Rimo & Patikima linija vs BC „Rhino“ (84:88)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 18 d., Antradienis, 19:50 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

BC „Rhino“ pasiekė peralę po pratęsimo

2024 birželio 18 d., Antradienis, 22:19 val., peržiūros: 105

Birželio 18 dieną, 19:50 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko "Vasaros" lygos komandos „Rimo & Patikima linija“ (šeimininkai) ir BC „Rhino“ (svečiai). Rungtynės buvo labai permainingos, o nugalėtojas paaiškėjo tik po papildomo laiko. Tiksliau sužaidę BC „Rhino“ laimėjo susitikimą rezultatu 84:88 (17:16, 18:29, 17:12, 22:17, 10:14).

Jau nuo susitikimo pradžios buvo aišku, kad šiandien susitiko panašaus pajėgumo ekipos. Lygus žaidimas vyko ilgą laiką ir tik artėjant ilgajai pertraukai BC „Rhino“ susikūrė kiek ženklesnį pranašumą 35:45.

Antroje rungtynių dalyje BC „Rhino“ išlaikė distanciją, bet komandos žaidimas ėmė išsiderinti trečiojo kėlinuko pabaigoje. „Rimo & Patikima linija“ pagavo sėkmingą bangą ir ketvirtame kėlinuke viskas prasidėjo iš naujo. Nors BC „Rhino“ buvo kiek arčiau pergalės, bet prasileido skausmingą tritaškį, o pačių lemiama ataka nebuvo tiksli, tad ekipos stojo žaisti pratęsimą esant lygybei 74:74.

Per papildomą laiką BC „Rhino“ išlaikė didesnį energijos lygį, susikūrė pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 84:88.

Augustas Stašiūnas

BC „Rhino“ panaikino dviženklį deficitą ir po pratęsimo palaužė „Kaunas Mayhem“ ekipą (2024 birželio 20 d., ketvirtadienis, 20:04 val.)Vasaros lygoje BC „Rhino“ iškovojo pirmąją pergalę. (2024 birželio 16 d., sekmadienis, 20:27 val.)„Rimo & Patikima linija“ taškų lenktynėse iškovojo pergalę. (2024 birželio 06 d., ketvirtadienis, 21:26 val.)„Batniavos seniūnija“ rungtynių pabaigoje perlaužė rungtynes ir pasiekė pergalę (2024 birželio 04 d., antradienis, 21:42 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Šauktiniai“ (2024 birželio 11 d., antradienis, 21:58 val.)Vasaros lygoje pergalę iškovojo „Potencialas“. (2024 birželio 17 d., pirmadienis, 20:06 val.)Po pratęsimo „RIO ‒ RTZ Motors“ įveikė BC „Rhino“ ekipą (2024 birželio 27 d., ketvirtadienis, 21:23 val.)Antroje rungtynių pusėje „Rimo & Patikima linija“ įrodė pranašumą prieš „Potencialas“ (2024 birželio 12 d., trečiadienis, 21:23 val.)„Batniavos seniūnija“ užtikrintai įveikė BC „Rhino“ekipą (2024 birželio 12 d., trečiadienis, 22:52 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Rimo & Patikima linija“ (2024 birželio 26 d., trečiadienis, 21:46 val.)