KRASTA AUTO KAUNAS vs KAUNO ENERGIJA (81:52)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 spalio 28 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Krasta Auto Kaunas“ namuose nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš „Kauno energijos“ ekipos

2012 spalio 28 d., Sekmadienis, 21:13 val., peržiūros: 3275

Sekmadienį (10.28), Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio Įmonių lygos „Sporto fėja“ rungtynės, kuriose susitiko „Krasta Auto Kaunas“ (šeimininkai) ir „Kauno energija“ (svečiai). Rungtynių vadžias nuo pat pirmųjų minučių į savo rankas paėmė „Krasta Auto Kaunas“ ekipa ir po pirmojo kėlinio turėjo jau 13 taškų pranašumą (20:7), o įpusėjus rungtynėms komandas skyrė 14 taškų (43:29). Antroje rungtynių dalyje skirtumas šeimininkų komandos naudai augo dar sparčiau ir „Krasta Auto Kaunas“ nesunkiai laimėjo rungtynes iškovodami pergalę 29 taškų skirtumu. Galutinis rungtynių rezultatas 81:52.

Rungtynės prasidėjo taikliais „Krasta Auto Kaunas“ žaidėjų Justo Leitano ir Tomo Petrošiaus dvitaškiais metimais į kuriuos vienu taikliu dvitaškiu metimu atsakė „Kauno energijos“ ekipos narys Jaunius Sarapas ir sužaidus kiek daugiau nei 2 minutes rezultatu 4:2 priekyje buvo „Krasta Auto Kaunas“. Šeimininkai net negalvojo sustoti po sėkmingos pradžios ir laimėję 5 minučių atkarpą rezultatu 11:3 padidino savo savo pranašumą iki 10 taškų (15:5). Kėlinio pabaigoje „Karasta Auto Kaunas“ dar šiek tiek padidino savo pranašumą ir laimėjo ketvirtį rezultatu 20:7.

Antrajame ketvirtyje klostėsi lygesnė kova ir skirtumas tarp komandų taip grėsmingai nebeaugo, o sužaidus 5 minutes antrajame ketvirtyje skirtumas išliko nepakitęs (33:20)., priekyje „Krasta Auto Kaunas“. Įpusėjus rungtynėms šeimininkai turėjo 14 taškų persvarą (43:29).

Trečiasis kėlinys vėl virto „Krasta Auto Kaunas“ dominavimu aikštelėje ir skirtumas vėl pradėjo sparčiai augti. Sužaidus 5 minutes trečiajame ketvirtyje skirtumas šeimininkų naudai išaugo iki 20 taškų (51:31). Antroje trečioje ketvirčio dalyje „Krasta Auto Kaunas“ ekipos žaidėjai neketino mažinti rungtynių tempo ir prieš ketvirtąjį kėlinį susikrovė sau 24 taškų pranašumą (61:37).

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, nors jame netrūko emocijų ir kietos kovos. Techninę pražangą nesutvardęs savo emocijų užsidirbo „Kauno energijos“ komandos žaidėjas Rimantas Kišonas, o likus žaisti 5 sekundes iki rungtynių pabaigos, kai rungtynių baigtis jau buvo aiški, „Kauno energijos“ komandos narys Martynas Mickevičius buvo nubaustas nesportine pražanga. Rungtynes „Krasta Auto Kaunas“ laimėjo rezultatu 81:52.

Po laimėtų rungtynių „Krasta Auto Kaunas“ komandos treneris kalbėjo: „Pergalę lėmė keleto jaunų žaidėjų entuziazmas, noras ir greitis, nes nuo pirmų minučių buvo susikaupimas, siautė lyg vėjas bei pataikė daug gerų metimų, apsiginti irgi pavyko. Šiam sezoinui uždaviniai yra tokie, kad norim turėti gerą laiką ir sustiprėti fiziškai, kad būtumėm pasiruošę pagal metus bent jau. Žinoma, tikimės pasirodyti ne prasčiau nei pernai ir galbūt patekti į pagrindinę taurę ir ten nuveikti kažką gero“.

Po pralaimėtų rungtynių „Kauno energijos“ komandos treneris kalbėjo: „Rungtynės susiklostė labai prastai, nei apsigynėm, nei pataikėm, o nemažai metimų metėm laisvi, trūko taiklių tritaškių metimų, jie viską sumetė iš po krepšio, o mes neapsigynėm. Pirmos rungtynės, todėl taip ir gavosi. Nesportinę pražangą galima apibūdinti kaip profesionalumo stoką, nes prašėme paprasto pražangos, o gavosi taip, kad subaudavo dviem rankom. Teisėjai skyrė ir techninę, tačiau nelabai ką ten ir pasakė žaidėjas, būna, kad ir daugiau pakalba, o tik paskui gauna techninę pražangą, galbūt buvo kiek per greitai skirta techninė pražangą, nes nebuvo tiek daug apeliuojama į teisėjus. Šiaip teisėjais skųstis negalime, viskas gerai. Kol kas jokių tikslų komandai nekėlėme, daugiau bus galima pasakyti po antrų ar trečių rungtynių, turim jauną komandą, daug naujų žmonių, kai sustatysim viską į savo vietas, tuomet gal ir pradėsime žaisti“.

„Krasta Auto Kaunas“: Šarūnas Petraitis (24 tšk., 17 atk. kam., 6 išpr. praž., 41 naud. bal.), Tomas Petrošius (20 tšk., 11 atk. kam., 6 išpr. praž., 28 naud. bal.), Justinas Leitanas (15 tšk., 11 atk. kam., 6 kld., 20 naud. bal.).

„Kauno energija“: Rimantas Kišonas (15 tšk.), Jaunius Sarapas (15 tšk.), Andrius Iškauskas (8 tšk.).

"Krasta Auto Kaunas" palaužė "Topo Centro" pasipriešinimą (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:42 val.)"Kauno Energija" nesulaukė pasipriešinimo iš "Viči" (2013 vasario 18 d., pirmadienis, 22:15 val.)"Krasta Auto Kaunas" nesunkiai įveikė "Elektromontuotoją" (2012 gruodžio 11 d., antradienis, 22:25 val.)"Krasta Auto Kaunas" antroje rungtynių pusėje palaužė "Vėjų Liniją & Garliavos Duoną" (2013 vasario 06 d., trečiadienis, 21:45 val.)"Krasta auto Kaunas" įveikė "Kauno orouostą & Lana lecta" (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 21:52 val.)"Krasta auto Kaunas" įveikė "Kauno stumbrą" (2012 gruodžio 07 d., penktadienis, 20:43 val.)"Krasta auto Kaunas" po atkaklios kovos išlygino seriją iki dviejų pergalių (2013 kovo 25 d., pirmadienis, 22:28 val.)Puikiai sužaistas ketvirtasis kėlinys atnešė "Kauno energijai" pergalę (2013 vasario 06 d., trečiadienis, 21:54 val.)Po įspūdingai sužaisto trečio ketvirčio Kauno energija sutriuškino Ryterna ekipą (2013 kovo 09 d., šeštadienis, 00:28 val.)"Best 4 You" sunkioje kovoje palaužė "Kauno Energiją" (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 18:37 val.)