ELTECHA vs DUMBLAS (87:83)B LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 kovo 02 d., Antradienis, 20:15 val. @ VRM sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas LT-44330

„Eltecha“ sunkiai įveikė „Dumblo“ ekipą

2010 kovo 02 d., Antradienis, 22:24 val., peržiūros: 3841

Antradienio vakarą VRM sporto salėje susitiko šeimininkų „Eltecha“ prieš svečius „Dumblo“ krepšininkus. Šeimininkai laimėje pirmąjį kėlinį 4 taškais, šį pranašumą išsaugojo visas varžybas, bei laimėjo susitikimą 87:83.

Pirmasis kėlinys sėkmingiau prasidėjo svečių ekipai, kuri išsiveržė į priekį 4:0, tačiau šeimininkai ilgai netruko persverti rezultatą savo naudai, bet vis gi sužaidus puse kėlinio rezultatas buvo lygus 7:7. Antroje kėlinio pusėje šeimininkai pataikė du tolimus metimus, bet tuo pačiu greitai atsakė ir svečių ekipa, kuri atsilikinėdama 4 taškais dar galėjo sumažinti rezultatą, tačiau abu baudos metimai skriejo pro šoną ir „Eltecha“ laimėjo šį kėlinį 17:13

Antrasis kėlinys ir vėl geriau prasidėjo svečių ekipai, jie išsiveržė į priekį 18:17, tačiau likusias kėlinio minutes abi ekipos besikeisdamos taikliomis atakomis nesugebėjo įgyti didesnio nei 1 taško pranašumo ir tik geriau sužaista kėlinio pabaiga šeimininkams vėl leido susigražinti 4 taškų pranašumą 36:32.

Po ilgosios pertraukos svečiai ir vėl tendencingai iššovė į priekį 42:38, bet šeimininkai taip pat kaip ir pirmus du kėlinius nepasimetė ir atstatė pranašumą savo naudai 46:42, o dar po kėlių minučių sugebėjo įgyti 9 taškų pranašumą 55:46. Bet „Dumblo“ krepšininkai parodė charakterį ir sugebėjo persverti pranašumą savo naudai 58:57, tačiau taiklus Mariaus Dimšos tolimas metimas ir perimtas Remigijaus Giačio kamuolys, bei taiklus metimas iš po krepšio ir vėl šeimininkų ekipa priekyje 62:58.

Paskutinis kėlinys žadėjo intrigą, kelinio pradžioje ekipos keitėsi taikliomis atakomis, bet kėlinio viduryje šeimininkai pirmą kartą šiose varžybose įgijo dviženkli pranašumą 79:69, tačiau svečiai vėl nesutriko ir sugebėjo sumažinti pranašumą iki 4 taškų ir jie dar galėjo sumažinti skirtumą iki minimumo, tačiau jiems jau buvo likę per mažai laiko. Todėl „Eltecha“ sugebėjo iškovoti pergalę rezultatu 87:83.

„Eltecha“ ekipoje labiausiai išsikyrė Marius Dimša ir Šarūnas Kryžius atitinkamai pelne 26 ir 25 taškus.

„Dumblo“ komandoje geriausiai atrodė Mantas Didžiulis įmetęs 29 taškus, jam gerai talkino Lukas Steikūnas pelnęs 10 taškų, bei sugriebęs 11 atšokusiu kamuolių.

Nugalėtojų treneris po varžybų sakė, kad: „Stengėmės, kovojome, varžovau labiau reikėjo pergalės, bet džiaugiuos iškovota pergale.“

Pralaimėjusios ekipos treneris teigė, jog: „Prastai sužaidėm, gal gynėmės gerai, tačiau užpulti nesisekė.“

"Eltecha" sunkioje kovoje palaužė "Dumblo" ekipą (2009 gruodžio 01 d., antradienis, 22:55 val.)"Eltecha" nesunkiai įveikė jaunuosius saboniukus (2009 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)"Lietuvos Dujos" įtikinamai įveikė "Eltechą" (2010 vasario 09 d., antradienis, 23:02 val.)"Eltecha" ketvirtajame kėlinyje išleido pergalę iš savo rankų (video) (2010 sausio 19 d., antradienis, 23:37 val.)"Eltecha" dėl pergalės turėjo gerokai pavargti (2010 sausio 12 d., antradienis, 23:13 val.)"Trubetting" šešetukas nugalėjo "Dumblas" ekipą (2010 sausio 23 d., šeštadienis, 19:48 val.)"Bokštuva" tiesiog nušlavė "Dumblą" (2010 kovo 14 d., sekmadienis, 17:09 val.)Sekmadienio vakaro trileris baigėsi minimalia "Dumblo" pergale (2010 sausio 10 d., sekmadienis, 23:22 val.)"Lietuvos dujoms" pavyko neįklimpti į "Dumblą" (2009 spalio 26 d., pirmadienis, 19:57 val.)Neįtikėtinai nerezultatyviose rungtynėse "Dumblas" sutriuškino "Elektromontuotoją" (2009 gruodžio 20 d., sekmadienis, 16:11 val.)