LKKA ATLETAS vs SPORTO KLUBAS DEXTERA (101:83)"Laikinosios sostinės" SUPER taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gegužės 23 d., Penktadienis, 18:30 val. @ LKKA sporto salė, Sporto g. 6, Kaunas LT-44221

"LKKA Atletas" pergale pradėjo "Laikinosios sostinės" SUPER taurės varžybas

2008 gegužės 23 d., Penktadienis, 22:30 val., peržiūros: 6925

Šiandien, LKKA sporto salėje, įvyko "Laikinosios sostinės" SUPER taurės turnyro "B" pogrupio varžybos, kuriose susitiko "LKKA Atletas" (šeimininkai) ir "Sporto klubas Dextera" (svečiai) komandos. Pirmoje rungtinių pusėje aikštelėje vyravo lygi ir atkakli kova. Bet trečiame ketvirtyje aikštelės šeimininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir šaltakraujiškiau bei tiksliau sužaidę likusį dvikovos laiką, iškovojo pergalę rezultatu 101-83.

Rungtynės prasidėjo "Sporto klubas Dextera" ekipos krepšininkams laimėjus pirmąjį ginčo kamuolį ir pelnius septynis taškus iš eilės. Aikštelės šeimininkai atsakė dviem sėkmingom atakom ir užvirė atkakli kova, taškas į tašką. Kėlinio viduryje rezultatas vis dar buvo lygus (12-12), o žaidimo tempas išliko labai spartus. Vis tik besibaigiant ketvirčiui, sėkmingas G. Maciulevičiaus žaidimas, leido svečiams susikrauti nežymų 5-ių taškų pranašumą 20-25.

Prasidėjus antrajam kėliniui, "LKKA Atletas" krepšininkai, V. Sragauskio vedami, greitai panaikino deficitą (28-28) ir netgi išsiveržė į priekį (42-37). Tuomet lyderio vaidmens "Sporto klubas Dextera" ekipoje ėmėsi V.Kružikas, kuris aštriais reidais į varžovų baudos aikštelę ir taikliais metimais iš toli, žlugdė šeimininkų planus sėkmingai užbaigti pirmąją rungtynių pusę. Po pirmosios rungtynių pusės, rezultatu 46-47 pirmavo "Sporto klubas Dextera" krepšininkai.

Po ilgosios pertraukos, pirmas 4-ias žaidimo minutes, nei viena, nei kita komanda nesugebėjo persverti rezultato savo naudai ryškesne persvara. Bet vėliau aikštelės šeimininkai pademonstravo tvirtesnį charakterį ir kibia gynyba bei skvarbiu puolimu išmušė varžovus iš vėžių. Pastarieji pradėjo itin dažnai klysti tiek puolime, tiek gynyboje. "LKKA Atletas" spurtavo 15-3 ir iki rungtynių pabaigos likus 10-iai žaidimo minučių pirmavo jau dviženkle taškų persvara – 73-63.

Rungtynių pabaigoje kartojosi trečiojo ketvirčio scenarijus. Aikštelės šeimininkai buvo visa galva pranašesni už priešininkus ir tai įrodinėjo viso ketvirtojo kėlinio metu. Tiesa, žaisti likus porai minučių, "Sporto klubas Dextera" treneris dar privertė savo auklėtinius pasistengti. Bet "LKKA Atletas" jau patikėjo savo pergale ir nieku gyvu jos nebūtų išleidęs iš savo rankų. Pasibaigus laikui, pergalę rezultatu 101-83 šventė "LKKA Atletas".

Po rungtynių E. Nickus ("LKKA Atleto" strategas) santūriai džiaugėsi pergale. Jis tikėjo savo auklėtiniais, o pastarieji pasitikėdami savo jėgomis atliko savo darbą. "Mes į visas rungtynes žiūrime rimtai ir atvykstame kovoti tik dėl pergalės", – sakė treneris.

N. Zabarauskas ("Sporto klubas Dextera" treneris) teigė, jog šios rungtynės buvo treniruotės pobūdžio ir jam teko išbandyti jaunus ir nepatyrusius žaidėjus. Ateityje tikimės sulaukti geresnių rezultatų.

Rezultatyviausias "LKKA Atleto" krepšininkas buvo V.Sragauskis – 32 taškai (9 išprovokuotos pražangos).

"Sporto klubas Dextera" ekipoje daugiausiai pasižymėjo G.Maciulevičius surinkęs 27 taškus (9 atkovoti kamuoliai).

"ERA+Eternit" šventė pergalę tik po atkaklios kovos (2008 gegužės 30 d., penktadienis, 22:14 val.)"Topsport" po sunkios kovos įveikė "SK Dextera" (2008 gegužės 30 d., penktadienis, 22:47 val.)Lygiaverčių varžovų dvikovoje fortūna šypsojosi "Topsport" (2008 birželio 09 d., pirmadienis, 20:38 val.)"Era+Eternit" antroje rungtynių pusėje palaužė "Sporto Klubą Dextera" (2008 gegužės 27 d., antradienis, 20:58 val.)