BC RYKLIAI vs AKIS (68:60)C lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 gruodžio 13 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M.Merkio g. 3, Lapės LT-54435

BC "Rykliai" atsilaikė prieš "Akį"

2010 gruodžio 13 d., Pirmadienis, 23:30 val., peržiūros: 5428

Šiandien (12.13), Lapių pagrindinėje mokykloje, įvyko "C" lygos, "Baltik Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko BC "Rykliai" (šeimininkai) ir "Akis" (svečiai). Nors didžiąją rungtynių dalį pirmavo šeimininkai, tačiau ketvirtajame kėlinyje "Akis" surengė spurtą ir patampė šeimininkams nervus. Visgi BC "Rykliai" atsilaikė ir šventė pergalę rezultatu – 68:60 (14:8, 16:17, 19:15, 19:20).

Pirmasis kėlinys prasidėjo vangiai, todėl abi komandos taškus rinko lėtai. Įpusėjus kėliniui (7:8) pirmavo svečiai, tačiau per likusį kėlinio laiką taip ir nesugebėjo pelnyti daugiau taškų. BC
"Rykliai" savo ruožtu pelnė 7 taškus be atsako ir kėlinį laimėjo – 14:8.

Antrajame kėlinyje šeimininkai ir toliau nusprendė didinti pranašumą ir per kelias minutes jis pasiekė 11 taškų ribą – 23:12. Tačiau E.Šalkausko pastangomis, "Akis" parodė kovingą charakterį ir laimėję atkarpą (0:13), persverė rezultatą savo naudai – 23:25. Visgi kėlinuko pabaigoje tiksliau sužaidė šeimininkai, kurie pelnė 7 taškus be atsako ir susigrąžino turėtą pranašumą – 30:25.

Trečiojo ketvirčio metu abi komandos žaidė apylygiai, tačiau šeimininkai nors ir po truputį, tačiau didino turėtą persvarą. Tiesa BC "Rykliai" trečiojo kėlinio antroje pusėje įgijo dešimties taškų persvarą (44:34). Panašų pranašumą šeimininkai išlaikė iki pat kėlinio pabaigos – 49:40.

Ketvirtajame kėlinyje BC "Rykliai" ekipos pranašumas laikėsi ties 9 taškų riba, kol likus maždaug keturioms minutėms iki rungtynių pagrindinio laiko pabaigos, skirtumas ėmė tirpti. Ir per dvi minutes ištirpo iki dviejų taškų (59:57). Visgi per paskutiniąsias dvi minutes šeimininkai sužaidė užtikrinčiau laimėjo atkarpą (9:2) ir šventė pergalę - 68:60.

BC "Rykliai": A.Narmontas 28, T.Ramanauskas 10 (18 atk.kam), R.Gonta 9 taškai.

"Akis": E.Šalkauskas 24, E.Žemaitis 10, T.Venslauskas 10 taškų.

Po pergalės nugalėtojų treneris teigė: "Galiu pasveikinti priešininkus, tikrai gerai žaidė. Labai, sakykim, buvo sunkios varžybos, daug klaidų, daug netikslių perdavimų, manau, kad stengėmės kovoti dėl kiekvieno kamuolio, aišku neviskas sekėsi. Tačiau bendromis jėgomis, komandiniu žaidimu pavyko pasiekti pergalę.

Pralaimėtojų ekipos treneris, teigė: "Varžovas vertas pergalės, sveikiname juos su pergale. Šiandien, sužaidėme pagal savo galimybes, kelių žaidėjų trūko. Artėja šventės, visus su šventėmis, šiemet jau nebepasimatysime su varžovais ir taip pat sveikiname visą KKL kolektyvą, visiems labai ačiū, viskas labai gerai.

"Akis" po pratęsimo atsilaikė prieš "SPR" (2011 vasario 27 d., sekmadienis, 23:43 val.)BC "Rykliai" apgynė namų sienas (2011 sausio 31 d., pirmadienis, 23:27 val.)BC "Rykliai" atkrintamąsias varžybas pradėjo sunkia pergale (2011 kovo 21 d., pirmadienis, 23:21 val.)"BC Rykliai" po permainingos kovos nugalėjo "SPR" (2011 vasario 21 d., pirmadienis, 23:08 val.)"Korys-2" nukovė "Akį" (2010 gruodžio 06 d., pirmadienis, 21:22 val.)Ketvirfinalio tarpusavio kovas laimėjo "Sparta" prieš "BC Rykliai" (2011 balandžio 13 d., trečiadienis, 23:15 val.)BC "Rykliai" lengvai susidorojo su grobiu (2011 sausio 10 d., pirmadienis, 23:26 val.)"Akis" pasiekė užtikrintą pergalę (2011 kovo 06 d., sekmadienis, 22:52 val.)"Vaišvydava" pasiekė sunkią pergalę (2010 lapkričio 24 d., trečiadienis, 00:36 val.)"BC Rykliai" be didesnio vargo įveikė "Robotukų Armija" ekipą (2010 lapkričio 15 d., pirmadienis, 23:03 val.)