AKIS vs STUDENTIJA (37:76)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 07 d., Šeštadienis, 19:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Studentija" be didesnio vargo nugalėjo "Akies" komandą

Krepšinis momentais buvo žaidžiamas ir keturiomis :)
2009 lapkričio 07 d., Šeštadienis, 21:38 val., peržiūros: 6320

J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos B pogrupio varžybos, kuriose susitiko "Akies" (šeimininkai) ir "Studentijos" (svečiai) komandos. Per pirmojo kėlinio pirmąją pusę svečiai nokautavo varžovus spurtu 15:0 ir, tvirtai kontroliuodami įvykius aikštelėje visų rungtynių metu, iškovojo triuškinamą pergalę rezultatu 76:37 (24:10; 16:13; 17:10; 19:4).

Rungtynės prasidėjo "Studentijos" atkovotu ginčo kamuoliu ir pirmaisiais šiose varžybose pelnytais 2-m taškais. Visgi prie to svečiai nesustojo ir, aktyviai gindamiesi ir įvairiai žaisdami puolime, surengė spurtą 13:0, po kurio rezultatas tapo 15:0. Tuo tarpu "Akies" krepšininkai labai dažnai klydo (per pirmąjį kėlinį prarado kamuolį net 13-a kartų), o pirmuosius taškus pelnė sužaidus 6 min. 04 sek. Nors po šio dvitaškio "Studentija" dar labiau padidino skirtumą (23:2), tačiau ketvirtį šeimininkai užbaigė laimėdami 8:1 ir šiek tiek sumažino savo deficitą (10:24).

Antrojo kėlinio pradžioje "Akis" dar labiau sumažino atsilikimą (15:26) ir atrodė, kad intriga į aikštelę vėl sugrįš. Visgi tada "Studentija" spurtavo 11:0 ir vėl nutolo (37:15). Po šio spurto svečiai nusiramino, o tuo puikiai pasinaudojo šeimininkai – jie ir vėl ketvirtį užbaigė žymiai sėkmingiau nei varžovai, t.y. laimėjo atkarpą 8:3 ir dar kartelį šiek tiek sumažino skirtumą (23:40).

Trečiajame kėlinyje vyko apylygis krepšinis ir, jei ne "Studentijos" surengti du mini spurtai (6:0; 5:0), "Akies" krepšininkams galbūt būtų pavykę atgaivinti rungtynių intrigą. Visgi šių dviejų sėkmingų atkarpų dėka svečiai laimėjo ir šį ketvirtį (17:10), o bendras skirtumas išaugo jau iki 24-ių taškų (57:33).

Ketvirtajame kėlinyje "Akies" žaidimas visiškai subyrėjo, o tuo puikiai naudojosi "Studentija" – laimėdami ketvirtį rezultatu 19:4 jie galutinai sutriuškino varžovus, o paskutinis teisėjų švilpukas skelbė svečių pergalę rezultatu 76:37.

Nugalėtojus į pergalę vedė po 12-a taškų pelnę T.Gaurilčikas bei R.Marozas, 11-a įmetė K.Pekis, 10-mt pridėjo N.Petravičius.

"Akies" komandoje visi žaidėjai pelnė apylygiai taškų, o rezultatyviausiai žaidė po 6-is taškus įmetę Š.Rutaitis ir V.Sutkus. Puikiai po krepšiais grūmėsi A.Lembertas, kuris atkovojo 10-mt atšokusių kamuolių.

Pakalbintas "Studentijos" komandos žaidžiantis treneris V.Alosevičius sakė, kad "šiandien buvom stipresni, priešininkai nepasiruošę, o mes gerai sužaidėm ir gerai pataikėm".

"Studentija" nesunkiai nugalėjo "Colts" ekipą (2009 lapkričio 11 d., trečiadienis, 19:39 val.)Išvykoje žaidę "Studentija" sutriuškino "Iki Dugno" komandą (2010 sausio 12 d., antradienis, 21:12 val.)"Vaišvydava" nesunkiai nugalėjo "Studentiją" (2009 gruodžio 15 d., antradienis, 22:38 val.)„Amentia Ad Astra“ svečiuose įveikė "Akis" komandą (2010 vasario 20 d., šeštadienis, 20:05 val.)"Studentija" išplėšė pergalę iš "Amentia AD Astra" rankų (2010 kovo 29 d., pirmadienis, 23:28 val.)"Amentia Ad Astra" turėjo pripažinti "Akies" pranašumą (2010 sausio 30 d., šeštadienis, 20:09 val.)"Colts" sugebėjo palaužti "Akis" ekipą (2009 gruodžio 23 d., trečiadienis, 23:33 val.)“Studentija” iškovojo nesunkią pergalę (2009 lapkričio 21 d., šeštadienis, 20:11 val.)"Studentija" iškovojo triuškinančią pergalę (2010 sausio 23 d., šeštadienis, 20:07 val.)"Studentija" iškovojo dar vieną lengvą pergalę (2010 vasario 09 d., antradienis, 21:08 val.)