BC RYKLIAI vs KAUNO PREKYBOS IR VERSLO MOKYKLA & RAMI (83:83)C lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2011 kovo 24 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M.Merkio g. 3, Lapės LT-54435

Nors rungtynės baigėsi taikiu rezultatu, į kitą etapą žengia "BC Rykliai" (pasiektas rekordas)

2011 kovo 24 d., Ketvirtadienis, 23:26 val., peržiūros: 5574

Ketvirtadienį, kovo 24 dieną, Lapių pagrindinės mokyklos sporto salėje dėl išlikimo susikovė dvi "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Baltik Sport" pirmenybių "Iššūkio" taurės ekipos. Šeimininkai mačą pradėjo, galima sakyti, turėdami 11 taškų pranašumą, kadangi jie pirmąjį susitikimą laimėjo 11 taškų skirtumu. Tačiau svečiai nepabūgo ir kovojo iki paskutinės minutės, tačiau po pratęsimo vistiek teko pripažinti varžovų pranašumą, nors ir galutinis rezultatas lygus 83:83 (18:23, 18:13, 14:18, 17:24, 16:5).

Rungtynių pradžioje, nieko nelaukę šeimininkai pelnė šešis taškus iš eilės be varžovų atsako, tačiau noru žaisti degantys svečių ekipos žaidėjai nesnaudė ir tuojpat persvėrė rezultatą savo naudai (6:9). Po dar kelių sėkmingų atakų svečių komanda jau buvo įgijusi septynių taškų pranašumą (10:17). "Kauno Prekybos ir Verslo mokykla & Rami" ekipai itin gerai krito tritaškiai metimai, kurie ir leido jiems turėti tokį pranašumą. Tačiau kiek vėliau "BC Rykliai" ekipos krepšininkai šiek tiek išlygino žaidimą, bet pasivyti varžovų vistiek nepavyko 18:23.

Antrąjį ketvirtį keturiais iš eilės taškais pradėjo svečiai, taip padidindami savo persvarą prieš varžovus iki devynių taškų (18:27). Tačiau kiek nelauktai šeimininkų krepšininkai, pasitelkę savo puolimo įgūdžius sužaidė atkarpą 8:0 ir sumažino deficitą iki minimumo (26:27). Po Š.Petraičio dvitaškio sekė šeimininkų ekipos nario R.Grimalausko tritaškis, kuris išlygino rungtynių rezultatą (29:29), tačiau ilgai netrukus K.Aliukevičius taip pat pataikė tolimą metimą, o komandos kapitonas Š.Petraitis ridėjo dar du taškus ir "BC Rykliai" ekipos atsilikimas išaugo iki penkių taškų (29:34). Iki kėlinuko pabaigos komandos žaidė apylygiai, o O.Lukošiaus tritaškis kėlinuko pabaigoje išlygino rezultatą. 36:36.

Prasidėjus trečiąjam kėlinukui darbo tuojpat ėmėsi vsečiai. Jie spurtavo 5:0, taip įgydami penkių taškų pranašumą (36:41). Tačiau tas pranašumas ilgai neišsilaikė ir jau po kelių sėkmingų šeimininkų atakų jis sumažėjo iki dviejų taškų. Kiek vėliau ekipos apsikeitė tritaškiais metimais, tik "Kauno Prekybos ir Verslo mokykla & Rami" komandos krepšininkai jų pataikė vienu daugiau ir padidino skirtumą tarp komandų vėl iki penkių taškų (46:51). Kėlinio pabaigą buvo kiek sėkmingesnė šeimininkų žaidėjams ir jie prieš lemiamąjį kėlinuką sumažino atsilikimą iki keturių taškų 50:54.

"BC Rykliams" norint patekti į kitą etapą tereikėjo nepralaimėti rungtynių didesniu negu vienuokikos taškų skirtumu, tačiau vienuolikos taškų skirtumas šiose rungtynėse reiškė pratęsimą, kaip vėliau paaiškėjo taip ir atsitiko. Kėlinuką abi komandos pradėjo apsikeisdamos taikliais tritaškiais metimais. Vėliau svečiai truputį atitrūko, tačiau šeimininkų krepšininkai nenorėjo pratęsimo ir stengėsi mažinti atsilikimą. Rodės, kad "Kauno Prekybos ir Verslo mokykla & Rami" ekipai jau nebepavyks išpešti nieko naudinga šiose rungtynėse, tačiau K.Aliukevičiaus tritaškių metimų dėka svečiams pavyko įgyti venuolikos taškų pranašumą, bei išplėšti pratęsimą. 67:78.

Nors prieš pratęsimą svečių krepšininkai buvo emociniame pakylime, jis visas išnyko tada, kai pasinaudoję varžovų jaunatvišku ir nepatyrusiu puolimu, šeimininkai pamažu ėmė mažinti atsilikimą. Nepastebimai jis dingo, o "BC Rykliai" persvėrė rezultatą, taip nepalikdami vilčių svečiams šios dienos rungtynėse pakovoti dėl patekimo į kitą etapą. 83:83.

"BC Rykliai": T.Ramanauskas 19 (18 atk.kam., 7 išprov.praž.), N.Čekaitis 18 (24 atk.kam., 6 išprov.praž.), P.Lukošius 17, V.Kisieliauskas 15 taškų.

"Kauno Prekybos ir Verslo mokykla & Rami": A.Beržininkaitis 27, K.Aliukevičius 20 (6 rez.perd.), Š.Petraitis 19 taškų.

Po rungtynių nugalėtojų treneris A.Narkevičius kalbėjo : "Buvo labai sunkios rungtynės. Mums gal trūko keleto žaidėjo, kurie serga, tai turbūt kažkiek įtakojo tokį žaidimą. Viską parodo rezultatas ir rungtynių eiga, ištikrųjų stengėmės, kovojom. Pabaigą, nors ir sunkiai, bet "ištraukėm" ". Paklaustas, kaip sugebėjo susikoncentruoti pratęsimui, nors atrodė emociškai daug silpnesni, sakė : " Sunku pasakyt, gal norėjome laimėti, nenorėjome, kad sezonas pasibaigtų būtent šitomis rungtynėmis ir mes norėjome toliau žaisti, todėl, galbūt tas noras laimėti, noras toliau žaisti mums ir padėjo patekti į sekantį etapą. Galiu tiktai pasveikinti priešininkus, kurie tikrai gerai žaidė, gerai kovojo, šaunuoliai ".

Beje, šiose rungtynėse buvo pasiektas daugiausiai kamuolių atkovojusios komandos rekordas, kurį pasiekė "BC Ryklių" ekipa, bendrai atkovojusi net 83 kamuolius.

Pirmosios ketvirtfinalio rungtynės tarp BC "Rykliai" ir "Sparta" ekipų pasibaigė taikiai (2011 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 23:33 val.)Po sunkios antros rungtynių dalies "BC Rykliai" įveikė "BC Studentai" ekipą (2011 sausio 17 d., pirmadienis, 23:12 val.)Ketvirfinalio tarpusavio kovas laimėjo "Sparta" prieš "BC Rykliai" (2011 balandžio 13 d., trečiadienis, 23:15 val.)"BPG & Banga" išplovė į krantą BC "Ryklius" (2010 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 23:24 val.)Rungtynių pabaigoje "Libora" nusileido "Kauno Prekybos ir verslo mokyklai & Rami" (2011 vasario 06 d., sekmadienis, 22:38 val.)Visą rungtynių laikę vijasi varžovus ir tik paskutinę minutę pelnytais taškais išsiveržę į priekį nugalėjo "Libora" (2011 kovo 09 d., trečiadienis, 23:13 val.)Pademostravusi charakterį "Akies" komanda pasiekė nelengvą pergalę (2011 sausio 23 d., sekmadienis, 13:20 val.)M. Dilys puikiu žaidimu lėmė trečią "Kėdainių" pergalę "C" lygos "Baltik Sport" pirmenybėse (2010 gruodžio 01 d., trečiadienis, 22:47 val.)BC "Rykliai" apgynė namų sienas (2011 sausio 31 d., pirmadienis, 23:27 val.)"BC Rykliai" po permainingos kovos nugalėjo "SPR" (2011 vasario 21 d., pirmadienis, 23:08 val.)