ELEKTROBALT & ELEKTROS DARBAI vs WATER SER & VEESEADMED (73:49)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 sausio 16 d., Trečiadienis, 21:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Elektrobalt-Elektros darbai" namuose lengvai įveikė "Water SER-Veeseadmed"

2008 sausio 16 d., Trečiadienis, 22:59 val., peržiūros: 6931

Šį vakarą "Kauno energijos" sporto salėje, antrojo turo varžybose, "Įmonių" lygos "F" pogrupyje susitiko dvi komandos: "Elektobalt-Elektros darbai" (šeimininkai) ir "Water SER-Veeseadmed" (svečiai). Jau pirmojo kėlinio pradžioje šeimininkai pradėjo demonstruoti, jog yra daug pranašesni už varžovus. Svečiai nesugebėjo sustabdyti nei varžovų priekininės linijos žaidėjų, nei jų snaiperių. Rungtynės baigėsi 24 taškų skirtumu "Elektobalt-Elektros darbai" naudai (73-49).

Rungtynės prasidėjo svečių atkovotu kamuoliu ir išprovokuota pražanga, po kurios sekė vienas taiklus baudos metimas iš dviejų. Iš pirmo žvilgsnio komandos atrodė panašiai, bet tik iš pirmo. Visų pirma "Elektobalt-Elektros darbai" ekipa turėjo patikimą centro puolėja, kuris buvo fiziškai galingesnis ir atakavo užtikrinčiau nei varžovų. Per pirmajį kėlinį M.Petravičius ("Elektobalt-Elektros darbai" centro puolėjas) pelnė 9 taškus ir buvo vienas iš pagrindinių komandos vedlių sukaupiant 13 taškų persvarą prieš "Water SER-Veeseadmed" komandą (26-13).

Antrjo kėlinio viduryje šeimininkų puolimas kiek aprimo. Greičiausiai dėl to, kad M.Petravičius susirinko 4-ias asmenines pražangas ir ne savo noru atsisėdo ant suolo, komandos draugams teko perimti iniciatyvą. "Water SER-Veeseadmed" po krepšiais gavę šiek tiek daugiau laisvės pradėjo tuo naudotis. Beveik visus antrojo kėlinio taškus svečiai pelnė nuo baudų metimo linijos, bet svarbiausia, kad buvo pristabdyta šeimininkų puolimo mašina. Kėlinys baigėsi beveik nepakitus skirtumui – 38-24.

Po ilgosios pertraukos "Elektobalt-Elektros darbai" vėl pradėjo spurtuoti, sėkė viena po kitos sėkmingos atakos, kurias užbaigdavo arba A.Andriušis, arba D.Kryževičius. Šie du krepšinikai ir pelnė vos ne visus komandos taškus, varžovų ekipoje iniciatyvos bandė imtis A.Iškauskas, jis vienintelis komandoje sugebėjo pelnyti taškus per šį kėlinį (8), bet daug dažniau nei jis pats norėjo, jo metimai skriejo pro šalį. Kėlinys baigėsi rezultatu 59-32 šeimininkų naudai.

Rungtynių pabaigą šiek tiek geriau sužaidė svečiai, bet čia tik dėl to, kad "Elektobalt-Elektros darbai" krepšininkai turėdami didelę persvarą šiek tiek atsipalaidavo. Bet "Water SER-Veeseadmed" sugebėjo tik 3 taškais sumažinti skirtumą. N.Murauskas ("Water SER-Veeseadmed" krepšininkas) dar bandė kovoti imdamasis iniciatyvos, bet jo pelnyti 10 taškų ( per 4-ą kėlinį) komandai pagelbėjo tik nepralaimėti didesniu nei 30-ies taškų skirtumu. Rungtynės baigėsi rezultatu 73-49 "Elektobalt-Elektros darbai" ekipai iškovojant nesunkią pergalę.

Rezultatyviausias "Elektobalt-Elektros darbai" komandoje buvo M.Petravičius ir A.Andriušis pelnę po 17 taškų, Martynas taip pat surinko dvigubą dublį atkovojęs 12 kamulių, dvigubą dublį dar surinko D.Kryževičius (16-a taškų, 10 atk. kam.).

"Water SER-Veeseadmed" ekipoje daugiausiai pasižymėjo N.Murauskas pelnęs 23 taškus (11 atk. kam.).

Lyg uraganas "Ūkio bankas" nušlavė nuo aikštelės paviršiaus "Water Ser & Veeseadmed" (2007 lapkričio 19 d., pirmadienis, 22:32 val.)"Olympic casino" išvykoje sutriuškino "Water SER & Veeseadmed" (2007 gruodžio 14 d., penktadienis, 20:56 val.)"Elektrobalt-Elektros darbai" įveikė "Statybų objektus" (2008 kovo 12 d., trečiadienis, 22:46 val.)"ElektroBalt&Elektros darbai" pergalę iškovojo paskutinėmis sekundėmis (2008 sausio 13 d., sekmadienis, 20:57 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę šventė "Celsis" krepšininkai, nugalėję "Water Ser & Veeseamed" komandą. (2007 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)"Statybos objektai" neatsilaikė prieš "Elektrobalt - Elektros darbai" ekipą (2008 sausio 20 d., sekmadienis, 19:10 val.)ElektroBalt&Elektros darbai iškovojo pirmąją pergalę (2007 lapkričio 28 d., trečiadienis, 21:14 val.)"Elektrobalt & Elektros Darbai" iškovojo sudėtingą pergalę (2008 kovo 10 d., pirmadienis, 18:54 val.)50 Evaldo Radionovo taškų nepadėjo "Water Ser & Veeseamed" iškovoti pirmosios pergalės (2007 gruodžio 11 d., antradienis, 22:31 val.)Sėkmingas "Hansabanko" debiutas "Įmonių" lygoje (2007 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)