BK Centre vs Sporto fėja & Detagama (43:93)B lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 11 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Sporto fėja & Detagama“ pirmą pergalę įsirašė sutriuškindami BK „Centre“

2015 lapkričio 11 d., Trečiadienis, 20:44 val., peržiūros: 997

Trečiadienį, lapkričio 11 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos BK „Centre“ (0/1) ir svečių „Sporto fėjos & Detagamos“ (1/1) ekipų. Jau nuo pat rungtynių pradžios svečių krepšininkai pateisino favoritų vardą ir beveik visą kėlinį neleido varžovams pelnyti taškų. Pirmuosius ir paskutinius pirmojo ketvirčio taškus BK „Centre“ pelnė likus vos minutei iki jo pabaigos. Antrame kėlinuke puolimą akivaizdžiai pagerinę aikštės šeimininkai kiek atsigriebė varžovams, tačiau pastarieji taip pat nemažino apsukų ir prieš ilgąją pertrauką turėjo dvidešimties taškų pranašumą. Po ilgosios pertraukos ir toliau uraganinį puolimą demonstravusi „Sporto fėja & Detagama“ vis didino skirtumą tarp komandų, ko pasekoje pasiekė pergalę net penkiasdešimties taškų skirtumu. 43:93 (2:22, 19:19, 14:24, 8:28).

Nuo pat pirmųjų susitikimo minučių sėkmingą puolimą demonstravę svečių ekipos krepšininkai vieną po kito rinko taškus, kai, tuo tarpu, varžovams apie pirmuosius taškus net neleido pagalvoti. Toks BK „Centre“ košmaras tęsėsi beveik devynias pirmojo kėlinuko minutes, per kurias „Sporto fėja & Detagama“ surinko 22 taškus. Pirmuosius taškus savo komandai pelnęs D.Gostev atidarė šeimininkų sąskaitą, tačiau tuo pirmoji rungtynių dalis ir baigėsi. 2:22.

Antrą ketvirtį aikštės šeimininkai pasitiko žymiai geresniu puolimu, kurį puikiai įrodė surengtas spurtas 8:0. Į tai D.Gudeliauskas atsakė dviem iš eilės surengtais rezultatyviais reidais, tačiau iš toli pataikęs P.Kirilenko sumažino BK „Centre“ deficitą iki trylikos taškų. Vis tik, dar ir tolimą metimą pataikęs D.Gudeliauskas inicijavo spurtą, kurio dėka „Sporto fėja & Detagama“ vėl atitrūko ir prieš ilgąją pertrauką turėjo dvidešimties taškų pranašumą. 21:41.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai dar kartelį šiek tiek blykstelėjo, tačiau čia pat juos užgesino uraganiškas „Sporto fėjos & Detagamos“ puolimas, kurio dėka skirtumas tarp komandų staigiai šoktelėjo iki 26-ių taškų. Kiek vėliau D.Gostev taikliais baudų metimais dar kiek sušvelnino atsilikimą, tačiau trečiojo kėlinuko pabaigoje atkarpą 0:6 sužaidę svečių ekipos žaidėjai įgijo trisdešimties taškų persvarą. 35:65.

Paskutinę rungtynių dalį taikliu dvitaškiu pradėjo aikštės šeimininkai, tačiau iškart po jo svečiai surengė įspūdingą spurtą net 0:17, kurio dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki nepadorių 45-ių taškų. Kiek vėliau abi komandos dar apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, tačiau ir vėl spurtavusi „Sporto fėja & Detagama“ dar labiau atitrūko ir per likusį laiką iki rungtynių pabaigos padidino savo pranašumą iki penkiasdešimties taškų bei pasiekė pergalę rezultatu 43:93.

Nugalėtojų ekipos treneris Darius Gvildys daug ką pasakyti neturėjome: „Pasiekėme pirmąją pergalę „B“ lygoje, tikiuosi, tai bus puiki paspirtis komandai tolimesnėms kovoms“.

BK „Centre“: Dima Gostev – 16 tšk., Vatslou Bugao – 9 tšk., Denis Malinauskas – 8 tšk.

„Sporto fėja & Detagama“: Osvaldas Brazdžionis – 21 tšk. (5 perimt. kam.), Donatas Gudeliauskas – 16 tšk., Evaldas Jurgaitis – 14 tšk., Tomas Čiupas – 13 tšk., Arūnas Rimas – 11 tšk.

„Sporto fėja & Detagama“ nesunkiai susitvarkė su BK „Centre“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 22:38 val.)„Sporto fėja & Detagama“ rungtynių ketvirtajame kėlinuke palaužė „Basement“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 23:18 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su BK „Centre“ (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 20:30 val.)„Basement“ pasiekė lengvą pergalę prieš BK „Centre“ (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Sporto manija“ neturėjo vargo rungtynėse su BC „Centre“ ekipa (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 20:54 val.)Rungtynių pabaigoje „Sporto fėja & Detagama“ turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2016 sausio 20 d., trečiadienis, 22:39 val.)„Sporto fėja & Detagama“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ pranašumą (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 22:32 val.)„Banga“ treniruotės pobūdžio rungtynėse lengvai susitvarkė su BK „Centre“ (2016 sausio 14 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)Antroje rungtynių pusėje prigesusi „Sporto Fėja & Detagama“ nespėjo koja kojon su „Banga“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 21:53 val.)D. Pogužinsko pelnyti 52 taškai leido „Sporto manijai“ užtikrintai nugalėti BK „Centre“ (2016 sausio 09 d., šeštadienis, 11:42 val.)