INFOFACE & KAVEIKTI.LT vs TRYS MEDŽIAI (45:80)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 sausio 20 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Trys medžiai" nepasigailėjo savo varžovų "Infoface&Kaveikti.lt"

Rolando Rakučio metimą bando blokuoti Gvidas Galubickas
2008 sausio 20 d., Sekmadienis, 22:48 val., peržiūros: 7958
"Įmonių+" lygoje šį vakarą įvyko kova tarp "Trijų medžių" ir "Infoface&Kaveikti.lt". Pastaroji (rungtynių šeimininkė) iki šių rungtynių stovėjo lyderio pozicijoje. Rungtynėse nuo pat pradžių iniciatyva į savo rankas paėmė svečių ekipa ir pranašumą išlaikė iki pat galo. Ši pergalė "Trim medžiam" buvo itin svarbi, taip jie gavo dar viena pergalę ir pasidalindami po lygiai pergalių ir pralaimėjimų su savo varžovais,pakilo į pirmą vietą. Rungtynes laimėjo rezultatu 80:45.

Infoface startas prasidėjo nesėkmėm, žaidėjai dažnai klydo, kas jiem kainavo taškus į jų krepšį. "Trys medžiai" buvo negailestingi, ryžtas laimėti juos vedė pergalės link. Visiškai neklysdami, jie pirmajame ketvirtyje atakavo ir iš toli ir iš arti. Tolimais metimais pasižymėjo Š.Kenstavičius, jau du pataikęs pirmajame kėlinyje, tuo tarpu iš arti taikliai mėtė visas startinis penketas.Jų varžovai atsakė tik keliais taikliais dvitaškiais.

Antrajame kėlinyje šeimininkai lyg atgavo kvėpavimą ir ėmėsi tvirtesnio žaidimo, tačiau dar vis sunkiai tvarkėsi su klaidom, jų varžovai taip pat atidarė savo klaidų sąskaitą. Visas Infoface antrojo kėlinio žaidimas, galima sakyti, buvo D.Stonio rankose, kuris buvo komandos varikliukas šias dešimt minučių. Vis dėlto vienas žmogus komandos neištemps, "Trim medžiam" žaidimas ir toliau klostėsi puikiai, pranašumas jų rankose vis didėjo ir galiausiai pirmosios pusės rezultatas buvo 42:23 pastarųjų naudai.

Antroji pusė nebuvo daug žadanti, "Trys medžiai" gal kiek atsipalaidavo ir šis kėlinukas jiem buvo mažiausiai rezultatyvus. "Infoface&Kaveikti.lt" tuo tarpu dar neprarado vilčių ir kovojo iki galo, tačiau klaidos buvo jų didžiausia problema šiandienos žaidime. Svečiai savo persvaros taip lengvai nepaleido iš rankų ir žaidė iki pabaigos, didino persvarą. Ketvirtąjį kėlinuką šeimininkai sužaidė prasčiausiai ir galiausiai teko pripažinti varžovų pranašumą, kurie pasiėmė ganėtinai lengvą pergalę rezultatu 80:45.

Nugalėtojų gretose: dvigubą dublį atlikę Š.Kenstavičius 23 (12 atk.kam) ir R.Mickevičius 14 (13 atk.kam).
Šeimininkų ekipoje: D.Stonys 22 ir A.Petkevičius 10 (10 atk.kam)

"Trys medžiai" žaidimu liko patenkinti, teigė jog varžovai prarado didelę persvarą savo klaidomis, atitinkamai teisėjam atiteko sunkus darbas, tad viską sužiurėti buvo sunkoka ir skyrė jiem po 7 balus.
Šeimininkai apie žaidimą pasakė keliais žodžiais: "prastai žaidėm, neapsigynėm", teisėjus vertino devynetais.
"Trys medžiai" nugalėjo "Infoface & Kaveikti.lt" (2007 lapkričio 18 d., sekmadienis, 22:00 val.)"Kauno Autobusai" pervažiavo "Infoface & KaVeikti.lt" (2007 lapkričio 11 d., sekmadienis, 22:26 val.)"Vėjų linija" namuose įveikė "Infoface-Kaveikti.lt" (2008 sausio 23 d., trečiadienis, 22:46 val.)"Trys medžiai" įveikė "Kauno vandenis" (2007 lapkričio 19 d., pirmadienis, 21:16 val.)"Trys medžiai" įveikė "Elektromontuotoją" (2007 lapkričio 12 d., pirmadienis, 21:25 val.)"Elektromontuotojas" sutriuškino nukraujavusią "Infoface & Kaveikti.lt" (2007 lapkričio 25 d., sekmadienis, 23:28 val.)Neįtikėtina "Infoface & Kaveikti.lt" pergalė! (2008 sausio 19 d., šeštadienis, 12:52 val.)"Vėjų linija" nepalaužė "Trijų medžių" (2008 sausio 14 d., pirmadienis, 21:59 val.)"Helvina" nepaliko vilčių "Inforace & Kaveiki.LT" komandai (2008 vasario 08 d., penktadienis, 22:13 val.)"Kauno energija" lengvai įveikė "Infoface - kaveikti.lt" (2008 kovo 02 d., sekmadienis, 22:29 val.)