KM TORNADO vs BC TAS KIEMAS (99:49)„Laikinosios sostinės“ taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gegužės 13 d., Antradienis, 18:15 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"KM Tornado" nepasigailėjo "Bc Tas Kiemas"

2008 gegužės 13 d., Antradienis, 20:26 val., peržiūros: 5659
Šiandien, gegužės 13 dieną, J. Dobkevičiaus vidurinėje mokykloje aikštelės šeimininkai "KM Tornado" susitiko su "BC Tas Kiemas" ekipa. Nuo pat rungtynių pradžios į priekį gana nemažu atstumu pabėgo "KM Tornado", o jų priešininkai sužaidė tik kelias geresnes atkarpas ir buvo sutriuškinti rezultatu 99:49. "Laikinosios sostinės" taurėje, "I" pogrupyje kovojantys "KM Tornado" iškovojo antrąją pergalę ir turi tiek pat nesėkmių. Jų šios dienos priešininkai "Bc Tas Kiemas" patyrė trečiąjį pralaimėjimą ir pergalių neturi.

Galingai rungtynes pradėjo šeimininkai, spurtuodami 19:0. Tačiau vėliau taiklumas suprastėjo, o svečių torpeda Rytis Musteikis smeigė tri tritaškius iš eilės ir sumažino atsilikimą. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 29:11.

Antrajame kėlinyje vyko šiek tiek padrikokas žaidimas: abi ekipos nemažai klydo ir pažeidinėjo taisykles. Tiesa, sėkmingesnis šis ketvirtis buvo "Bc Tas Kiemas" komandai, kurie sugebėjo sumažinti atsilikimą 4 taškais ir po dviejų kėlinių atsilikinėjo tik 14 taškų – 42:28.

Pusę trečiojo kėlinio svečiai dar priešinosi, tačiau vėliau jėgos ir pasitikėjimas savimi ėmė blėsti ir "KM Tornado" ėmė siautėti aištelėje. Po paskutinės sėkmingos ketvirtčio atkarpos 11:0 šeimininkai po trijų ketvirčių įgijo jau 33 taškų skirtumą – 69:36.

Ir ketvirtajame ketvirtyje "Bc tas Kiemas" pakovojo tik kėlinio pradžioje, o paskui nuleido rankas ir tuo negailestingai naudojosi šeimininkai, kurie ir laimėjo rungtynes rezultatu 99:49.

Nugalėtojų komandoje išsiskyrė D.Petkus ( 26 taškai ), M.Čipas ( 23 taškais ), H.Juralevičius ( 20 taškų ) ir T.Eisenas ( 15 taškų ).

Svečių ekipoje pasižymėjo R.Musteikis ( 16 taškų ) ir M.Leknickas ( 13 taškų ).]

Nugalėtojai vieno iš rungtynių arbitrų darbą įvertino 10 balų, o apie kito darbą vertinti atsisakė. "BC Tas Kiemas' skyrė 6 balus.
"Era+Eternit" nepasigailėjo "BC Tas Kiemas" (2008 gegužės 21 d., trečiadienis, 19:41 val.)"KM Tornado" nepasigailėjo "Dangavos" komandos (2008 gegužės 06 d., antradienis, 22:43 val.)"Vaišvydava" nušlavė "BC Tas Kiemas" (2008 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)"Era+Eternit" tiesiog sumindė "KM Tornado" (2008 gegužės 11 d., sekmadienis, 20:58 val.)"BC Tas kiemas" palūžo tik antroje varžybų pusėje (2008 gegužės 10 d., šeštadienis, 22:05 val.)"Studentija" nesunkiai perkopė ketvirtfinalio laiptelį (2008 birželio 04 d., trečiadienis, 19:04 val.)"Vaišvydava" nesunkiai įveikė jaunuolius iš "KM Tornado" (2008 balandžio 29 d., antradienis, 19:15 val.)