KAUNO AUTOBUSAI vs ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS (107:73)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 sausio 28 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Kauno autobusai" atsirevanšavo už I ture patirtą nesėkmę

Nugalėtojams daugiausiai taškų pelnė Nukas
2008 sausio 28 d., Pirmadienis, 22:45 val., peržiūros: 7142
Kauno energijos sporto salėje susitiko "Įmonių+" lygoje "D" pogrupyje žaidžiančios komandos – "Kauno autobusai" priėmė "Energijos sistemų servisą" ("ESS"). Šios komandos buvo susitikusios I ture ir tada daugiau nei įtikinamą pergalę iškovojo "ESS" komanda rezultatu 118:78, tad laukė įdomi ir intriguojanti kova. Deja, jau nuo pirmųjų susitikimo minučių tvirtai iniciatyvą į savo rankas perėmė "Kauno autobusai" ir pasiekė revanšą solidžiu skirtumu – 107:73.

Pirmasis kėlinys prasidėjo 5-iais be atsako "Kauno autobusų" taškais, į kuriuos sekė tik dviejų taškų vertės atsakymas. Tada šeimininkai surengė dar vieną spurtą 5:0 ir, kaip parodė vėlesni įvykiai aikštelėje, nutolo nuo varžovų nebepavejamai. Visą ketvirtį daug tiksliau žaidę
"Kauno autobusų" krepšininkai laimėjo jį rezultatu 19:10.

Antrajame kėlinyje komandos beveik neeikvojo jėgų gynyboje, o visą dėmesį sutelkė į puolimą. Atakuoti abiems komandoms sekėsi gerai, tačiau ir šią žaidimo dalį geriau sužaidė šeimininkai – jie ir vėl laimėjo ketvirtį rezultatu 28:21, o bendrame rezultate jau pirmavo 16 taškų skirtumu (47:31).

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė – tiek trečiame, tiek ketvirtame kėliniuose komandos daug atakavo, gerai pataikė ir rezultatas augo tarsi "ant mielių".
Visgi taikliau atakuoti sekėsi "Kauno autobusų" komandai, kuri trečiąjį kėlinį laimėjo 28:19, o ketvirtąjį – 32:23 rezultatais. Po paskutinio teisėjų švilpuko užtikrintą pergalę iškovojo šeimininkai (107:73).

Nugalėtojų komandoje nesulaikomi buvo trys žaidėjai, pelnę daugiau nei po dvidešimt taškų: Ž.Danielius (26 taškai), E.Juškevičius (26) ir D.Kalnutis (25).

"ESS" komandoje pastebimiausias buvo šiandien gimtadienį šventęs K.Meiliūnas – jis pelnė 19 taškų. Gerai jam talkino M.Gailiūnas (16 taškų) ir K.Tarvydas (15 taškų ir 13 atk. kam.).

Nugalėtojų treneris A.Juodelis visos "Kauno autobusų" komandos vardu sveikina K.Meiliūną su gimtadieniu, o kaip pagrindines pergalės priežastis nurodė ilgesnį atsarginių žaidėjų suolelį ir gerą nusiteikimą kovai. Taip pat strategas sakė, kad galima komandą pagirti už rezultatyviai sužaistas varžybas.

Pakalbintas "ESS" žaidėjas E.Sliežauskas sakė, kad varžovai turbūt buvo pikti už pralaimėjimą I ture ir norėjo atsirevanšuoti. Be to, nebuvo vieno iš pagrindinių žaidėjų D.Pugžlio – be jo buvo labai sunku kovoti po krepšiais.

Tiek vienos komandos atstovas, tiek kitos arbitrų darbą įvertino aštuonetais.
"Kauno Autobusai" atsirevanšavo "Sporto Fėjai" (2008 vasario 25 d., pirmadienis, 23:25 val.)"Kauno autobusai" atsirevanšavo "BMS Megapoliui" (2008 kovo 31 d., pirmadienis, 21:54 val.)"Kauno autobusai" pergalę pasiekė po puikiai sužaisto ketvirtojo kėlinio (2008 vasario 04 d., pirmadienis, 22:43 val.)"Kauno Autobusai" pervažiavo "Infoface & KaVeikti.lt" (2007 lapkričio 11 d., sekmadienis, 22:26 val.)"Kauno autobusai" nugalėjo paskutinėmis sekundėmis! (2008 sausio 21 d., pirmadienis, 22:53 val.)"Kauno Autobusai" pirmosiose šių metų rungtynėse užklimpo (2008 sausio 07 d., pirmadienis, 22:41 val.)"Kauno vandenys", atsipalaidavę rungtynių pabaigoje, vos negavo skaudžios pamokos (2007 gruodžio 09 d., sekmadienis, 21:21 val.)"Kauno autobusai" parklupdė "Elektromontuotoją" (2007 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:58 val.)"Kauno Autobusai" įtikinamai įveikė "Medžiotojų Užeigą - LVA" (2007 gruodžio 18 d., antradienis, 00:04 val.)Modesto Gailiūno fantastiškas žaidimas atnešė svarbią "ESS" pergalę (2008 kovo 09 d., sekmadienis, 20:33 val.)