PRIENŲ VĖJAS vs IKI DUGNO (88:62)C LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 kovo 07 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas LT-59210

Prienų "Vėjas" lengvai nugalėjo "Iki dugno" komandą

2010 kovo 07 d., Sekmadienis, 20:42 val., peržiūros: 3646
Sekmadienį, Kovo 7 dieną, Birštono gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos H grupės varžybos. Jose aikštės šeimininkai Prienų „Vėjas“ kovojo su svečiais „Iki dugno“. Prienų komanda iki šių varžybų buvo laimėję keturis susitikimus bei penkis pralaimėję, o „Iki dugno“ visus devynis kartus pralaimėjo. Pirmas šių komandų varžybas nesunkiai laimėjo Prienų „Vėjas“ (74:49). Rungtynes daug geriau pradėjo Prienų komanda, laimėjusi pirmą kėlinuką rezultatu 33:8. Antro kėlinuko pradžioje „Iki dugno“ pavyko truputį sumažinti persvarą, bet vėliau vėl geriau žaidė „Vėjas“ ir sužaidus pusę varžybų rezultatu 51:25 pirmavo Prienų „Vėjas“. Antra varžybų pusė vyko lygiai. „Iki dugno“ komandai nepavyko atkurti intrigos varžybose ir Prienų „Vėjas“ iškovojo nesunkią pergalę rezultatu 88:62. Tai buvo penktoji Prienų komandos pergalė H grupėje, o „Iki dugno“ pralaimėjo dešimtą kartą.

Rungtynės prasidėjo A. Liuizo („Vėjas“) taikliu dvitaškiu su varžovo pražanga. Baudos metimas buvo taiklus ir Prienų komanda pirmavo rezultatu 3:0. Netrukus dar du taškus pelnė Prienų „Vėjas“. Sužaidus apie dvi minutes, pirmus „Iki dugno“ taškus pelnė M.Ginetas (5:2). Vėliau puikiai gindamiesi ir taikliai atakuodami, šeimininkai įgijo 13 taškų persvarą (15:2). Komandos jau buvo sužaidusios pusę pirmo ketvirčio. „Iki dugno“ komandai nepadėjo ir minutės pertraukėlė. Penkiese varžybose žaidę Prienų krepšininkai didino persvarą, kuri sužaidus septynias minutes jau buvo 17 taškų (23:6). Ketvirčio pabaigą rezultatu 10:2 laimėjo Prienų „Vėjas“. Po pirmo kėlinio 25 taškais pirmavo šeimininkai (33:8).

Antrame kėlinyje pirmas dvitaškį pataikė „Vėjo“ žaidėjas V.Šlėčkus (35:8). Po šio metimo 0:7 rezultatu spurtavo „Iki dugno“. Po šio spurto komandas skyrė 20 taškų (35:15). Prienų „Vėjas“ varžovam daugiau persvaros sumažinti neleidoir pelnė 10 taškų be atsako (45:15). Komandos buvo sužaidusios puse antro ketvirčio. Šeštą minutę komandom nepavyko pelnyti taškų, o netrukus geriau dviejų minučių atkarpą geriau sužaidė svečiai (47:23). Per paskutines dvi kėlinio minutes Prienų „Vėjas“ padidino persvarą dar dviem taškais. Sužaidus pusę varžybų rezultatu 51:25 pirmavo šeimininkai.

Trečias ketvirtis vyko ne taip rezultatyviai kaip pirmieji du. Kėlinys prasidėjo dviem taikliais „Vėjo“ komandos tritaškiais (57:25). Po šių tritaškių, keturių minučių atkarpą rezultatu 3:9 laimėjo „Iki dugno“ (60:34). Po V. Tilinsko („Vėjas“) ir E. Dabrišiaus („Vėjas“) dvitaškių, Prienų komanda pirmavo 30 taškų skirtumu. Paskutines tris kėlinio minutesk omandos žaidė nerezultatyviai ir lygiai. „Vėjas“ rinko taškus baudų metimais, o „Iki dugno“ pataikė du dvitaškius. Sužaidus tris kėlinius solidžią persvarą vis dar turėjo Prienų „Vėjas“ (68:38).

Ketvirto ketvirčio pradžioje „Iki dugno“ pavyko truputį sumažinti skirtumą, bet sužaidus tris minutes jis jau buvo 32 taškai (74:42). Vėliau komandos žaidė lygiai. Sužaidus penkias minutes rezultatas buvo 77:46. Tada dvitaškį pataikė V. Slėčkus („Vėjas“), bet netrukus tuo pačiu atsakė N. Masaitis („Iki dugno“) (79:48). Likus dviem minutėm iki kėlinio pabaigos 83:50 pirmavo Prienų komanda. Ketvirčio pabaigoje komandos žaidė atsipalaidavusios. Prienų komanda gal jau buvo šiek tiek pavargusi. „Iki dugno“ laimėjo paskutinių dviejų kėlinio minučių atkarpą rezultatu 5:12, bet nuo sutriuškinimo tai jų neišgelbėjo. Rungtynes Prienų „Vėjas“ laimėjo rezultatu 88:62. Paskutiniame ketvirtyje 14 taškų „Iki dugno“ komandai pelnė M.Masaitis.

Po rungtynių Prienų „Vėjo“ komandos treneris sakė trumpai ir aiškiai.: „Ir penkiese galima laimėti.“

Prienų „Vėjas“: V.Šlėčkus 27 (18 atk. kam., 35 naudingumo balai), P.Aliukevičius 21 (15 atk. kam., 10 išpr. praž., 36 naudingumo balai), V.Tilinskas 19
„Iki dugno“: M.Masaitis 24, P.Sakalauskas 16, M.Ginetas 14
"Prienų Vėjas" užtikrintai "nupūtė" "Iki Dugno" komandą (2010 sausio 05 d., antradienis, 20:54 val.)"Grizliai" sudraskė "Iki dugno" komandą (2009 lapkričio 10 d., antradienis, 20:43 val.)Prienų "Vėjas" po atkaklios kovos palaužė "Studentijos" komandą (2010 vasario 14 d., sekmadienis, 17:15 val.)"Prienų vėjas" palaužė "Krepšinis.net" (2009 gruodžio 20 d., sekmadienis, 23:35 val.)“Prienų vėjas“ neatsilaikė prieš „Spartą“ (2009 gruodžio 16 d., trečiadienis, 23:57 val.)"SK Dainava" turėjo vargo su "Iki Dugno" jaunimu (2009 lapkričio 24 d., antradienis, 20:45 val.)"Prienų Vėjas" sutriuškino "Amentia AD Astrą" ekipą (2009 lapkričio 03 d., antradienis, 21:21 val.)"Amentia Ad Astra" svečiuose pasiekė pergalę prieš "Iki dugno" ekipą (2010 sausio 19 d., antradienis, 21:28 val.)Išvykoje žaidę "Studentija" sutriuškino "Iki Dugno" komandą (2010 sausio 12 d., antradienis, 21:12 val.)"Amentia ad Astra" ir toliau palieka "Iki dugno" komandą be pergalių (2010 vasario 16 d., antradienis, 20:40 val.)