Peugeot klubas Kaunas vs Lietuvos Ford Scorpio Klubas (57:68)Lietuvos autoklubų lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 sausio 21 d., Pirmadienis, 20:50 val. @ Rasos gimnazija, P.Lukšio g. 40, Kaunas LT-49294

Startavo "Lietuvos autoklubų" lygos, "Kauno" pogrupis

"Peugeot" klubo lyderio Giedriaus Petkevičiaus pastangų neužteko pergalei pasiekti
2008 sausio 21 d., Pirmadienis, 22:38 val., peržiūros: 8317
Šį sausio 21 dienos vakarą, "Rasos" gimnazijos salėje, buvo sužaistos pirmosios "Lietuvos autoklubų", "Kauno" pogrupio rungtynės, tarp šeimininkų "Peugeot klubo Kaunas" ir "Lietuvos Ford Scorpio klubo". Rungtynės nebuvo itin nervingos, komandos tiesiog susirinko pažaisti krepšinį, be didesnių pykčių. Šį kartą sėkmė lydėjo svečių komanda, kuri įveikė savo priešininkus rezultatu 57:68.

Nuo pat rungtynių pradžios priekyje buvo svečiai, žymiai taikliau atakuodami už šeimininkus, kurie per pirmąjį kėlinį pataikė vos 1 dvitaškį iš 10. Nors abi komandos gan nemažai klydo, bet taiklumas buvo itin svarbus faktorius renkantis taškus ir "Lietuvos Ford Scorpio klubas" pirmąjį kėlinį laimėjo 9:19.

Antrasis kėlinys buvo tikras "bardakas": jautėsi komandų nesusižaidimas, pastovumo nebuvimas. Šį kartą taikliau iš dviejų taškų zinos atakavo šeimininkai, tačiau tolimus metimus geriau sekėsi pataikyti "Ford Scorpio" fanams ir padidinti varžovų deficitą iki 15 – 19:34.

Ir po didžiosios pertraukos geresniu žaidimu galėjo pasigirti svečiai, nors "Peugeot klubas Kaunas" stengėsi, labai stengėsi . Reikalai puolime pasidarė šiek tiek geresni abiems ekipoms ir jos šiame ketvirtyje pelnė daugiau taškų, nei ankstesniuose. Vis gi, svečiai prieš paskutinį ketvirtį jau buvo susikrovę 20 taškų persvarą – 36:56.

Ketvirtasis kėlinys lyg ir neturėjo kelt abejonių, bet pusę kėlinio šeimininkai vijosi varžovus ir buvo kelis kartus sumažinę pranašumą iki 9, tačiau visiškai pasivyti priešininkų nepavyko ir "Lietuvos Ford Scorpio klubas" rezultatu 57:68 iškovojo pirmąją pergalę šiame čempionate.

Po susitikimo šeimininkai kalbėjo, kad varžovas pasitaikė stiprus, kad tai buvo dar tik pirmosios rungtynės ir, kad ateityje laukia geresnių rezultatų.

Daugiausiai prie pergalės prisidėjo N. Čakaitis ( 15 taškų ), N.Pranckevičius ( 14 taškų ) ir S.Staniulis ( 12 taškų ).

Šeimininkų komandoje pasižymėjo 13 taškų įmetęs G.Petkevičius, po 12 įmetė D.Bučinskas, S.Vaicekauskas ir S.Rekašius.

Arbitrų darbu komandos liko patenkintos ir skyrė 9 ir 10 balų.

Finišavo "Lietuvos autoklubų lyga" (2008 birželio 13 d., penktadienis, 00:31 val.) "Mitsubishi klubas" pergalingai pradėjo "Lietuvos autoklubų lygos" sezoną (2008 vasario 03 d., sekmadienis, 15:27 val.)"Lietuvos BMW klubas Kaunas" pagerino du rekordus! (2008 vasario 09 d., šeštadienis, 19:17 val.)Svarbi "Lietuvos Ford Scorpio Klubas" pergalė (2008 balandžio 13 d., sekmadienis, 15:10 val.)Pogrupio lyderių akistatoje stipresnis buvo "Lietuvos BMW klubas Kaunas" (2008 vasario 12 d., antradienis, 22:31 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę šventė "Lietuvos BMW Klubas Kaunas" (2008 kovo 31 d., pirmadienis, 22:52 val.)Pirmoji "Peugeot klubas Kaunas" pergalė! (2008 kovo 17 d., pirmadienis, 22:29 val.)"Lietuvos Ford Scorpio klubas" ir antrą kartą buvo stipresnis už "Peugeot klubą Kaunas" (2008 kovo 04 d., antradienis, 22:23 val.)"Lietuvos Ford Scorpio Klubas" puse kojos "Autoklubų" pusfinalyje (2008 balandžio 22 d., antradienis, 22:49 val.)Nelengva "Lietuvos Ford Scorpio Klubo" pergalė (2008 gegužės 18 d., sekmadienis, 16:20 val.)