VILKIJOS TARP GĖLIŲ vs BANGOS ENERGETIKA & DIREMTA (69:104)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 11 d., Trečiadienis, 19:50 val. @ Vilkijos vidurinė mokykla, Čekiškės g. 73, Vilkija LT-54225

"Bangos Energetika & Diremta" išvykoje sutriuškino Vilkijos ekipą

2009 vasario 11 d., Trečiadienis, 23:22 val., peržiūros: 4012

Šįvakar ( vasario 11d.) Vilkijoje įvyko dar vienerios "Aukso" lygos varžybos, kuriose šeimininkai Vilkijos " Tarp gėlių" priėmė svečius iš Kauno "Bangos Energetikos & Diremtos" ekipą. Jau pirmąjį kėlinį laimėję 21 taško skirtumu, svečiai vadžių neatleido ir vėliau tik didino persvarą .Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo triuškinantį skirtumą. 104:69.

Jau pirmajame kėlinyje šių rungtynių nugalėtojas buvo pakankamai aiškus. Svečių ekipa, pirmąją kelių minučių atkarpą laimėjo 23:6, o visą kėlinį, net 21 taško skirtumu. 12:33.

Antrasis kėlinys vyko labai panašiu scenarijumi,kaip ir pirmasis. Svečiai žaidė, kaip norėjo, o Vilkijos ekipa – kaip jiems leido varžovai. Toliau didindami persvarą, svečiai prieš ilgąją pertrauką turėjo jau 34 taškų pranašumą. 27:61.

Trečiojo kėlinio rezultatas (20:24), ko gero, neatspindi šio kėlinio eigos. Svečių ekipa, vėlgi turėjo daugybę progų, tačiau šiame ketvirtyje specialiai metė tik tritaškius metimus. Vilkijos ekipa, nesugebėjo surasti priešnuodžių varžovų snaiperiams. Prieš paskutinįjį ketvirtį, skirtumas buvo triuškinantis. 47:85.

Ketvirtajame ketvirtyje šeimininkams visgi pavyko šiek sustabdyti "Bangos Energetikos & Diremtos" "puolimo mašiną", kuri ir toliau metė tik tritaškius, nemesdami nei vieno dvitaškio po didžiosios pertraukos. Šiame kėlinyje svečių komandos krepšininkai jau nebeturėjo ką įrodinėti, ar kovoti dėl pergalės., todėl žaidė daugiausia savo malonumui. Nors šį ketvirtį Vilkijos ekipa ir laimėjo, tačiau galutiniam rezultatui tai įtakos neturėjo. Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė tokį rezultatą – 69:104.

Šeimininkų komandos kapitonas negailėjo gerų žodžių, varžovams, pripažindaams,kad šie buvo neabejotinai stipresni ir geresni, ir teisėjams, kurie pasak jo, darbą atliko puikiai.

Nugalėtojų gretose nei vienas žaidėjas nepelnė mažiau nei 8 taškų ir nesurinko mažiau nei 11 naudingumo balų. Rezultatyviausias buvo T.Tarūta, pelnęs 25 taškus (8/14 tritaškių) ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus, 22 taškus ir 8 rezultatyvius perdavimus pridėjo K.Rainys. E.Vetrenkos sąskaitoje – 21 taškas.

Vilikjos "Tarp Gėlių" ekipje neabejotinai išsiskyrė P.Stončius, pelnęs 30 taškų ir atkovojęs 6 kamuolius. 14 taškų ir ,taip pat, 6 atkovoti kamuoliai T.Markevičiaus sąskaitoje.8 taškus ir 8 atkovotus kamuolius pridėjo A.Zakžeckis.

"Bangos Energetika & Diremta" eilinį kartą sutriuškino varžovus (2009 sausio 21 d., trečiadienis, 22:05 val.)"Bangos Energetika & Diremta" iškovojo eilinę pergalę (2009 vasario 19 d., ketvirtadienis, 23:48 val.)"Bangos energetika & Diremta" pergalingai pradėjo antrąjį "Aukso lygos" etapą (2009 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)"Bangos energetika - Diremta" iškovojo triuškinančią pergalę prieš "Kauno SRC" (2009 sausio 19 d., pirmadienis, 00:01 val.)"Bangos energetika & Diremta" po atkaklios kovos įveikė "Varaidą" (2009 sausio 22 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)"Bangos Energetika & Diremta" triuškinančiu rezultatu nugalėjo "Krepšinis.net" komandą (2008 lapkričio 19 d., trečiadienis, 22:04 val.)"Bangos energetika & Diremta" - "Aukso" lygos finale! (2009 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 23:17 val.)"Bangos Energetika & Diremta" jau po pirmųjų rungtynių užsitikrino vietą pusfinalyje (2009 balandžio 03 d., penktadienis, 00:04 val.)"Bangos energetika & Diremta" be vargo susidorojo su "BC Spurto" komanda (2008 lapkričio 12 d., trečiadienis, 22:16 val.)"Bangos energetika & Diremta" įsirašė jau penktąją pergalę (2009 sausio 28 d., trečiadienis, 22:06 val.)