MINORDIJA vs KAMESTA (67:91)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 kovo 02 d., Antradienis, 17:45 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

“Kamesta“ nepaliko šansų „Minordijos“ ekipai.

2010 kovo 02 d., Antradienis, 22:09 val., peržiūros: 4810
Antradienį „Kauno energijos“ sporto salėje susitiko „Minordija“ (šeimininkai) ir „Kamesta“ (svečiai).Nuo pat pirmųjų kėlinio minučių žaidimas vyko apylygiai. Antrame kėlinyje svečiai pradėjo žaisti kiek aktyvesnį žaidimą ir sugebėjo atitrūkti.Po ilgosios pertraukos „Kamesta“ pademonstravo puikų žaidimą ir padidino savo pranašumą iki 25. Ketvirtasis ketvirtis buvo tik lengva treniruotė svečių komandai. Jiems pavyko išlaikyti solidų pranašumą ir iškovoti svarbią pergalę rezultatu 67:91.

Rungtynės prasidėjo sėkmingiau svečiams. Sužaidus daugiau nei pusę kėlinio svečiai pirmavo šešių taškų skirtumu. Iki kėlinio pabaigos likus mažiau nei dviem minutėm „Minordijos“ ekipai pavyko ne tik priartėti prie varžovų , tačiau ir išsiveržti į priekį (16:14). Per likusį laiką svečiai sugebėjo surengti rezultatyvią ataką ir išlyginti rezultatą 16:16.

Antrame kėlinyje iniciatyvą perėmė svečių krepšininkai.Kėlinio viduryje svečių persvara buvo šoktelėjusi iki 6 taškų, tačiau jau kėlinio pabaigoje šeimininkų deficitas išaugo iki dviženklio (29:39). Kėlinį taikliu tolimu metimu užbaigęs M.Karpičius dar padidino savo komandos persvarą 31:44 (15:28).

Trečiame kėlinyje prabilę „Kamestos“ snaiperiai pradėjo „skandinti“ varžovus.Kėlinio viduryje jų persvara šoktelėjo iki 23 taškų (42:65). Šeimininkai antroje kėlinio dalyje nesugebėjo surasti savo žaidimo ir varžovai toliau didino savo pranašumą. Prieš lemiamą kėlinį rezultatas buvo 49:74 (18:30).

Ketvirtame kėlinyje abi komandos kiek atsipalaidavo.Abi komandos vėl pradėjo žaisti taškas į tašką , bet rezultatas jau buvo aiškus. Per likusį laiką didelių pasikeitimų neįvyko ir pergalę 24 taškų persvara iškovojo „Kamesta“ 67:91 (18:17).

Po varžybų pakalbintas R.Dailidė teigė : „ – Komanda atvyko tik laimėti , o puikiai sužaidę varžybas pasiekėme užsibrėžtą tikslą. Ir norėjome laimėti daugiau nei 15 taškų persvara.“

"Minordija" : E.Šalkauskas 16, M.Genys 15.
"Kamestas" : M.Karpičius 27 , I.Bataitis 22.

"Kamesta" nugalėjo "Minordiją" (2010 vasario 01 d., pirmadienis, 23:28 val.)"Kamesta" atsilaikė prieš "Mikrovisatą" (2010 sausio 11 d., pirmadienis, 22:48 val.)Po įnirtingos kovos pergalę šventė Minordijos ekipa (2009 lapkričio 20 d., penktadienis, 21:20 val.)"Kamesta" nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš "Kauno Energijos" (2009 lapkričio 23 d., pirmadienis, 22:26 val.)"Kamesta" namuose įveikė "Omega" ekipą (2009 spalio 26 d., pirmadienis, 23:43 val.)"Kamesta" lengvai palaužė "Regitra - Sanistal KG" ekipos pasipriešinimą (2009 spalio 29 d., ketvirtadienis, 00:27 val.)"Kamesta" lengvai palaužė "Kauno tiltai" ekipos pasipriešinimą (2010 sausio 04 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Projektų gama GTV & Mobiringas“ nepaliko jokių vilčių laimėti "Kamestai" (2010 vasario 18 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)„Minordija“ nesunkiai įveikė „Agava“ ekipą (2009 spalio 27 d., antradienis, 19:16 val.)"Achema & EKB" antrą kartą nugalėjo "Minordiją" ir pateko į ketvirtfinalį (2010 kovo 21 d., sekmadienis, 16:50 val.)