ELEKTROMONTUOTOJAS vs KAUNO ENERGIJA (81:57)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 20 d., Antradienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

"Elektromontuotojas" po nesunkios kovos išplėšė pirmąją sezono pergalę

2012 lapkričio 20 d., Antradienis, 23:14 val., peržiūros: 2611

Lapkričio 20 dieną, Kauno Technikos kolegijos sporto salėje įvyko "Įmonių – Sporto fėja" lygos rungtynės, kuriose jėgas išbandė "Elektromontuotojas" (šeimininkai) bei "Kauno Energija". Pirmus du kėlinius aikštėje vyko apylygė kova – ekipos metė tie kiš arti, tiek iš toli, o skirtumas tebuvo 7 taškai, tačiau antroje rungtynių dalyje stipriau žaidę salės šeimininkai atitrūko nuo varžovų per 20 taškų, o per ketvirtą kėlinį neleidę jiems atsitiesti iškovojo nesunkia pergalę rezultatu 81:57.

Rungtynių pradžioje abi ekipos apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis, o iškart poto sekė nemenkas šeimininkų spurtas 8:0, kurio dėka jie įgijo 7 taškų pranašumą (12:5). Svečiai, vis bandydami laimę iš toli, turėjo kiek nusivilti – vos 2/11 tritaškiai metimai, pasiekę tikslą, nedavė didelių vaisių, tuo tarpu puikiai aukštaūgius išnaudoję šeimininkai protingomis atakomis palaikė atstumą nuo varžovų (19:14).

Antrame ketvirtyje vėl gi vyko apylygis žaidimas – praėjus kelioms žaidimo minutėms ekipas jau teskyrė vos 2 taškai (24:22), tačiau tuomet sumesti 3 iš eilės E.Valaičio("Elektromontuotojas") tritaškiai metimai, į kuriuos svečiai atsakė tik vienu, vėl nutolino šeimininkus per 8 taškus. Per likusį laiką svečiams dar pavyko atžaisti vieną tašką, o 7 taškų skirtumas dar nieko nelėmė (36:29).

Po ilgosios pertraukos žaidimas nekito – svečiai ir toliau bandė laimę iš toli, o šeimininkai žaidė per aukštus žaidėjus. Po maždaug 7 minučių apylygės kovos, kai skirtumas buvo 9 taškai, netikėtai spurtavę "Elektromontuotojo" žaidėjai 10-imčia "sausų" taškų pasidvigubino savo pranašumą, pasiūsdami savo varžovą i nok-dauną prieš pat paskutinį kėlinį (60:45).

Ketvirtą kėlinį svečiai pradėjo dviem tolimais metimais, tačiau spragomis ginyboje jie tuoj pat prasileido dar 10 taškų. Skirtumui sugryžus prie 19 taškų viskas jau buvo aišku, tad abi ekipos išbandė naujas žaidimo taktikas – vis dėlto nuaidėjus teidėjo švilpukui skirtumas jau buvo pasiekęs 24 taškus, o pergalę, rezultatu 81:57, šventė "Elektromontuotojas".

"Elektromontuotojas" : "Pirma pergalė šiame sezone. Aišku, džiaugiamės. Praradom kelis žaidėjus, tai gavos visai kita komanda, kitas žaidimas. Nekeliame sau aukštų tikslų, susirenkame tiesiog pasižaisti."

"Kauno Energijos" treneris S.Buknys : "Mus sužlugdė varžovų zoninė ginyba. Du kėlinius dar pataikėm, pažaidėm, o antroje pusėje, kai varžovai dengėsi zona, mes nieko nebepadarėm."

Naudingiausias nugalėtojų gretose buvo M.Nenartavičius – 22 taškai, 18 atkovotų kamuolių, bei 33 naudingumo balai. 16 taškų pridėjo A.Gilius (18 naudingumo balų), 11 – K.Kolupaila ( taip pat 11 rezultatyvių perdavimų ir 21 naudingumo balas ).

"Kauno Energijos" gretose išsiskyrė A.Iškauskas (14 taškų, 10 atk. kamuolių, 17 naudingumo balų ), A.Vaivada (13 taškų, 10 naudingumo balų ) bei R.Kišonas (12 taškų ).

"Elektromontuotojas" po nesunkios kovos įveikė "Best 4 You" (2012 lapkričio 28 d., trečiadienis, 00:21 val.)"Elektromontuotojas" pasiekė labai svarbią pergalę (2013 kovo 05 d., antradienis, 22:23 val.)"Elektromontuotojas" paleido iš rankų beveik pasiektą pergalę (2012 lapkričio 13 d., antradienis, 22:54 val.)"Elektromontuotojas" iškovojo pergalę solidžia persvara (2013 sausio 10 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)"Elektromontuotojas" nesunkiai susitvarkė su "Ekskomisarų biuru" (2013 vasario 05 d., antradienis, 23:25 val.)Elektromontuotojas neturėjo jokių šansų prieš LSMU VA - Statybų viziją (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 00:51 val.)Ketvirtame kėlinyje "Elektromontuotojas" palaužė "Ekskomisarų biurą" (2013 vasario 19 d., antradienis, 21:54 val.)"Best 4 You" sunkioje kovoje palaužė "Kauno Energiją" (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 18:37 val.)Puikiai sužaistas ketvirtasis kėlinys atnešė "Kauno energijai" pergalę (2013 vasario 06 d., trečiadienis, 21:54 val.)"Kauno švara" įveikė "Elektromontuotojo" ekipą (2013 vasario 26 d., antradienis, 22:55 val.)