KAUNO ŠVARA vs IT-TAŠKAS.LT (86:74)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2013 kovo 26 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

''Kauno Švara'' nugalėjo ''IT - Taškas.Lt'' ekipą ir keliauja į pusfinalį

2013 kovo 26 d., Antradienis, 23:14 val., peržiūros: 2325

Antradienį (03.26) Kauno Švaros sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Sporto Fėjos" pirmenybių ketvirtfinalio rungtynės, kuriose vietos "Kauno Švara" priėmė "IT-Taškas.lt" ekipą. Rungtynės sėkmingiau prasidėjo aikštelės šeimininkų ekipai, kuri pirmojo kėlinio pirmavo 3 taškais (18:15). Antrąjį kėlinį ekipos žaidė panašiai, bet pačioje kėlinio pabaigoje ''Kauno Švaros'' ekipos pataikytas tritaškis metimas leido laimėti šį ketvirtį ir įgyti 5 taškų pranašumą (39:34). Po ilgosios pertraukos scenarijus pasikeitė, ''IT-Taškas.lt'' perėmė iniciatyvą ir pradėjo tirpdyti pranašumą ir pačioje kėlinio pabaigoje pavyko nors ir minimaliai, bet persverti rezultatą (58:59). Ketvirtasis kėlinys pranašavo daug intrigos, tiesa taip neįvyko, nes ''Kauno Švara'' dominavo aikštelėje ir užtikrintai žaidę laimėjo susitikimą rezultatu 86:74.

Pirmasis kėlinys geriau prasidėjo svečiams, kurie po atkarpos 4:0 išsiveržė į priekį, šeimininkai į tai atsakė dviem taškais, bet tada sekė dar vieną svečių sėkmingą atkarpa 4:0, po kurios pranašumas išaugo iki 6 taškų (2:8). Likusią kėlinio dalį atsigavę ''Kauno Švaros'' krepšininkai pelnė 16 taškų, o ''IT-Taškas.lt'' ekipa sugebėjo atsakyti tik 7 taškais. Rezultatu 18:15 po pirmųjų dešimties minučių pirmavo ''Kauno Švara''.

Antrasis kėlinys prasidėjo ''IT-Taškas.lt'' ekipos žaidėjo E.Kumzos tritaškiu, kuris išlygino rungtynių rezultatą (18:18), tačiau ''Kauno Švaros'' komandos žaidėjas A.Gasiūnas pelnė du taškus su pražanga ir atstatė 3 taškų pranašumą (21:18). Toliau ekipos žaidė apylygiai, laiminčioji ekipa keitėsi keturis kartus, o rezultatas lygus buvo taip pat keturis kartus. Kėlinio pabaigoje geriau sužaista atkarpa 9:2, leido šeimininkams įgyti 5 taškų pranašumą. Rezultatas po kėlinio 39:34.

Po ilgosios pertraukos scenarijus pasikeitė, ''IT-Taškas.lt'' ekipa pradėjo atkakliai gintis ir versti klysti varžovus, o dar sėkmingiau sužaidę puolime penktąją kėlinio minute išlygino rungtynių rezultatą (50:50). Per likusį laiką komandos žaidė apylygiai, tiesa ''IT-Taškas.lt'' sugebėjo įgyti minimalų pranašumą. Rezultatu 58:59 po trijų sužaistų kėlinių priekyje jau buvo ''IT-Taškas.lt'' ekipa.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo ''Kauno Švaros'' spurtu 7:0, po kurio jie įgijo 6 taškų pranašumą (65:59). ''IT-Taškas.lt'' dar bandėsi kapstytis ir mažinti pranašumą, bet tiksliai ir užtikrintai rungtyniavę ''Kauno Švaros'' vyrai vis didino pranašumą ir neleido varžovams priartėti. Susitikimą rezultatu 86:74 laimėjo ''Kauno Švara'', kuri keliauja į pusfinalį ir susitiks su ''Autotoja & Ekodora'' – ''Best 4 You'' poros nugalėtoju.

Po rungtynių ''Kauno Švaros'' ekipos treneris K.Bytautas teigė : ''Kažkaip galvojom, kad lengviau laimėsim, bet varžovai uždengė mūsų ekipos lyderį, kuris tik rungtynių pabaigoje sėkmingiau sužaidė, manau tai ir lėmė šiandienos pergalę''.

''Kauno Švara'' : M.Brusokas (17 tšk. 7 atk.kam. 8 išpr.praž.) , R.Rolis (16 tšk. 5 rez.perd.) , A.Gasiūnas (13 tšk. 12 atk.kam.)

''IT-Taškas.lt'' : T.Buzas (27 tšk. 11 atk.kam. 5 išpr.praž.) , E.Kumža (19 tšk. 10 atk.kam.) , R.Gasparavičius (13 tšk. 4 rez.perd. 3 per.kam.)

''Kauno Energijai'' pritrūko energijos kovoje su ''IT-Taškas.lt'' (2013 sausio 25 d., penktadienis, 23:02 val.)Vos keturiese likusi ''Kauno Švara'' pratesime neatsilaikė prieš ''Autotoja & Ekodora'' (2013 vasario 05 d., antradienis, 22:31 val.)''IT-Taškas.lt'' iškovojo ilgai lauktą pirmąją pergalę (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 19:42 val.)''IT - Taškas.lt'' po įnirtingos kovos nugalėjo ''Ryternos'' ekipą (2013 sausio 18 d., penktadienis, 03:22 val.)"Kauno Švara" laimėjo 45 minučių trilerį prieš "Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną" (2012 lapkričio 06 d., antradienis, 22:29 val.)"IT - Taškas.lt" nukovė "Rapalą" ir priartėjo prie ketvirtfinalio (2013 kovo 14 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)"Kauno Švara" vos neprisižaidė su charakterį pademonstravusiais "Dentist Team" (2013 vasario 19 d., antradienis, 22:07 val.)"Kauno švara" neturėjo vargo su "Dentist team" ekipa (2012 lapkričio 21 d., trečiadienis, 00:48 val.)"Kauno Švara" nepasigailėjo "Elektromontuotojo" (2013 sausio 29 d., antradienis, 20:15 val.)"Lietuvos Dujos" neturėjo vargo su "IT-taškas.lt" ekipa (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 19:14 val.)