VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖ vs KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖ (86:62)"Dipolio" taurė 2011 » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2011 birželio 05 d., Sekmadienis, 14:00 val. @ MRU sporto salė, Ateities g.20, Vilnius

Kauno Miesto Savivaldybei ir vėl nepavyko įkasti Vilniaus kolegoms

2011 birželio 06 d., Pirmadienis, 14:18 val., peržiūros: 5554

Sekmadienio popietę "Dipolio" taurėje 2011 tradiciškai savo jėgas išbandė, ne tik stipriausios Vilniaus ir Kauno miestų krepšinio komandos, bet ir dviejų sostinių savivaldybių rinktinės. Jau eilę metų kauniečiai negali nutraukti Vilniaus kolegų dominavimo. Nauji metai, jauji lūkesčiai. Šiemet Kauno miesto savivaldybė ir vėl mėgino nutraukti nelaimėtų rungtynių seriją. Nors kova tarp šių miestų savivaldybių rinktinių šį kartą buvo bene atkakliausia lyginant su prieš tai vykusiomis, tačiau Vilnius ir vėl įsirašė pergalę į savo sąskaitą (86:62).

Jau pirmojo kėlinio metu išryškėjo, kad ir šį kartą vilniečiai surinko gana pajėgią ekipą. Vedini fantastiškai žaidusių P. Kazimonio ir E. Matonio Vilniaus savivaldybės rinktinės žaidėjai pradėjo diktuoti savo sąlygas kauniečiams. Nors pastarieji neketino pasiduoti be kovos ir daugiausiai S. Kairio ir R. Skilandžio taškų dėka bandė laikytis varžovams įkandin. Nepaisant kauniečių pastangų, jie turėjo pripažinti varžovų pranašumą po pirmųjų dešimties žaidimo minučių (21:10).

Kauniečiai apsipratę su startiniu jauduliu, antrame ketvirtyje atrodė daug solidžiau ir vilniečiai jau nebesijautė taip užtikrintai, nors meistriškumo skirtumas dar šiek tiek jautėsi. Puikiai Vilniaus miesto savivaldybės rinktinei antrame kėlinuke talkino P.Stelmokas. Ir toliau pakiliai rungtyniavo E.Matonis bei P.Kazimonis Savo ruožtu kauniečiams jėgos puolime pridėjo trys taiklūs tritaškiai, kuriuos realizavo R.Miladauskas, A.Griauslys bei M.Lapinskas. Pastarasis žaidėjas puikiai talkino savo ekipai ir po krepšiu, tiek puolime, tiek gynyboje. Vis tik, nepaisant ženkliai pagerėjusio puolimo Laikinosios Sostinės atstovai ir šį ketvirtį turėjo pripažinti vilniečių pranašumą (26:19), o rezultatas prieš ilgąją pertrauką tapo (47:29).

Tendencija, kad su lig kiekvienu ketvirčiu atskirtis tarp Vilniaus ir Kauno komandų mažėja, išliko ir trečiame kėlinuke. Šį kartą kauniečiai kėlinį pralaimėjo vos penkiais taškais (21:16). Komandų žaidimas praktiškai išsilygino, o ekipos keitėsi sėkmingomis atakomis. Puikiai šiame ketvirtyje Kauno miesto savivaldybės gretose pasirodė G.Kirlavičius. Savo ruožtu Vilniaus miesto komandos žaidimas ir toliau paliko itin komandišką įspūdį. Prieš lemiamą kėlinį šeimininkų pranašumas siekė 23 taškus (68:45).

Lemiamame kėlinuke kova buvo pati atkakliausia ir nuožmiausia. Svečiai itin puikiai priešinosi savo varžovams ir kėlinuką pralaimėjo tik minimaliu skirtumu (18:17). Fantastiškai šio kėlinio metu žaidė M.Lapinskas bei S.Kairys. Nepaisant didelio šių žaidėjų indėlio į komandos rezultatą, Vilniaus miesto savivaldybės rinktinė ir šį kartą įrodė savo pranašumą prieš kolegas iš Kauno rezultatu (86:62).

Vilniaus miesto savivaldybę į pergalę vedė: P.Kazimonis 30 taškų (7 atk. kam), E.Matonis 17 taškų (10 atk. kam, 5 rez. perd, 4 perimti kam), P.Stelmokas 13 taškų (9 atk. kam)

Kauno miesto savivaldybės gretose išsiskyrė: S.Kairys 24 taškai (10 atk. kam), M.Lapinskas 18 taškų (12 atk. kam)

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2011 birželio 07 d., 15:11 val.

Daugiau foto rasite cia:

centras512011 birželio 07 d., 09:03 val.

čia kažin ne Krilavičius turi būti?

Elito lygos komandų atkrintamosiose varžybose pristatymas: Vilniaus kolegija (2015 kovo 28 d., šeštadienis, 14:40 val.)"Švyturio" - Kauno krepšinio lygos valdybos pranešimas dėl Kolpingo kolegija komandos (2012 balandžio 03 d., antradienis, 10:53 val.)„Spalding“ pavasario pasiūlymas komandoms! (2019 kovo 07 d., ketvirtadienis, 14:38 val.)"Švyturio" - Kauno krepšinio lygos valdybos pranešimas dėl "Omega" komandos (2012 spalio 15 d., pirmadienis, 12:42 val.)"Švyturio" - Kauno krepšinio lygos valdybos pranešimas dėl KMAiK komandos (2010 lapkričio 18 d., ketvirtadienis, 16:24 val.)"Švyturio" - Kauno krepšinio lygos personalas ir teisėjai pasiruošę priimti naujus iššūkius (2010 rugsėjo 22 d., trečiadienis, 15:43 val.)"Švyturio" - Kauno krepšinio lygos valdybos pranešimas dėl Ričardo Stirbio ("Darbiečiai") (2014 kovo 03 d., pirmadienis, 11:35 val.) "Švyturio - KKL" valdybos pranešimas dėl "Water Ser & Veeseadmed" komandos (2008 vasario 18 d., pirmadienis, 14:46 val.)"Švyturio - KKL" valdybos pranešimas dėl Mariaus Antanaičio (2008 vasario 18 d., pirmadienis, 15:29 val.)"Švyturio" - Kauno krepšinio lygos valdybos pranešimas dėl Naglio Dunčiko ("Kauno grūdai") (2013 sausio 19 d., šeštadienis, 10:48 val.)