nesunki pergalė prieš „UB Solar“ (2024 kovo 05 d., antradienis, 21:41 val.)„Remza“ įtikinamai susitvarkė su „Kelių priežiūros“ kolektyvu (2023 lapkričio 15 d., trečiadienis, 19:41 val.)„KM Steel Service“ pergalę pasiekė po pratęsimo (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 20:39 val.)