Kauno Dainavos vidurinė mokykla vs Kauno Aleksandro Puškino gimnazija (61:52)"Basketnews.lt 2013" taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 10 d., Trečiadienis, 13:50 val. @ Dainavos vidurinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

Lyg ant sparnų ketvirtame kėlinyje žaidusi "Dainavos vidurinė mokykla" iškovojo pergalę

2013 balandžio 10 d., Trečiadienis, 16:01 val., peržiūros: 1424

Trečiadienį, balandžio 10 dieną, Kauno Dainavos vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos "Basketnews.lt 2013" 10-12 klasių taurės rungtynės tarp vietos "Dainavos vidurinės mokyklos" ir svečių "A.Puškino gimnazijos" ekipų. Rungtynių pradžioje kiek geriau startavo svečiai ir įgijo šešių taškų persvarą, tačiau antrojo ketvirčio eigoje šeimininkai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki keturių taškų. Po ilgosios pertraukos komandos žaidė beveik vienodai, todėl skirtumas tarp jų nepasikeitė. Paskutinėje rungtynių dalyje dainaviečiai pradėjo spausti varžovus ir tas puikiai pasiteisino. Rungtynių pabaigoje dar pataikę kelis tolimus metimus šeimininkai galutinai palaužė varžovus ir iškovojo pergalę rezultatu 61:52 (9:15, 15:13, 13:13, 24:11).

Rungtynių pradžioje abiejų komandų puolimas šiek tieks strigo, tačiau vėliau svečių žaidėjai surengė kelias rezultatyviai pasibaigusias atakas ir įgijo trijų taškų pranašumą, tačiau jau sekančioje atakoje šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai ir įgijo minimalią persvarą. Kiek vėliau svečių krepšininkai surengė spurtą 0:6 ir susigrąžino iniciatyvą į savo rankas, o į tai dainaviečiai sugebėjo atsakyti vos vienu taikliu dvitaškiu metimu. Pačioje pirmojo kėlinuko pabaigoje "A.Puškino gimnazijos" ekipa dar pelnė kelis taškus ir padidino savo pranašumą iki šešių taškų. 9:15.

Antrojo ketvirčio pradžioje šeimininkai surengė kelias sėkmingas atakas ir sumažino atsilikimą iki minimumo, o dar šiek tiek vėliau, po taiklaus svečių dvitaškio metimo, sekė dar šeši dainaviečių taškai iš eilės, leidę jiems persverti rezultatą savo naudai ir įgyti trijų taškų persvarą. Svečiai ilgai vietoje nestovėjo ir netrukus atsakė spurtu 0:7, taip vėl susigrąžindami iniciatyvą ir keturių taškų pranašumą. Kėlinio pabaigoje komandos dar apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis, todėl skirtumas tarp jų nepasikeitė. 24:28.

Po ilgosios pertraukos "A.Puškino gimnazijos" auklėtiniai dar labiau padidino savo persvarą, tačiau visai netrukus šeimininkai surengė spurtą 7:0 ir išlygino rezultatą. Toliau sekė du taiklūs svečių krepšininko N.Orap dvitaškiai metimai, suteikę ji komandai keturių taškų pranašumą, tačiau netrukus šeimininkų žaidėjas A.Borodinas atsakė į tai dviem taikliais tritaškiais metimais, leidusiai "Dainavos vidurinei mokyklai" įgyti dviejų taškų persvarą. Pačioje trečiojo ketvirčio pabaigoje kiek geriau sužaidė svečiai ir vėl įgijo keturių taškų pranašumą. 37:41.

Nuo pat paskutiniosios rungtynių dalies pradžios šeimininkai pradėjo spausti varžovus ir tai iškart davė vaisių – dainaviečiai pelnė septynis taškus iš eilės ir persvėrę rezultatą įgijo trijų taškų persvarą. Į tai svečiai atsakė dviem taikliais baudos metimais, tačiau iškart po jų sekė dar vienas "Dainavos vidurinės mokyklos" spurtas 8:0, padidinęs skirtumą tarp komandų jau iki devynių taškų. Kiek vėliau svečiai dar šiek tiek sušvelnino deficitą, tačiau du iš eilės taiklūs A.Mocekainio tolimi metimai pasiuntė varžovus į dar vieną nokautą, po kurio jie jau neatsikėlė ir pergalę šventė "Dainavos vidurinė mokykla" 61:52.

Po rungtynių, pralaimėtojų treneris Dmitrij Koblinec, sakė : " Pralaimėjimą lėmė daug niuansų : drausmė, mano nurodymų neišpildymas. Aišku, pagrindine problema ta, kad pas mus nėra žaidėjų, visas rungtynes žaidžiame penkiese, šeštas žaidėjas sergantis, o penktas žaidėjas, kuris šiandien žaidė beveik visas rungtynes yra aštuntokas. Neužilgo trys žaidėjai turi grįžti iš užsienio, tai, galbūt, ką nors parodysime. O šiaip nei treniruočių proceso nėra, tai kaip čia žaisti, dabar dar šiek tiek petempiame iš didelio noro žaisti, bet kol kas galimybės yra ribotos, todėl reikia daug dirbti, kad galėtume ką nors pasiekti. Kai visi susirinksime, tai gal ir bus ta pirmoji pergalė ".

Kauno "Dainavos vidurinė mokykla" : A.Borodinas 23, N.Česnaitis ir G.Smolskus – po 9 taškus.

Kauno "Aleksnadro Puškino gimnazija" : O.Chromov 20 (16 atk.kam., 8 išrpov.praž.), N.Orap 12 (11 atk.kam., 7 išprov.praž.), A.Nartov 10 taškų.

Kauno "Šv. Pranciškaus mokykla" ketvirtame kėlinyje iškovojo pergalę (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 16:01 val.)Kauno "Dainavos" vidurinė mokykla pasiekė nesunkią pergalę (2013 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 16:38 val.)Po atkaklios kovos Kauno "Dainavos" vidurinė mokykla pateko į pusfinalį (2013 gegužės 08 d., trečiadienis, 16:26 val.)Kauno "Dainavos vidurinė mokykla" paleido pergalę iš savo rankų (2013 balandžio 03 d., trečiadienis, 16:30 val.)Kauno "Santaros gimnazija - VU partnerė" iškovojo nesunkią pergalę (2013 balandžio 02 d., antradienis, 15:13 val.)Kauno ''Šv. Pranciškaus mokykla'' užtikrintai įveikė Kauno ''Dainavos vidurinę mokyklą'' (2013 balandžio 02 d., antradienis, 16:04 val.)Kauno "Šv. Pranciškaus mokykla" tritaškiais metimais subombardavo Kauno "A.Puškino gimnaziją" (2013 balandžio 11 d., ketvirtadienis, 16:38 val.)Kauno Šv. Pranciškaus mokykla palaužė A. Puškino mokyklą (2013 balandžio 16 d., antradienis, 15:45 val.)Birštono gimnazija – "Basketnews.lt Lietuva" Mažosios taurės bronzininkai (2013 gegužės 23 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)''Kauno Santaros Gimnazija - VU Partnerė'' iškovojo pirmąją pergalę ''Basketnews.lt 2013'' taurėje (2013 kovo 22 d., penktadienis, 16:50 val.)