BPG & BANGA vs DICE (76:66)C lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 gruodžio 04 d., Šeštadienis, 15:15 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"BPG & BANGA" tiksliau sužaidė rungtynių pabaigą ir išplėšė pergalę

2010 gruodžio 04 d., Šeštadienis, 19:01 val., peržiūros: 7305

Gruodžio 4 dieną, 15.15 val., J. Dobkevičiaus sporto salėje įvyko "C" lygos "Baltik sport" pirmenybių rungtynės. Varžybose susitiko aikštės šeimininkai "BPG & Banga" ir svečiai "Dice". Rungtynės buvo atkaklios ir įdomios. Žaidimas vyko gan banguotai, iniciatyvą perimdavo tai viena, tai kita komanda. Tačiau, tiksliau sužaidę rungtynių pabaigą, pergalę pasiekė "BPG & BANGA", rezultatu 76:66.

Pirmasis ketvirtis palankiau klostėsi svečių ekipai. Per pirmąsias tris minutes jie sugebėjo pataikyti pora tolimų metimų, surengti keletą pavyzdingų pozicinių atakų, ir įgijo 8 taškų pranašumą – 4:12. Tačiau aikštelės šeimininkai greit atsigavo po šio šalto dušo ir pradėjo tirpdyti deficitą. Po pirmųjų 10 minučių komandas skyrė tik 3 taškai – 15:18.

Antrojo kėlinuko pradžioje svečiai pradėjo dominuoti aikštelėje. Tiesiog nesulaikomas aikštelės šeimininkų gretose buvo Mindaugas Daraškevičius, pelnęs net 37 taškus, negana to, atkovojęs 15 kamuolių bei išprovokavęs net 6 varžovų pražangas. Šio komandos lyderio puikaus žaidimo dėka ekipa sugebėjo spurtuoti 13:0 ir "BPG & BANGA" išsiveržė į priekį – 30:23. Tačiau, kaip ir minėjau, žaidimas vyko labai banguotai. Per likusias 3 žaidimo minutes svečiai spurtavo 0:9 ir vėl į priekį išvedė savo komandą – 30:32.

Po ilgosios pertraukos aikštelės šeimininkai žaidė tiesiog fantastiškai, beveik kiekvienos atakos metu jie pelnydavo taškus.Tuo tarpu "Dice" ekipai sunkiai sekėsi rasti kelių link varžovų krepšio. Svečių ekipoje pagirtinai žaidė tik Aurimas Cibulskis, dalinęs rezultatyvius perdavimus į kairę ir į dešnę, o , reikalui esant, ir pats pelnydavo taškus. Trečiajam kėlinukui pasibaigus, aikštelės šeimininkai turėjo rekordinę – 11 taškų persvarą (57:46).

Finalinis rungtynių ketvirtis, kaip ir įprasta šios dienos rungtynėms, buvo labai permainingas. Kėlinukui tiksint ketvirtąją minutę, svečiai buvo sugebėję netgi persverti rezultatą – 63:64. Tačiau tai ir buvo viskas ką svečiai nuveikė šio kėlinuko metu. Per likusį laiką aikštelės šeimininkai pagirtinai gynėsi – prasileido vos 2 taškus į savo krepšį. Patys pelnė 14 ir šventė pergalę, rezultatu 76:66.

Komandos "Dice" treneris Evaldas Jonikis sakė: "Pergalei pasiekti trūko aukštų žaidėjų, kadangi netekom trijų pagrindinių žaidėjų, tai pralaimėjom kovą dėl atšokusių kamuolių. Kabinomės kabinomės, bet pritrūko..."

Kitus komentarus rasite video skiltyje.

"BPG & Banga" išplovė į krantą BC "Ryklius" (2010 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 23:24 val.)Paskutinėje atkarpoje "Dice" išplėšė pergalę prieš "Libora" vyrukus (2011 sausio 22 d., šeštadienis, 22:19 val.)"BPG & Banga" suklupo ketvirtąjį kartą iš eilės (2011 vasario 21 d., pirmadienis, 22:56 val.)"Sporto Fėja & Inernetas Visiems" išplėšė sunkią pergalę (2011 vasario 26 d., šeštadienis, 18:00 val.)Visas rungtynes pirmavusi "BPG & Banga" minimaliu skirtumu palaužė "Renversa" ekipą (2011 sausio 22 d., šeštadienis, 18:20 val.)"BPG & Banga" lengvai nugalėjo "Akis" komandą (2010 lapkričio 20 d., šeštadienis, 19:12 val.)"Dice" išsivežė pergalę iš Vaišvydavos (2010 lapkričio 16 d., antradienis, 23:57 val.)Po nervingos ir dramatiškos kovos pergalę iškovojo BC "Rykliai" (2010 lapkričio 30 d., antradienis, 08:53 val.)Nerezultatyviose rungtynėse "KK Persvara" nugalėjo "Dice" komandą (2011 sausio 09 d., sekmadienis, 21:54 val.)"Šakių Splitas" paleido pergalę iš savo rankų (2010 gruodžio 11 d., šeštadienis, 17:28 val.)