ELTECHA vs PROJEKTŲ GAMA (80:81)Meras D » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 balandžio 13 d., Penktadienis, 20:30 val. @ Vydūno vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas LT-49264

"Projektų gama" iškovojo pergalę paskutinėmis sekundėmis

2007 balandžio 13 d., Penktadienis, 23:00 val., peržiūros: 4573
"Projektų gama" tik po dramatiško rungtynių finalo šventė pergalę didžiojoje "Mero" taurėje, "Eltechos" krepšininkus palaužę minimalia 1 taško persvara – 81:80.

Nors didesnę rungtynių dalį persvara priklausė aikštelės svečiams "Projektų gamos" krepšininkams, įtampa tvyrojo visą žaidimo laiką. Iki didžiosios rungtynių pertraukos svečiai išsaugojo 6 taškų pranašumą, o jau trečiame ketvirtyje "Eltecha" atstatė lygybę.

Paskutinė atkarpa labiau priminė kovos aikštelę, o ne krepšinį. Praktiškai kiekvienas arbitrų švilpukas buvo komentuojamas, po pražangų krepšininkai nevengė apsisvaidymų žodžiais ir jau trečiąją paskutinio kėlinio minutę aistros aikštelėje peržengė leistiną ribą – po to, kai kamuolys paliko aikštelę susistumdė J.Okunevičius ir D.Čepulis. Krepšininkai buvo nubausti techninėmis pražangomis, tačiau tai aistrų nesutramdė.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 10 sekundžių, minimali persvara priklausė "Eltechai" ir pastarieji dar turėjo galimybę savo pranašumą įtvirtinti nuo baudų metimo linijos, tačiau abu G.Jeršovo mesti metimai tikslo nepasiekė.

Per likusias 10 sekundžių V.Grinis spėjo atkovoti kamuolį, nieko nekliudomas jį persivaryti per visą aikštelę ir pelnyti pergalingus taškus iš po krepšio. Į šį varžovų reidą "Eltecha" žiūrėjo nuleistomis rankomis.

"Tai buvo chaosas, o ne rungtynės", – mačą komentavo nugalėtojų strategas D.Čepulis.

Paklaustas kodėl aikštėje tvyrojo vadintas chaosas, treneris dvejojo: "Gal savaitgalis, penktadienis. Nežinau, išsiblaškymas gal..."

Nugalėtojams 28 taškus pelnė Nerijus Paulauskas, 21 pridėjo Vygintas Grinis, 14 įmetė Dainius Čepulis.

"Eltechos" gretose rezultatyviausias buvo Rytis Anksaitis, surinkęs 19 taškų. 17 įmetė Ignas Grigaravičius, 16 – Gediminas Jeršovas.

Puikus ,,Projektų gamos" žaidimas palaužė ,,VST" (2007 balandžio 07 d., šeštadienis, 12:21 val.)"Voluktė" be didesnių problemų iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį (2007 gegužės 01 d., antradienis, 21:41 val.)"Voluktė" pasirodymą "Didžiojoje Mero Taurėje" pradėjo pergale (2007 balandžio 04 d., trečiadienis, 22:22 val.)Nervingose rungtynėse šaltesni buvo "Voluktės" nervai (2007 balandžio 20 d., penktadienis, 22:07 val.)Dėl pirmosios pergalės "VST" turėjo išlieti labai daug prakaito (2007 kovo 30 d., penktadienis, 23:03 val.)