KAUTRA vs UAB KTU (57:69)Meras M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 kovo 28 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ V.Chomičiaus krepšinio mokykla, Bijūnų g. 12, Kaunas LT-48399

Trečioji "UAB KTU" pergalė

Tadas Vasiliauskas bando įveikti varžovo gynybą
2007 kovo 28 d., Trečiadienis, 23:23 val., peržiūros: 4099
Šiandien Mažojoje Mero taurėje sužaistose rungtynėse trečiąją pergalę, iš tiek pat galimų iškovojo "UAB KTU" ekipa. Svečiai, rezultatu 57:69 (20:15, 9:22, 18:16, 10:16) įveikė, pirmąjį pralaimėjimą patyrusius "Kautros" krepšininkus. Pastaruosius ppražudė antrasis kėlinys bei tragiškas taiklumas.

"Kautros" komanda nuo pat pirmų minučių šovė į priekį, laimėję atkarpą 12:0. "UAB KTU" ekipai pirmąjį tašką tik 6-ąją mačo minutę, baudos metimu pelnė P.Rakickas. Nuo to momento svečiai varžovų krepšį atakavo daug taikliau ir baigiantis pirmajam kėliniui priartėjo 20:15.

Antrajame ketvirtyje jau "Kautra" įpuolė į gilią duobę, "UAB KTU" 6 minučių atkarpą laimėjo 3:20 ir ne tik įsiveržė į priekį, bet prieš didžiąją pertrauką sugebėjo susikrauti 8 taškų persvarą (29:37).

Antroje rungtynių dalyje šeimininkai, stoję į aikštės gynybą sugebėjo sustabdyt įsibėgėjusius priešininkus, bei patys atsakingiau rengė atakas. "Kautros" veiksmus šiek tiek apribojo, varžovų gynybą draskiusio L.Garnelio gauta 4-oji pražanga.

Paskutiniojo kėlinio pradžioje kautriečiams buvo pavykę sumažinti skirtumą iki 3 taškų (54:57), bet per likusį laiką šeimininkai sugebėjo pelnyt tik 3 taškus, tuo tarpu "UAB KTU" atsakė 12 ir galutinę pergalę rezultatu 57:69 švenčia galingesni šį vakarą buvę svečiai.

Abi komandos didelių priekaištų rungtynių arbitrams neturėjo ir skyrė po 9 balus iš dešimties.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo 22 taškus pelnęs D.Jasas (6/8 (75%) – dvitaškiai, 3/4 (75%) – tritaškiai, 5 atk. kam., 5 išpr. pražangos), T.Vasiliauskas – 18 tšk. (5/6 (83%) – dvitaškiai, 6 atk. kam., 10 rez. perdavimų, 5 išpr. pražangos, 5 klaidos), E.Zaurys ir N.Ūsas po 6 tšk.

"Kautros" ekipoje išsiskyrė L.Garnelis – 21 tšk. (4/13 (31%) – dvitaškiai, 3/6 (50%) – tritaškiai, 7 atk. kam., 6 išpr. pražangos, 5 asm. pražangos), G.Ramonas – 11 tšk. (1/7 (14%) – tritaškiai, 5 atk. kam.), K.Drebulys – 10 tšk. (0/6 (0%) – tritaškiai), M.Gricius – 8 tšk. (8 atk. kam.).
Antroji "UAB KTU" pergalė Mažojoje Mero taurėje (2007 kovo 26 d., pirmadienis, 23:23 val.)"UAB KTU" iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį (2007 balandžio 28 d., šeštadienis, 18:39 val.)"AKS&Nekturtas" namuose jautėsi puikiai (2007 balandžio 25 d., trečiadienis, 21:37 val.)"UAB KTU" nesunkiai nugelėjo "Tornado-90 & Rusteda" ekipą (2007 kovo 25 d., sekmadienis, 17:10 val.)"Tornado - 90 & Rusteda" iškovojo antrąją pergalę (2007 balandžio 15 d., sekmadienis, 15:33 val.)Įspūdingas "Kautros" startas "Mažojoje" Mero taurėje (2007 kovo 21 d., trečiadienis, 21:53 val.)"Šilduva" - "Mažosios Meros taurės" pusfinalyje (2007 gegužės 22 d., antradienis, 22:55 val.)"Šilduvą" nuo pusfinalio skiria tik vienas žingsnis (2007 gegužės 14 d., pirmadienis, 23:22 val.)