STASIO RAŠTIKIO PUSKARININKIŲ MOKYKLA vs KAUNO TILTAI (59:66)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 23 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

Puikiai sužaistas antrasis kėlinys, leido "Kauno Tiltams" iškovoti dar vieną pergalę

Krepšį atakuoja M.Mažeika
2009 vasario 23 d., Pirmadienis, 23:05 val., peržiūros: 4092

Šiandien (vasario 23d.), Kauno Technikos Kolegijoje įvyko dar vienerios "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštelės šeimininkai "Stasio Raštikio Puskarininkių Mokykla" priėmė "Kauno Tiltus". Po Apylygio pirmojo kėlinio komandas skyrė vos 1 taškas (14:13), tačiau puikiai sužaidę antrąjį kėlinį (10:25), svečiai, prieš ilgąją pertrauką turėjo jau 14 taškų pranašumą.Per likusią rungtynių dalį, šeimininkai nesugebėjo atsikovoti prarastų pozicijų ir turėjo pripažinti "Kauno Tiltų" pergalę, 7 taškų skirtumu – 59:66.

Pirmajame šių rungtynių ketvirtyje, nei viena ekipa nesugebėjo atrasti savo žaidimo ir primesti valios varžovams. Šis rungtynių ketvirtis buvo nerezultatyviausias iš visų ir prieš antrąjį kėlinį skirtumas tarp komandų tebuvo 1 taškas – 14:13.

Antrasis ketvirtis buvo "Kauno Tiltų" ketvirtis. Atsigavę po pirmojo kėlinio ir supratę, ko reikia norint pasiekti pergalę, jie žaidė taip kaip norėjo ir vis labiau didino savo persvarą. Puikiai gindamiesi ir taip pat puikiai puldami jie laimėjo šį ketvirtį 15 taškų skirtumu (10:25) ir prieš ilgąją pertrauką jų pranašumas buvo pakankamai solidus.24:38.

Trečiajame kėlinyje komandų žaidimas vėl išsilygino. Per ilgąją pertrauką apsvarstę savo klaidas, šeimininkai sugebėjo pasipriešinti varžovams ir vėl žaidė, kaip lygūs su lygiais. Visgi prieš lemiamą šių rungtynių atkarpą, svečiai sugebėjo savo persvarą padidinti dar 2 taškais – iki 16. 37:53.

Paskutiniajame ketvirtyje šeimininkų ekipa visomis išgalėmis bandė, dar išplėšti pergalę šiose rungtynėse. Galbūt jei kėlinio trukmė būtų 15 minučių, jiems ir būtų pavykę tai padaryti, tačiau šįėkart laiko buvo per mažai. Šeimininkai sugebėjo svečių pranašumą umažinti tik iki 7 taškų. Rungtynės taip ir baigėsi – pergalę 7 taškų skirtumu iškovojo "Kauno Tiltų" ekipa.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė M.Mažeika, pelnęs 25 taškus, atkovojęs 20 kamuolių ir atlikęs 5 rezultatyvoius perdavimus. Jam puikiai talkino 15 taškų, 12 atkovotų kamuolių ir 4 blokuotus metimus surinkęs P.Malinauskas.

Šeimininkų ekipoje rezultatyviausias buvo 20 taškų pelnęs D.Marčinkevičius, taip pat atkovojęs 6 ir perėmęs 7 kamuolius. 17 taškų, 8 atkovoti ir 6 perimti kamuoliai M.Zapalio sąskaitoje. 15 taškų ir 4 perimtus kamuolius pridėjo A.Girgaravičius.

Puikiai sužaidę trečiąjį kėlinį "Kauno tiltai" iškovojo pergalę (2008 lapkričio 03 d., pirmadienis, 21:06 val.)Graži "Kauno Tiltai" ekipos pergalė (2008 gruodžio 16 d., antradienis, 00:05 val.)Po inirtingos ir sunkios kovos "Kamesta" šventė penktą pergalę iš eilės (2008 gruodžio 08 d., pirmadienis, 23:46 val.)"KK Policija" iškovojo nelengvą pergalę (2008 gruodžio 29 d., pirmadienis, 21:25 val.)"AKS Angaro Prekyba & Nekturtas" nusileido "Kauno Tiltams" (2009 sausio 23 d., penktadienis, 21:42 val.)"Projektų gama GTV - Mobiringas" nusileido "Kauno tiltams" (2009 sausio 19 d., pirmadienis, 22:58 val.) "Kauno Energetikos Remontas & Lytagra" iškovojo antrąją pergalę iš eilės II ture (2009 sausio 12 d., pirmadienis, 23:02 val.)Antroje rungtynių dalyje "Kauno tiltai" palaužė "AKS Angaro prekybą & Nekturtą" (2009 kovo 02 d., pirmadienis, 21:14 val.)„Kauno Energetikos remontas & Lytagra“ nusileido „Kauno tiltam“ (2009 vasario 28 d., šeštadienis, 00:41 val.)"Kauno energetikos remontas - Lytagra" nugalėjo "Kauno tiltus" (2008 lapkričio 10 d., pirmadienis, 21:23 val.)