SPARTA vs KK SNAIPERIAI & KREPSININKAS.NET (53:62)C lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 gruodžio 22 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas LT-48248

"Sparta" patyrė antrą nesėkmę iš eilės, o "KK Snaiperiai & Krepsininkas.Net" šventė pergalę

2010 gruodžio 22 d., Trečiadienis, 23:02 val., peržiūros: 5318

Vėlyvų vakarą Kauno Milikonių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Baltik Sport" pirmenybės, kur susitiko "Sparta" su "KK Snaiperiai & Krepsininkas.Net" komanda. Negausiai susirinkę aikštelės šeimininkų ekipa priešinosi iki pat rungtynių pabaigos ilgesnį suolelį turėjusiems varžovams. Po pirmojo kėlinuko komandas skyrė vos vienas taškas, tačiau jau po antrojo 4 taškais įsiveržė svečiai. Trečiajame kėlinyje jis dar išaugo iki 6 taškų, o rungtynes užbaigė tolimu metimu skambant finalinei sirenai. Rezultatu 53:62 nugalėjo "KK Snaiperiai & Krepsininkas.Net" komandos krepšininkai.

Pirmajame kėlinyje vyko įtempta kova, tik atkovojus kamuolį šeimininkams iškart perėmė svečiai ir pelnė pirmuosius rungtynių taškus, tačiau aikštelės šeimininkai greit išlygino ir įgijo persvarą 4:2. Vėliau ją dar padidino iki 6 taškų. Svečiai atakavo taikliai iš toli neleisdami varžovams pabėgti į priekį. O po antrojo A.Švelnio taiklaus tritaškio rezultatas išsilygino. Visgi aikštelės šeimininkai dar spėjo pelnyti 4 taškus, bet svečiai užbaigė rungtynes su taikliu dar vienu tolimu metimu. Šiose rungtynėse "Sparta" metė vos 6 tritaškius iš kurių du buvo taiklūs, o svečiai net 20 ir taiklūs buvo devyni metimai. Kėlinukas baigėsi rezultatu 17:18 svečių naudai.

Antrajame kėlinyje kėlinukas buvo taškų santykiu apylygis, tačiau paskutinis tritaškis leido laimėti ir šį kėlinį "KK Snaiperiai & Krepsininkas.Net" komandai 13:16. Po dviejų taiklių baudos metimų šeimininkai pirmavo vienu tašku, taip ir ėjo kėlinukas taškas į tašką, tik po svečių tritaškio rezultatas išsilygino ir netrukus svečiai įgijo 4 taškų persvarą. Visgi šeimininkai galėjo lyginti rezultatą baudų metimais, tačiau vienas skriejo pro šalį, o dar "KK Snaiperiai & Krepsininkas.Net" komandos žaidėjas A.Urmulevičius atakavo taikliai iš toli ir po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu 30:34.

Trečiasis ketvirtis šioje kovoje buvo pats nerezultatyviausias 10:12. Pirmieji taškus pelnė šeimininkai, tačiau taikliais metimais svečiai didino persvarą iki 6 tašku. Šiame kėlinyje "Spartos" ekipai sunkia sekėsi kovoti po krepšiu, vos 5 atkovoti kamuoliai prieš varžovų 13. Svečiai turėjo galimybę būti savo aikštės pusėje net kelias minutes, kadangi po netaiklių metimų vis atsikovodavo kamuolį. Kai komandas skyrė 4 taškai "KK Snaiperiai & Krepsininkas.Net" kelis kart pataikė tritaškius ir komandas skyrė jau dviženklis skirtumas 36:46. Visgi kėlinuką užbaigė aikštelės šeimininkai 4 taškais, o kėlinukas baigėsi rezultatu 39:46.

Paskutinis kėlinys įnešė šiek tiek intrigos, kai aikštelės šeimininkai ėmė vytis varžovus. Svečiai tuo tarpu kiek atsipalaidavo ir negalėjo pataikyti į krepšį, tuo tarpu "Sparta" ekipos nariai po netikėto T.Zėringio tolimo metimo priartėjo prie svečių iki 2 taškų 48:50. Visgi netrukus svečiai pataikė iš toli ir dar kartą iš po krepšio, o kėlinuką užbaigė aidint rungtynių pabaigos signalui A.Urmulevičius pelnydamas 3 taškus savo komandai. Rungtynės baigėsi rezultatu 53:62.

Po rungtynių pakalbintas šeimininkų treneris Š.Sobolis kalbėjo:" Šiaip netikėtinai ganėtinai rungtynės susiklostė, nes ganėtinai silpnas varžovas buvo, bet mes dėl artėjančių švenčių ir susidubliavusių varžybų nesusirinkom pilnai kas ir įtakojo pralaimėjimą". O svečių komandos treneris L.Gudaitis komentavo trumpai:" Varžybos buvo pakankamai lygios, na manau laimėjo ta komanda, kuri geriau pasigynė tiesiog".

"Sparta": Šarūnas Sobolis (14), Vytautas Žemaitis (13), Mindaugas Pukas (10).

"KK Snaiperiai & Krepsininkas.Net": Aurimas Švelnys (33), Andrius Urmulevičius (17), Vytautas Valtys (6).

"Kauno SRC" sutriuškino "KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" ekipą (2011 kovo 03 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)Nerezultatyviose varžybose pergalę iškovojo "KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" (2010 gruodžio 05 d., sekmadienis, 20:58 val.)"Onyx & Gamteka.lt" nesulaukė rimto pasipriešinimo iš "KK Snaiperiai & Krepšininkas.net" ekipos (2011 sausio 24 d., pirmadienis, 22:19 val.)"KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" nušlavė "Robotukų armiją" (2010 lapkričio 17 d., trečiadienis, 23:33 val.)"Kauno technikos kolegija" nesunkiai nugalėjo "Snaiperiai & Krepšininkas.net" komandą (2011 sausio 10 d., pirmadienis, 22:12 val.)"Red Bull" labiau padėjo "Ragam", kurie antroje varžybų pusėje įveikė "Snaiperiai & Krepšininkas.net" komandą (2011 vasario 19 d., šeštadienis, 18:46 val.)Po permainingos kovos sėkmingiau sužaidusi 4-ojo kėlinuko pabaigą nugalėjo "KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" komanda (2011 vasario 14 d., pirmadienis, 22:40 val.)KK "Snaiperiai & Krepšininkas.net" nukovė BC "Ryklius" (2010 gruodžio 19 d., sekmadienis, 19:20 val.)"Kauno technikos kolegija" nesunkiai įveikė "Snaiperiai & Krepšininkas.net" komandą (2011 vasario 21 d., pirmadienis, 19:32 val.)KK "Snaiperiai & krepšininkas.net" po atkaklios kovos įveikė KK "Snaiperius" (2011 vasario 26 d., šeštadienis, 18:50 val.)