ONYX & GAMTEKA.LT vs EKODORA & FSM (82:77)C lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2011 balandžio 20 d., Trečiadienis, 21:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Onyx&Gamteka.lt" ekipai pergalės neužteko

2011 balandžio 21 d., Ketvirtadienis, 00:26 val., peržiūros: 4399

Trečiadienį, 21:00 vakaro "KTK" sporto salėje įvyko "C" lygos rungtynės tarp "Onyx&Gamteka.lt" bei "Ekodora&fsm" ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios priekyje buvusi šeimininkų ekipa buvo nusiteikus karingai, tačiau ne iki galo. Kad ir kiek sėkimngų spurtų surengdavo ekipa, svečiai netrukus juos numalšindavo, tad skirtumas nebuvo peraugęs 14 taškų. Dėl didelio pralaimėjimo pirmose rungtynėse ši pergalė šeimininkams nieko nelėmė – vis dėlto pasidžiaugti ja galima (82:77).

Pirmos rungtynių minutės prasidėjo tritaškių konkursu – komandos apsikeitė keletų tritaškių, tačiau tik vienas i jų pasiekė tikslą. Nors „Onyx“ ekipa netrukus išsiveržė į priekį, antras iš eilės D.Koblinec tolimas metimas vėl suteikė svečiams pranašumą, o po dar kelių rezultatyvių „Onyx“ ekipos atakų minėtasis D.Koblinec pasižymėjęs dar kartą rezultatą išlygino. Tik tuomet įvykęs šioks toks lūžis lėmė, jog šeimininkai sumetė 9 taškus iš eilės ir atitrūko nuo varžovų, tačiau per anksti atsipalaidavę iki kėlinio galo praleido net 12 taškų, ir pasiliko atsiliekančiųjų vaidmenyje (19:20).

Antro kėlinio pradžioje rezultatas svyravo tiek į vieną tiek į kitą pusę, tačiau po kelių minučių žaidimo tapo lygus, ir didesnę kėlinio dalį diktavo žaidimą taškas į tašką. Tik likus kiek mažiau nei trims minutėms šeimininkų pelnyti 5 „sausi“ taškai suteikė šiokį tokį pranašumą, kurį iki kėliino galo „Onyx“ ekipai dar pavyko padidinti iki 6 punktų (40:34).

Trečiasis kėlinukas prasidėjo lėtomis svečių atakomis, kurios nedavė jokių vaisių. Tuo tarpu „Onyx“ žaidėjai surengė dvi rezultatyvias atakas, ir atitrūko per 11 taškų. „Ekodora“ pirmus taškus pelnė tik praėjus 3 minutėms, tačiau to pakako kad šeimininkai paprašytų minutės pertraukėlės. Ekipom pailsėjus žaidimas tapo daug greitesnis, o skirtumas bemat sumažėjo iki 7 taškų. Nepasisekęs „Ekodora“ spaudimas lėmė, kad skirtumas paaugo atgal iki 14 taškų. Iki kėlinio galo skirtumas dar kelis kart pašokinėjo iki 7 taškų ir atgal, tačiau nuaidėjus švilpukui ekipas skyrė 8 taškai (60:52).

Vis dėlto ketvirto kėlinio pradžioje „Ekodora“ sukurtas spaudimas pasiteisino – pasimetę „Onyx“ žaidėjai pradėjo klysti, nespėdavo surengti savo atakų, ko pasekoje rezultatas netrukus tapo lygus. Po minutės pertraukėlės šeimininkų žaidimas tapo efektyvesnis, tad skirtumas iškart sugrįžo prie 7 taškų, tačiau ir vėl spurtavusi svečių ekipa bemat rezultatą išlygino. Laiko liko nebedaug, ir nors ekipos žinojo situaciją po pirmų rungtynių, kova nuo to neataušo – iki pat paskutinės minutės aštriu žaidimu pasižymėjusios komandos labai sunkiai išsiaiškino šiandienos favoritą, kuriuo tapo "Onyx&gamteka.lt" ekipa ,nugalėjusi varžovus rezultatu 82:77.

Nugalėtojų treneris R.Želvaras buvo tokios nuomonės : "Buvo sunku tikėtis pergalės. Laimėjome, tačiau to nepakako. Būčiau už tai, kad pakeistų sistemą – žaidimas iki dviejų pergalių labiau atspindėtų stipresniąją komandą."

"Susikirto varžybos, ir gavosi, jog keturi mūsų žaidėjai negalėjo čia atvykti. Turėjom didelį pliusą, tad likom ant ledo. Išvada : žaidėjams reikia turėti mažiau komandų." juokavo "Ekodora" treneris M.Vaškūnas.

Paskutiniai komentarai (3 iš 27)

olegas2011 balandžio 26 d., 20:04 val.

vis tiek  reiketu iki 2 pergaliu

Anonimas2011 balandžio 22 d., 00:27 val.

ekodora yra profesionali megeju komanda ir nieko cia nepa****:D bet kazkaip tai mes juos siemet padurtem ant 30 akiu:), tai reiskia, kad sistema vienas laimi daug, o kitas gali ir prakalt, bet ne per daug yra leva atkrintamosiose vien del to, kad komandos tarpusavyje ne visos pogrupiusose zaidzia ir isvadas padaryt sunku, jei zinai kad taves laukia - 22:D Siaip as uz iki 2 pergaliu! nr.4Renversa:)

M-12011 balandžio 21 d., 23:17 val.

Cia megeju lyga. Todel ir tokie skirtingi kiekvienu rungtyniu galutiniai rezultatai... jei kiekviena komanda ims ir i savaite darys bent po viena treniruote  - rezultatai bus visai kitokie. O cia chebros susirenke pazaisti, gerai praleisti laika. Kol vyksta reguliarus etapas - viskas kaip ir gerai. O prasidejus atkrintamosioms - prasideda nepasitenkinimai. Kokios taisykles - taip ir zaiskim. Esam megejai - taip kad ir daug kas priklauso ne nuo musu o nuo sekmes. Viena diena geresne vieniems - kita kitiems.Taip kad sekmeas visiems. O kieno diena buvo - matysim is rezultatu

"Onyx & Gamteka.lt" nesulaukė "Snaiperių" pasipriešinimo (2011 sausio 12 d., trečiadienis, 21:06 val.)"Onyx & Gamteka.lt" nušlavė "Simple" (rekordas) (2010 lapkričio 17 d., trečiadienis, 22:05 val.)"Onyx & Gamteka.lt" įveikė "Ragų" ekipą (2011 kovo 13 d., sekmadienis, 22:09 val.)"ONYX & Gamteka.lt" nušlavė savo varžovus (2010 lapkričio 11 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)"Onyx & Gamteka.lt" be gailsesčio sutriuškino KK "Snaiperius" (2011 kovo 09 d., trečiadienis, 19:22 val.)"Ice" nesunkiai įveikė "Onyx & Gamteka.lt" ekipą (2010 lapkričio 21 d., sekmadienis, 22:31 val.)"Onyx & Gamteka.lt" antroje rungtynių pusėje palaužė "Kauno technikos kolegiją" (2011 sausio 17 d., pirmadienis, 19:43 val.)"Korys-2" namuose nugalėjo "Onyx & Gamteka", tačiau į ketvirtfinalį nepateko (2011 balandžio 04 d., pirmadienis, 21:11 val.)"Onyx & Gamteka.lt" atkakliose varžybose po pratęsimo įveikė "Ragus" (2011 sausio 05 d., trečiadienis, 21:05 val.)Nuo pat susitikimo pradžios nutolę "Onyx & Gamteka.lt" pasiekė triuškinamą pergalę (VIDEO) (2010 spalio 27 d., trečiadienis, 22:14 val.)