SERVISA-ICT vs RAGAI (91:53)Respublikos taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gegužės 05 d., Antradienis, 21:00 val. @ Šilduvos sporto salė, Energetikų g. 15, Kaunas LT-52368

„Servisa-ICT“ šventė pergalę

Vien iš ištikimiausių nugalėtojų sirgalių
2009 gegužės 05 d., Antradienis, 23:20 val., peržiūros: 3330

Šiandiena Šilduvos sporto salėje „Respublikos“ taurės turnyre susitiko šeimininkų ekipa „Servisa-ICT“ ir svečių „Ragai“ ekipa. Lengva pergalę iškovojo šeimininkų ekipa, kuri triuškinančiu rezultatu 91:53 nušlavė savo varžovus.

Pirmasis kėlinys prasidėjo 2 svečių ekipos taškais, bet tada sekė šeimininkų spurtas 12:0. Nors svečių ekipa nesutriko ir po spurto sugebėjo atsitiesti, tačiau prisivyti „Servisa-ICT“ ekipos nesugebėjo. Taigi po pirmojo kėlinuko 26:15 priekyje šeimininkų ekipa.

Antrame kėlinyje svečiams sekėsi dar prasčiau, jei daug klydo, o šeimininkai tuo puikiai naudojosi. „Servisa-ICT“ retai pramesdavo pro krepšį, o „Ragai“ ekipa jei galėdavo išmesti į krepšį tai gan sudėtingą metimą. Taigi prieš ilgąją pertrauka šeimininkai priekyje solidžia persvara 48:23.

Po ilgosios pertraukos svečiai pailsėję pagerino gynyba, tačiau patiems taip pat sunkiai sekėsi pelnyti taškus. Nors šiame kėlinyje „Servisa-ICT“ ekipa pelnė tik 9 taškus,svečiai sugebėjo įmesti tik 14 ir labai priartėti nepavyko. Prieš paskutini kėlinį šeimininkai vis dar priekyje 57:39.

Paskutiniame kėlinyje šeimininkai surengė tikrą šou, tiksliau tą šou surengė Gytis Sušinskas, kuris per paskutinį kėlinį iš 34 komandos taškų įmetė 24, bei pataikė 5 tolimus metimus iš 6. Taip užtikrindamas triuškinančia savo ekipos pergalę. Taigi po finalinio švilpuko 91:53 pergalę šventė „Servisa-ICT“ ekipa.

„Servisa-ICT“ ekipoje šiose rungtynėse žibėjo Gytis Sušinskas, kuris įmetė 36 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų, bei atliko triguba dubli.

„Ragai“ ekipoje geriausiai sužaidė Evaldas Černiauskas įmetęs 14 taškų, bei atkovojęs 17 kamuolių.

Nugalėtojų treneris po rungtynių sakė, kad jų priešininkai tai nauja komanda, kuri žaidė tik pirmas varžybas, o mes pirmoje rungtynių pusėje gerai sužaidėme, puikiai žaidėme be komandos lyderio, gerai gynėmės, bei įmetėme daug taškų.

Pralaimėjusios ekipos treneris pasakė, kad jiems yra tik pirmos varžybos ir jie dar neturėjo treniruočių kartu.

"Servisa-ICT" iškovojo sudėtingą pergalę (2009 gegužės 07 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)"Servisa - ICT" pergalė 32 taškų skirtumu prieš "Omega" (2009 balandžio 30 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)"Sevisa - ICT" įveikė "AKS Angaro prekyba - Nekturtas" ekipą (2009 balandžio 28 d., antradienis, 22:58 val.)Stabilus žaidimas visą susitikimą leido "Bangos energetikai & Diremtai" iškovoti lengvą pergalę (2009 gegužės 12 d., antradienis, 22:42 val.)"AKS Angaro prekyba & Nekturtas" lengva pergalė prieš "Ragus" (2009 gegužės 10 d., sekmadienis, 22:09 val.)Lengva "Energijos sistemų serviso VP" pergalė prieš "Ragus" (2009 gegužės 17 d., sekmadienis, 22:17 val.)"Omega" patyrė antrąjį triuškinantį pralaimėjimą iš eilės (2009 gegužės 08 d., penktadienis, 21:52 val.)"Bangos energetika & Diremta" vargais negalais palaužė "Ragus" (2009 gegužės 14 d., ketvirtadienis, 23:43 val.)"Vairados" pergalė prieš "Servisa - ICT" nulėmė antrasis geriau sužaistas kėlinys (2009 gegužės 24 d., sekmadienis, 19:14 val.)