JKK "FORTŪNA" vs KK ATŽALYNAS (59:80)"Laikinoji sostinė 2011" Mažoji taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gegužės 25 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

Po nesunkios kovos dviženkliu skirtumu pergalę iškovojo KK "Atžalynas"

2011 gegužės 25 d., Trečiadienis, 22:14 val., peržiūros: 3854

Gegužės 25 dieną 20.00 "Kauno technikos kolegijos" sporto salėje įvyko „Švyturio – Kauno Krepšinio Lygos“ "Laikinosios sostinės 2011" rungtynės, kuriose susitiko JKK "Fortūna" ir KK "Atžalynas". Išsiveržę rungtynių pradžioje ir visą likusį laiką pirmavę nesunkią pergalę pasiekė KK "Atžalynas" rezultatu [59:80].

Rungtynių pradžioje pirmąjį kamuolį atkovojo šeimininkai, JKK "Fortūna" krepšininkai, tačiau nuo jų pirmosios atakos svečiai, KK "Atžalynas" krepšininkai, apsigynė ir atsakė taikliu dvitaškiu ir išprovokuota pražanga ir po taip pat taiklaus baudos metimo išsiveržė į priekį 3:0. Kitoje atakoje šeimininkai pataikė tolimą metimą ir išgylino rezultatą. Toliau sekė tiksliai taškais pasibaigusi svečių ataka, po kurios šeimininkai jiems atsakė tuo pačiu dar kartą išlyginę rezultatą. Kaip tik tada svečiai sužaidė atkarpą 9:0, o šeimininkams atsakius tik vienu taikliu dvitaškiu, dar kartą svečiai pakartojo sužaisdami atkarpą 8:0 ir išsiveržė į priekį 15 taškų skirtumu. Svečiai tiksliai žaisdami laimėjo kėlinuką 17 taškų skirtumu. Antrajame kėlinuke šeimininkai susikaupė, geriau gindamiesi leido mažiau taškų pelnyti priešininkams, o labiau padirbėję puolime ir patys daugiau pelnė taškų, todėl po antrojo kėlinuko šeimininkai padidino savo persvarą tik 7 taškais. Sužaidus du kėlinius rezultatas buvo [23:47].

Po ilgosios pertraukos situacija aikštelėje pasikeitė, trečiajame kėlinuke svečiai atsipalaidavo, todėl abi komandos žaidė taškas į tašką ir šeimininkai šiame kėlinuke sugebėjo pagaliau pelnyti daugiau taškų už varžovus ir sušvelnino skirtumą 2 taškais. Paskutiniajame kėlinuke svečiai turėdami didelę persvarą leido sau žaisti neįpareigojančiai, todėl dažnai klydo, tačiau šeimininkai nesugebėjo tuo pasinaudoti ir sušvelnino skirtumą tik minimaliai, vienu tašku. Taigi stipriai sužaidę pirmąją pusę rungtynių ir išsiveržę dviženkliu taškų skirtumu į priekį svečiai nesunkiai išlaikė atitrūkimą nuo priešininkų ir nugalėjo. Rungtynės baigėsi 21 taško skirtumu svečių, KK "Atžalynas" krepšininkų, pergale rezultatu [59:80].

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris sakė, jog pradžioje žaidėme komandinį žaidimą, stengėmės atsiplėšti nuo varžovų, o įgiję pakankamą pranašumą atsipalaidavome, todėl antrąją rungtynių pusę sužaidėme apylygiai.

JKK "Fortūna": Tomas Totulis 23, Žilvinas Radzevičius 11 (6 išpr. pražangos), Egidijus Bilotas 10.Ąžuolas Byla 8 (5 rezult. perdavimai).

KK "Atžalynas": Andrius Malinauskas 26 (42 naudingumo balai, 15 atk. kamuolių, 5 išpr. pražangos), Rokas Maleckas 18 (6 rezult. perdavimai), Rytis Pranarauskas 10.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2011 gegužės 25 d., 12:15 val.

grybu karas cia snd nusimato:DDDD

"Kėdainiai" nesunkiai įveikė KK "Atžalyną" (2011 birželio 01 d., trečiadienis, 22:25 val.)"Kamesta & Freolitus" įveikė KK "Atžalyno" jaunimą (2011 gegužės 09 d., pirmadienis, 22:17 val.)"Elektromontuotojas" neatsilaikė prieš "KK Atžalyną" (2011 gegužės 24 d., antradienis, 20:52 val.)"Renversa" įrodė savo pranašumą prieš "KK Atžalyną" (2011 gegužės 17 d., antradienis, 22:32 val.)"Elektromontuotojas" po atkaklios kovos įveikė JKK "Fortūną" (2011 gegužės 17 d., antradienis, 20:45 val.)"Sandarikliai" po dramatiškos kovos įveikė JKK "Fortūną" (2011 birželio 08 d., trečiadienis, 22:22 val.)"Renversa" įveikė JKK "Fortūną" (2011 gegužės 24 d., antradienis, 22:38 val.)JKK "Fortūna" pateko į "Laikinosios Sostinės 2011" mažosios taurės "Iššūkio" ketvirtfinalį (2011 birželio 01 d., trečiadienis, 22:51 val.)