PROJEKTŲ GAMA & MOBIRINGAS vs AKS PROSATAS & NEKTURTAS (98:69)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 sausio 22 d., Antradienis, 20:15 val. @ Babtų gimnazija, Kėdainių g. 48, Babtai LT-54329

"PROJEKTŲ GAMA & MOBIRINGAS" įrodė pranašumą prieš "AKS PROSATAS & NEKTURTAS" komandą

2008 sausio 22 d., Antradienis, 22:51 val., peržiūros: 5550
Šį vakarą (01-22) Babtų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko dar vienerios "Įmonių" lygos varžybos. Jose susitiko "Projektų Gama & Mobiringas" ir "AKS Prosatas & Nekturtas". Po lengvos kovos pergalė iškovojo šeimininkai "Projektų Gama & Mobiringas".

Pirmo kėlinio pradžioje žaidimas buvo apylygis. Ir vienai ir kitai komandai nepavykdavo pataikyti. Galiausiai krepšį atrišo šeimininkai. Nuo jų netrukus neatsiliko varžovai. Įmetę dvitaškį, išprovokavę pražangą svečiai įgijo minimalią persvarą. Turėtą menką pranašumą pavyko išlaikyti neilgai. Po kelių atakų gynyboje ir puolime svečiai pradėjo didinti atsilikimą. Kėlinys pasibaigė rezultatu 21:14.

Antrame kėlinyje komandos pradėjo taikliau atakuoti, bet dažniau klysti. Šeimininkai nesustojo krautis persvaros ir kėlinio viduryje ji išaugo net iki 18 taškų. Rezultatas prieš pertrauką buvo 50:31(29:17).

Po ilgosios pertraukos žaidimo tempas sumažėjo. Šeimininkai ir toliau neleido priartėti varžovams ir didino savo solidų pranašumą. Svečiams nepavyko sustabdyti trijų "Projektų Gama & Mobiringas" komandos žaidėjų, kurie ant savo pečių tempė komandą visą trečiąjį kėlinį. Rezultatas buvo 70:47 (20:16).

Ketvirtame ketvirtyje ir vėl tempas padidėjo. Abi komandos pradėjo taikliau atakuoti. "AKS Prosatas & Nekturtas" turėjo kilti į lemiamą šturmą, nes neturėjo ko prarasti. Pavieniai pabandymai prasiveržti po krepšiu dažniausiai baigdavosi netaikliais metimais arba klaidomis. Šeimininkai tuo naudojosi. Ir iki kėlinio pabaigos persvarą padidino iki 29 taškų. Galutinis varžybų rezultatas buvo 98:69 (28:22).

Teisėjams šeimininkai davė 10 balų, o svečiai 1 ir 7.
"Projektų gama & Mobiringas" įrodė savo pranašumą prieš "AKS Prosatas & Nekturas" (2007 lapkričio 13 d., antradienis, 23:30 val.)"AKS Prosatas & Nekturtas" įrodė savo pranašumą prieš "Celsį" (2007 lapkričio 27 d., antradienis, 20:26 val.)"AKS Prosatas & Nekturtas" įrodė savo pranašumą prieš "BERO & SPSE" (2008 vasario 18 d., pirmadienis, 20:59 val.)Rungtynių pabaigoję ''PROJEKTŲ GAMA & MOBIRINGAS" sugebėjo palaužti savo varžovus (2007 gruodžio 10 d., pirmadienis, 21:51 val.)"Kauno energetikos remontas" pasiekė revanšą prieš "AKS Prosatą & Nekturtą" (2008 kovo 14 d., penktadienis, 21:29 val.)Rungtynių pabaigoje "Projektų gama & Mobiringas" palaužė "Olympic casino" (2007 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 21:12 val.)Dramatiškose rungtynėse pergalę po pratęsimo išplėšė "AKS Prosatas & Nekturtas" (2007 lapkričio 20 d., antradienis, 22:31 val.)"Bero & Spse" namuose neatsilaikė prieš "Projektų gamą & Mobiringą" (2008 vasario 04 d., pirmadienis, 22:13 val.) "AKS Prosatas & Nekturtas" pergalingai pradėjo antrąjį turą (2008 sausio 19 d., šeštadienis, 14:18 val.)"Projektų Gama & Mobiringas" parklubdė "KER" komandą (2008 kovo 04 d., antradienis, 22:33 val.)